Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

a mój urlop zaczyna się dziś o 16!!! juz nie wracam do domu - jestem porywana prosto w góry!!! nie moge sie doczekac jeszcze 6h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze bliskosci urlopu, ja jeszcze 3 miesiace musze czekac... Kamorek -> a ile kosztuje ten Lincoln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku kosztuje 8500 zł. Ghanuś bajera :) ja jeszcze czekam miesiąc na urlop :) Dzisiaj dla odmiany pada deszcz. Wczoraj wieczorem byliśmy posiedzieć z P na trybunach na boisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zwijam się z pracy i wyjeżdżam! Do zobaczenia za 2 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kLIK sobotni :) U nas dzis cieplo, slonecznie i przyjemnie :) Wczoraj za to znowu mielismy szybka akcje pod tytulem "szpital", ale okazalo sie na szczescie, ze wszystko jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Tajgerku - uwazac na siebie, dbac, nie przemeczac sie itd. itp. :P Jutro kolejne usg, wizyty co 2 tygodnie - masakra :O A myslalam, ze druga ciaza to juz bedzie bulka z maslem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas deszcz, ale jeszcze tylko 35 dni i jadę na miesięczne wakacje :). Bez gotowania, sprztania itp. niestety zmienianie pieluch zostaje ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze jest slonecznie, w koncu mamy lato ;) Bezka -> mam nadzieje, że uda Ci sie odpoczac, nawet pomimo pieluch :) Kati -> zatem bardzo prosze sluchac sie zalecen lekarza i nie przemeczac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik środowy :) Byłam wczoraj na usg w 12 tygodniu i wszystko w jak najlepszym porzadku :) Dziś dla odmiany wybieram sie do fryzjera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez powinnam wybrac sie do fryzjera... Kati, a po fryzjerze prosze kontynuowac odpoczywanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do fryca pójdę za miesiąc, i będe już mega zadowolona, bo to najlepszy fryzjer jakiego kiedykolwiek miałam .... na razie kłaki rosną... klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ale słoneczko praży ;) wczoraj przed domem mi jeździli kolaże, dzisiaj ponoć też będą mi jeździć. pfff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek!! :D Pola była ze mną w tv jak jechali kolarze w Wiśle. Lecz najbardziej podobało się P jak jechały samochody z obsługi oraz nisko lecący helikopter :) a i policjanci na motorach ;) Z wieści pogodowych to na razie słońce chociaż wygląda to niepewnie. P wychodzą ząbki i była parę dni temu zmierzła. Dzisiaj z samego rana chciała saga leciec do piaskownicy. Dostała takie organki z mikrofonem i krzesełko. Szaleje na nim :) Nawet nogami wali w klawisze ;) i dmucha do mikrofonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) U nas spokojnie. Pogoda sie troche psuje, a mielismy dzis zaplanowanego grilla ze znajomymi - no trudno, zrobimy kolacyjke w domu ;) Milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wczo mP zaprosił na kolację do włoskiej restauracji. Fajnie było. ale grill tez fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek :) moje dziewczyny wyjechały na 3 dni więc jestem wolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na weekendzie nurkowym na Mazurach - super!!!!!! Kamorku -> dlaczego nie wskoczyles na rower i nie dolaczyles sie do kolazy?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P dostała w weekend hulajnogę :D i jej ząbki znowu wychodzą... Ja za to mam dzisiaj wieczór z serialem "Budząc zmarłych" bo się zachmurzyło i zbiera się na deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×