Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Tygrysku jakoś mi się podobają siwe włosy :D hehe jak na razie nie widać u mnie szczególnie że mam ścięte kruciuuuutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mógłbym robić dobrą kawę dla pani Prezes Katariny :) ino czy aby nie za bardzo ciągnie od morza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, ależ skąd to posadzenie o zlosliwosci??? my tak z glebi serca i szczerze piszemy :D Kamorek -> zatem musisz zapuscic wlosy aby bylo widac siwizne, gdy sie pojawi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Od jakiegoś czasu latamy z Frankiem po lekarzach i na badania. Dziś znowu łapałam "materiał" ;) zaczęło się od biegunki i tak to się ciągnie ze 3 tygodnie... jak był zdrowy to nic go nie ruszało, a jak tylko cos się pojawiło to skończyć sie nie może :( Jutro rano mamy wizytę u lekarza (nefrolog). Ech odechciewa się... A to taki wesoły mały szkrab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati my za to mamy problem z wysypką/uczuleniem na policzkach, nóżkach a teraz przeszło na pupę i zaczyna atakować plecki. Podobno to skóra naczynkowa. Tygrysku ech najgorszy dla mnie jest okres przejściowy pomiędzy krótkimi a długimi włosami. Wyglądam wtedy jak Szopen po koncercie :) Myślałem, że na urodziny ogolę się na łyso :) ale jak na razie pomysł odłożyłem na boczny tor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku dopiero się zacznie: ospy, grypy, świnki, różyczki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piątkowy :) Dzis rano bylismy u 2 lekarzy i sie okazalo, ze nie jest tak zle. Wczoraj wieczorem wpadlam w lekka panike, gdy sie okazalo, ze Franek ma 38 stopni goraczki (rano bylo juz ok). Z grubsza wszystko sie wyjasnilo, ale pol nocy mialam "do tylu", bo sie martwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, helo o jejku ale sie u Was pozmienialo My tez chorujemy, zaczelo sie od szczepin, ktore Julka przechodzi okropnie ;/, i mamy atopowe zapalenie skory. Oprocz tego wszystko gra i nie musimy biegac po lekarzach (wspolczuje Ci Kati) . Klikam klikam tylko czasu zeby zagladac brak no i laptop odmowil ostatnio wspolpracy, stracilismy wszystkie dane i nie odzyskalismy wszystkiego. ;( Zmywarka tez nie dziala. Olaboga zwariowac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja biegałam po lekarzach - Nina miała 3-dniówkę z wysoką temperaturą, a ja też jakiegoś wirusa, tylko ie mogłam sobie chorować, bo musialam z Niną do lekarza łazić... a dziś już w pracy, ale nie jestem jeszcze całkiem zdrowa... ale co tam wiosna idzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik wtorkowy Pola mówi przeważnie "mamamamamama" i "jejejej" mało co "tata" i" baba". Za to jest żywe srebro, wszędzie jej pełno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) swiat od razu wyglada piekniej, gdy za oknem slonce i cieplej :D wczoraj sie nie meldowalam, bo bylam na szkoleniu ale w Pajacyka kliknelam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) Do nowych nieszczęść dodam jeszcze zepsutą pralkę :O Dziś ma przyjść jakiś pan ją obejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - ojoj zepsuty sprzęt agd i samochód to zawsze wygląda na złośliwość losu! Może pan szybko naprawi!!! kamorek - u nas ze "słów" jest tylko "kła kła" - na kaczuszkę (ew w innych użyciach też się zdarza) i łuuu łuuu - co jak sądzę jest pochodną od hau hau bo odnosi się do psa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Pralka naprawiona choc kosztowało to fortunę :O Wczoraj bylismy z Frankiem na kolejnej kontroli u lekarza i chyba nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Pralka naprawiona choc kosztowało to fortunę :O Wczoraj bylismy z Frankiem na kolejnej kontroli u lekarza i chyba nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - czyli wiosna nadchodzi i wszystko (mam nadzieję) wraca do normy! Słonko świeci, a moje dziecko przespało dziś cała noc - no więc jestem w super humorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez wiosna, ale pada :( klikam klikam i lece prasowac, bo sie nazbierala cala 'kupa' ;P, a to dlatego, ze zelazko bylo zepsute ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati dobrze, że idzie ku lepszemu 🌻 Nam Pola robi codziennie pobudki po 5 rano... a zasypia około 19/20-tej. Oby nie skorygowała to z zmianą godzin ;) nawet puściłem sobie jednego totka bo śniło mi się jak z koleżanką idziemy do totalizatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, pobudka o 5 rano musi byc bolesna.... a z drugiej strony wieczorem macie czas dla siebie... coraz cieplej i piekniej sie robi, w sloncu wszystko wyglada lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, żeby to tak było... A pada razem z P... no ale przynajmniej jest wiosna, słonko świeci, ptaszki ćwierkają 🌻 🌻 szkoda, że nie ma co już odśnieżać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz odsniezac Kamorku? wiosna bardzo mnie cieszy, inaczej sie wstaje jak jest jasno i cieplo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy lubię :) jak to mówi moja koleżanka odśnieżanie zamiast s...u ;) No więc odśnieżam :-) Ale jest pięknie, nawet ciut mocniejszy wiatr wieje :) Ciekawe czy im się sprawdzi prognoza na weekend. A w lotka to co zwykle czyli nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety u mnie prognoza sie sprawdzila: jest zimno, szaro, wieje... no ale w koncu mamy weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×