Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

na szczescie prognozy sie nie sprawdzily i jak widzialam na zdjeciu, niektorzy nawet boskie stópki na spacerze juz mieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boskie, czy bose?? :-) a ja w tą piękną pogodę weekendową chorowałam.. masakra... mam nadzieję, że na długi weekend wszyscy będziemy zdrowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poweekendowy lekko skacowany ;) W piątek byłam na imprezie slużbowej (a mój mąż na kawalerskim), a w sobotę pojechaliśmy na kawę do znajomych i wróciliśmy wczoraj popołudniu :D Jednym słowem weeekend się udał, a teraz trzeba odpocząć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko dziś i jutro i urlop! Bo my piątek mamy wolny za sobotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ja w piatek wychodze wczesniej z pracy, wskakuje w pociag do Krakowa a wieczorem juz z Ghana sie spotkam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to zapowiada się ciekawy weekend :) *** Ze statystyki: 10% kobiet uprawiało sex w pierwszej godzinie swojej pierwszej randki, 20% mężczyzn odbyło stosunek w jakimś zaskakującym miejscu, 36% kobiet akceptuje nagość, 45% kobiet preferuje ciemnych mężczyzn z niebieskimi oczami, 45% kobiet ma doświadczenia z seksem analnym, 70% kobiet preferuje poranny sex, 80% mężczyzn nie uczestniczyło w relacjach homoseksualnych, 90% kobiet lubi sex w lesie, 99% kobiet nigdy nie kochało się w biurze. Wnioski : Statystycznie rzecz biorąc, łatwiej o stosunek analny wczesnym rankiem z nieznajomą kobietą w lesie - niż o udany sex w biurze pod koniec dnia. Morał : Nie zostawaj do późna w pracy. Nic dobrego Ci się tam nie przydarzy ! *** chyba dzisiaj wcześniej wyjdę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati cóż tak na diecie jesteś? Za jakie grzechy...? pogoda faktycznie nie specjalna... Dzisiaj moje maleństwo skończyło 17 miesięcy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam za błędy życiowe :-) też na dietę :-) bo to życiowe błędy żywienowe :-) ale dopiero po weekendzie, bo w planach ognicho z ziemniakami, a do nich zapene jakiś pyszny i kaloryczny dip czosnkowy i kiełbacha i może do tego jakaś sałatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - szczególnie, że ja weekend zaczynam jutro :-) No i jeszcze głodomr Tygrysek przyjeżdża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jestem wyzywana od glodomorow? tylko dlatego, że mam ochote na zapiekany ser z pysznosciami w ciescie francuskim? albo chociaz z gruszka?? czy tez dlatego, ze boczki mi sie zaokraglily??? Ghana, ognisko bedzie zlotowe, czy nie? chcem ognisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piątkowy :) Pogoda piękna: ciepło i słonecznie :) Mam tylko nadzieję, że utrzyma się na majówkę (choć podobno ma padać :O ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. To tak. Chciałabym was zachęcić do zarobienia pieniążków bez wychodzenia z domu. I to nie jest żaden kit. Jest to taka praca polegajaca na zainstalowaniu programu „surfbar Na swoim komputerze . Jest to malutkie okienko które będzie wyświetlone na pulpicie i będą sobie leciały reklamy . Za kazda inutke 1punkt. Na początku nowego meisiaca punkty SA przeliczane na pieniadze. Co miesac inne stawki. Teraz czekam kiedy nie podlicza bo „zarabiam w tym od polowy kwietnia. Naprawde cos fajnego . Nie mowie ze da się zarobic jakies tysiące ale np. 100zl nie SA male pieniazki za siedzenie w domu. Takie jest moje zdanie. Tutaj link do strony gdzie się można zarejestrowac. Napierw się rejestrujesz a pozniej pobierasz na komputer program i instalujesz go. PozdrawiamEwelina http://www.surfbar.pl/ref=3754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×