Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

fjuuu ale weekend minął tak szybko :D Nie ma to jak integracja z własnym dzieckiem :) Dobrze, że sobota nieuchronnie się szybko zbliża bo jutro już środa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana przeżyła? ;) u nas też było przyjemnie chociaż pogoda nie dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) Kto ma dziś wolne ten ma fajnie , a kto musi zasuwac do roboty to ma niefajnie :P My mamy wolne w piatek po bozym ciele... dobre i to ;) Sobota była całkiem niezła - wzięliśmy Bobasa na 3-godzinny spacer na plażę :) W niedzielę pojechaliśmy na zakupy (Bobo wyrasta z ubranek a i ja szukałam czegoś dla siebie); ale wczoraj to była masakra - lało od samego rana :O Do tego było tak zimno, że musiałam odpalić ogrzewanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że klikamy :D Kati -> a jaka pogoda nad morzem? duze sa fale? Kamorek -> przezyla, chociaz sobotni poranek nie byl lekki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczególnie pewno lekki nie był po tym grillowym obżarstwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam i to jak! I dopiero dziś się odrabiam ze wszystkim! Pomimo kiepskiej pogody fajowy weekend! Trochę obżarstwa, i zapewne opijstwa, mi zaszkodziło, ale co tam ! :-) Klikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik środowy :) Pogoda ciut lepsza, tzn. nie leje i nawet wyszło słońce, ale rano było tylko 6 stopni więc upałów nie ma... Fal dużych nad morzem też nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik paaddaa... jeszcze chwilkę i pleśń wejdzie we mnie ;) i będę taki zgrzybiały ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda jest okropna! bleee Kamorku -> nie bylo grillowego obzarstwa! tzn Ghana w sobote zaliczyla ognisko ale mnie prosze w to nie mieszac :P ciezki poranek ma wiecej wspolnego z tequilla niz jedzeniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogniskowe obżarstwo, było w rodzinnym gronie, na niecałe dwa dni zostawiłam Tygrysa pod dobrą opieką :-) Kamorek - ja też czuje jak pleśnieję... od środka i zamakam - chłonę wilgoś jak gąbka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobra wiadomość taka, że aktualnie jest przerwa w padaniu :) i czekam na przesyłkę :) Kupiłem auto na akumulator dla P :D P nic tylko mówi brum brum :) Tylko, że pewno dojdzie w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - Nina u kuzyna odkryła taką resorówkę policyjną, co jeździ i jeszcze wyje - baaardzo się jej podobała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś, mam nadzieję, że Pola nie będzie za bardzo klaksonić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że niby gdzie to słońce?? PAda! Wczoraj popołudniu były owszem przebłyski słonca, ale rano plucha! Moje dziecko znowu w żlobku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak gdzie, jak gdzie u mnie :) no dobra świeciło a teraz się bawi w chowanego ;) ale jest :D i nie pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonca nie ma ale jest cieplej i nie pada a to juz duzy postep :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLik piatkowy :) W Trójmieście mgła okropna :O Podobno popołudniu ma padać, a może nawet i burza przejdzie :O Masakra. Poza tym humor mi dopisuje, bo dziś piątek :D No i schudłam już 5 kilo i trzymam się ostro dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, co byście nie pomyślały, że mnie tak dobrze, to powiem, że się zachmurzyło :) ale nie paaada. jeszcze :) a samochód i nocnik ponoć dotarły na miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota piekna i sloneczna, niedziela pochmurna i chlodniejsza, dzisiaj znow cieplo a deszczu ani kropelki :D wiosna! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to jadę do Ciebie Tygrysku ;) u mnie zimno, wilgotno :) chociaż coś jasnego się przebija przez chmury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi! rzeczywiście dzisiaj słońce, ale w sobotę też było ok! w weekend zrobione: polakierowanie pierwszą warstwą komody i regału, starcie papierem ściernym "postawionego drewna" na komodzie i wczoraj o 22 drugie lakierowanie. Dzisiaj czeka mnie regał (ścieranie + lakierowanie) - jak dam radę bo to dopiero jak Ninę położę spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×