Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Gość nakarmcie głodne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmimy karmimy glodne dzieciaczki.. narazie na liczniku 590 obiadków :) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po kolacji i z pełnymi brzuszkami kładziemy się spać??? No to klikamy zeby dzieciaczki i inne stworzonka zjadły jutro śniadanko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do olinki
Jesteś żałosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ W piątek podpisałam umowę przedwstepną kupna mojego mieszkanka!!! :) Jestem niesamowicie szczęśliwa :) Dziękuję Wszystkim za trzymanie kciuków :) Przede mną znowu masa formalności i nerwy (trzeba złożyć dokumenty do banku i czekac na przyznanie kredytu... o ile go dostanę...), ale jestem dobrej mysli :) Życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgla, mgla, mgla na ulicach.... a jak super to wygladalo tak kolo 3-4 nad ranem.......... :D 279 - malo :( Fio -> czesc 🖐️ :) Kati -> suuuuuuuuuper!!!!!!! to teraz czeka Cie duzo nerwow i mnostwo zalatwiania ale jakis efekt bedzie - wlasne mieszkanko :D extra!! a czy Ty nie mialas sie z panem M. spotkac?? Olinka -> nie przejmuj sie glupimi pomaranczowymi wpisami, jak dla mnie jestes super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) klikam klikam....:) u mnie żadnej mgły... tylko piękne słoneczko świeci:) pewnie dojdzie i do Was:):):) ale wkurzona jestem bo mialam możliwośc zaszczepić sie dzis przeciw grypie (za darmo) ale przez moje glupie drapiące gardło i wezły powiekszone nie mogłam:((( tak to jest.. jedni mogą a nie chcą a inni chcą a nie mogą:P Kati... super wieści !!!...:D:D:D 😍 Olinka .. witaj :D 🌻 buziaki dla całej reszty 😘.. ja brykam do pracki :P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl -> a to byla jedyna szansa?? moze jeszcze sie uda :) Kati -> z rejsu?? hmmm znam jednego M., ktory plywa i mieszka nad morzem :D to moja pierwsza milosc byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku to nie była ostatnia szansa... :) ale wszystko odbywało sie w pracce na miejscu... a tak bede musiała wstawac w kolejce do lekarza :P a panowie M. są fajni i to bardzo fajni:) chociaz ja osobiście przepadam za jednym panem K. ktory jest fajowny hi hi hi:):):) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ❤️ Komu się udało zobaczyć zaćmienie obrączkowe [nie chodzi mi o stan przy ślubie :P ] Słońca? Otóż mnie :D i do tego całkowite :D Normalnie całkowicie Słońce było zaćmione chmurami :D :P 🌻 Widzę, że kontynuujecie używanie tajemniczej symboliki, jacyś panowie M, K. Normalnie ho ho, że proszę siadać :P Kati może Tygryś lubi starszych? ;) :P Girl a gdzie to będą ciebie kłuć tą szczepionką? W pupę? :P 🌻 Tygrysku a co ty robiłaś o tak zacnej porze? Olinka, Fiołku 🖐️ 778 A teraz kawał na czasie :P : Wykoleił się pociąg wiozący naszych ukochanych przedstawicieli narodu, nasz Sejm umiłowany. Na miejsce pędzą ekipy ratownicze, karetki, śmigłowce i inne takie. Przyjeżdżają na miejsce, znajdują rozpi***zony pociąg i ani żywego ani martwego ducha. Szef ratowników pyta okolicznych włościan: - Gdzie się podziali wszyscy z tego pociągu? - Pochowalim. - To wszyscy zginęli, co do jednego?! - No niektórzy mówili, że jeszcze żyją, ale kto by tam panie politykom wierzył... *** ...idę uczcić sokiem ananasowo-grejpfrutowym zagojenie się dziury w mojej nodze :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
956 - juz wiecej :) Wrocilam z piwka z kolezanka, ach jak suuuper bylo :D ja nie widzialam zacmienia, bo slonce sie za chmurami schowalo :( Girl -> no tak, to szkoda, ze szansa przepadla ale zaszczepisz sie i tak?? Kati -> :D Kamorek -> no Tygrys lubi starszych, byle nie za bardzo :P przez zacna pore rozumiesz 3-4 nad ranem?? ano wstalam sobie i przez okno wygladalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tańczymy lumbago, lumbago tralala... :P Pobudka!!! 59 obiadków już jest Tygrysku ho ho ale to ja już jestem stary jeju ;) Perednica 🖐️ p.s. smak soczka nie przypadł mi do gustu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ No i mamy wtorek :) Wczorajszy dzień skończył sie raczej nieciekawie - duży problem w pracy (na sam koniec oczywiście) i problem z bankiem (mój bank, w którym mam konto, nie zdążył mi wystawić pewnego zaświadczenia i muszę odłożyć o kilka dni składanie wniosku o kredyt mieszkaniowy :( ) Oby dziś było lepiej :) Pozdrawiam Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
282 I wychodzi na to, ze jestem spiochem ... 😴 Fio -> przyjdzie jeszcze do Ciebie slonko :) Girl -> gdzie sie podziewasz?? duzo pracy?? Kati -> te kilka dni to trudno, przeczekasz, wazne abys kredyt dostala :) Kamorek -> ale dusze chyba nadal masz mloda?? :) Peredika -> dziekujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki:) już jestem i klikam.... zaspalo mi sie dzis do pracki:p szalony dzień sie zapowiada, dziś mam duzo pisałek, w dodatku musze załatwic dentyste w tempie przyspieszonym i zdążyć na nauki jezyka angielskiego (bo juz calkiem zapomnialam jak sie nim poslugiwać:P) Trzymajcie sie 😘 ps.Kati... te banki,kredyty, formularze to nic przyjemnego... ale jak juz będziesz siedziala w swoim cieplutkim, przytulnym mieszkanku (oczywiście nie sama...:) i popijala np. winko w zimowy wieczór to będzie przyjemnie i to bardzo:D:D:D brykam do pracki paaaaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×