Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

jak ladnie i cieplo jest :) Ghana -> aaaa zapomnialam zrobic zdjec, a moj aparat kiepsko robi przy sztucznym swietle... zatem musisz poczekac do jutra ;) Kati -> to chociaz postaraj sie kliknac, przeciez to jest najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) pogoda orzezwiajaca, bo w nocy padalo, na szczescie slonce juz sie przebija przez chmury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leje- i to jak cholera!! Brzydko!! ALe wcczoraj bylam z psami nad jeziorkiem bo bylo ponad 20 stopni ! Ale one nie pywaja- wchodza do wody po brzuchy :) Tygrysek - no to czekam cierpliwie na zdjecia! Kati - powodzenia! Ja dzisiaj wysylam 2 cv, moze cos z tego bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko na chwilkę 🌻 jakoś tak mało czasu ;) Jak wasze zdrówko? Wyczytałem, że zawiązałyście jakąś grupę tymczasowo zdrowych inaczej kobiet ;) Kurujcie się, co tak będziecie chorować!! Ghana ślicznie dziękuję za zdjęcia psiaków, ale już są duże :D z dobrych wieści to wczoraj rozpocząłem sezon rowerowy :classic_cool: Przesyłam 👄 i mykam przysposobić się na wyjazd na warsztaty do Cieszyna, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) tez zaczelam sezon rowerowy, juz w sobote :) wspanialego dnia zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! U mnie dzis słonko - a dzis ide cwiczyc - jutro jade na spotkanie służbowe, mam nadzieję, że będę mogła ruszać nogami! Iskierko - to bardzo smutna historia, tylko, że my tutaj raczej klikamy w portale, a pieniądze przekazują sponsorzy... nie można zrobić takiej strony dla Wiktorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra, słonko świeci 🌻`ki rosną ha, coś się ruszyło w sprawie zmiany pracy :D jeszcze tylko doniosę ksero, że jestem w rezerwie i czekam na 2 etap postępowania kwalifikacyjnego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz swieci a raz nie swieci ;) ja chce aby bylo cieplo, wrecz goraco na weekend majowy!!! Ghana -> przez problemy z lapka dzekiego zupelnie nie mialam glowy do robienia zdjec... przepraszam, ze tak to ciagle odwlekam... Kamorek -> zatem trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikam i znikam do lozka. Jestem tak chora, ze ledwo na oczy widze :( Caly \"wagon\" chusteczek dzis zuzylam i musialam kupic nastepny :O O wolnym nie ma mowy, bo finalizujemy umowe... Paa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, oj Kati, mam nadzieje, ze chociaz w weekend dasz rade sie podleczyc i w lozku wygrzac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i klikam :) Weekend oficjalnie rozpoczety :D Tajgerek taki jest plan - caly weekend siedze w domu, w grubym dresie i sie lecze :) Jestem wykonczona po calym tygodniu pracowania i chorowania. Ghanuska jakie ladne i duuuze pieski ;) Lulusia przy nich jest taka ciupenka ;) Girl 👄 Kamorciu moj rower ma trzasniety lancuch :( Wymienialam w zeszlym roku, ale po jakis 2 miesiacach nie wytrzymal :O Bezika dawno nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek :D tak tak Kati weekend w pełni rozpoczęty. hmm widzę, że ekstremalnie katowałaś łańcuch ;) Jak zdrówko pozwoli to zanabądź odpowiedni łańcuch i w drogę przez łąki i pola :D Ja wczoraj latałem za spodniami na rower, takie obcisłe (mrau) o długości 3/4 (piździało kapkę jak na krótkie porczęta) ale nigdzie nie było, ech... Jutro zapowiadali ładną pogodę :D to zapraszam na przejażdżkę rowerową. Ja bym cię pokurował :) Oglądałyście może film \"Miss Potter\"? Warty jest poświęcenia czasu? ale mi się ziewnęło... acha w piątek o 10 zaczyna się rozmowa w sprawie pracy, jest 11 chętnych na 1 stanowisko. Fjuu jestem siódmy w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! slonce swieci, niebo blekitne, tylko temperatura tak nie bardzo... zaraz zabiore Dzekiego na spacer to wybadamy sytuacje ;) weekend rozpoczelam juz wczoraj spotkaniem przy piwku z kolega z podstawowki :D Kati -> kuruj sie, odprezaj i z kociakami baw :) Kamorek -> w tamtym roku tez obserwowalam jakies bociany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w sobotnie poludnie :) Tajgerek zazdroszcze spacerku - ja leze w lozku a trzy lobuzy spia na mnie ;) Oczywiscie zagarnely caly kocyk :P I jak tu zdrowiec w takich warunkach :D 👄 na odleglosc dla Wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w niedzielny poranek 👄 Przez caly weekend nie ruszam sie z lozka :D Odpoczywam i dochodze do formy :) Tajgerciu ja najbardziej lubie Rowana jako Czarna Zmije :D Jasiu tez jest niezly ;) Ten facet jest po prostu boski - albo sie go uwielbia albo... nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) słonko świeci ale jest wredna piździawica :) ponoć arktyczne powietrze znad Danii pfff Kati jak idzie Ci kurowanie się? Tygrysku 🖐️ też lubię Fasolę :) właśnie obiło mi się o uszy że jest nowy film z nim. Widziałem też w tv zapowiedzi filmu (a w Polsce będzie to serial) Wojna i Pokój. Wizualnie całkiem, całkiem :D ale i tak najbardziej czekam na \"Tajemnice twierdzy szyfrów\". 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorciu idzie mi calkiem niezle :D Rodzice przyjechali do mnie na obiadek (ktory oczywiscie trzeba bylo zamowic z knajpki ;) ). Caly dzien leze i odpoczywam :D Ogladam tv i czytam ksiazke :) Korzystam z przywilejow chorej i opycham sie roznymi pysznosciami ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) u mnie remont na 4 fajery a ja sie rozlozylam jeszcze od wczoraj z bolem brzucha... wiec w domu syfek, tylko 2 lozka funkcjonalne.. ale moze na dlugi majowy weekend skonczy majster robote, (wymiana podlog.. to super zabawa) Kati.. robaczku.. ale Cie chorobsko wzielo.. ale narazie na dworze ponoc chlodem wieje.. wiec dobrze ze ten czas przesiedzisz w domku, mam nadzieje ze dzis juz jest Ci lepiej? a takie oklady z cieplych kociakow to moze pomogą wypędzic chorobę :):):) 😘 Kamorku 😘 Tygrysku 😘 Ghanuś 😘 brykam pod koc... bo znowu brzucho boli.. ale to nie z czym sobie nie poradze.. tyle ze poleżeć musze paa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) oj chyba jakas straszna zaraz krazy w powietzru, wszyscy choruja... jak dobrze, ze ten weekend, bedzie dluuuugim weekendem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) słoneczny dzionek Tygrysku, krąży i krąży, wszyscy ludzie się pochorują a zostanie tylko jeden nieśmiertelny ;) ta da taka piękna pogoda a tu człek musi siedzieć do 19tej w pracy aż żal pośladki ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez na Kamorek \"dobrze\" zyczy... a wlasnie, ze tak nie bedzie!! wszyscy sie wykuruja a Kamorek zachoruje, za kare :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Zmeczona jestem niesamowicie a powinnam jeszcze popracowac... ale chyba sobie odpuszcze ;) Milego poniedzialkowego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) jest cieplo, pada maly deszcz, ale dzieki temu powietrze jest swiezsze i ladnie ziemia pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od kilku dni w nie najlepszej formie... Dzis prawdopodobnie podpisujemy wyrok- czyli umowe kredytowa... tzrymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×