Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

A kuku :P:D Ups chyba mnie dawno nie było :D Ale nic sie nie zmieniło ;) 👄 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgera..bo tak wlazłam na ta kafe..zobaczyć co się dzieje..i w sumieprzypadkiem wpadlam na ten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to w gore do 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Wreszcie piątek :) nawet udało mi sie wyspać, bo Marmoladek całą noc przytulał sie do mnie (co raczej rzadko czyni ;) ) a Korniszonek zaczął szaleć dopiero chwile przed budzikiem :D Życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
293 :) 🖐️ dzien dobry - pieknego dnia wszystkim zycze :) Kati -> cos takiegi kociaki zgrzecznialy.... dziwne ;) Malutka -> zagladaj tutaj czesciej zatem - zapraszam 👄 Margot -> i opowiesz nam co kupilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki:) ... u mnie piekne slonko.. i sporo pracki.. ale fajno jest:) troszke sie dzis wkurzylam bo w calym mieście nie ma szczepionek przeciw grypie a ja juz bym chciala sie zaszczepić bo teraz mogę:( klik klik... i znik...🌻 hmmm juz dawno nie wyklikaliśmy choćby tysiąca obiadków.. może dziś? :) buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
532 :) Tajgera..dzieki :) Girl..caly czas trąbią w TV o braku..ja sie szczepilam 3 tygodnie temu..i dostalam zapalenia oskrzeli..zawsze tak reaguje :) Fioł :) uda! :) Katarina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety jak dobrze, że dziś piątek, bo mi zaraz głowa odpadnie 😠 A tak w ogóle to życzę Wszystkim miłego weekendu 👄 Do poniedziałku :) Malutka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piegusku :D 👄 a gdzie ty pracujesz w sobotę? racja Tygrysku ale cudna pogoda dzisiaj była :D Zrobiliście sobie narodowy test na prawo jazdy? Mnie wyszło, że jestem niedzielnym kierowcą :P zdobyłem tylko 20 pkt na 30 :( Szkoda, że nie ma po tescie pokazane gdzie się zrobiło błąd uhm. ** Drogi Mężu: Piszę do Ciebie ten list, aby powiedzieć, że opuszczam Cię na dobre. Byłam dla Ciebie dobrą kobietą przez ostatnie siedem lat i nie otrzymałam za to nic dobrego. Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie piekłem. Twój szef zadzwonił do mnie i powiedział, że rzuciłeś dziś robotę. Ostatniego tygodnia wróciłeś do domu i nawet nie zauważyłeś, że mam nową fryzurę, pięknie zrobione paznokcie, przygotowałam Twoje ulubione mięso i mam na sobie nową, piękną i kuszącą bieliznę. Przyszedłeś sobie, zjadłeś w dwie minuty, i poszedłeś spać zaraz po obejrzeniu meczu. Nigdy nie mówiłeś mi też, że mnie kochasz czy czegoś podobnego. Zatem albo mnie zdradzałeś, albo nigdy nie kochałeś. Ale to już nieważne, ponieważ odchodzę. P.S. Jeżeli masz ochotę mnie szukać, to nie rób tego. Twój BRAT i ja przeprowadziliśmy się razem do Szczecina! Mamy nowe wspaniałe życie! Twoja Była Małżonka. -- Droga Była Małżonko: W życiu nie spotkało mnie nic wspanialszego niż Twój list. To prawda, że byliśmy małżeństwem przez siedem lat, jednak do dobrej kobiety było Ci naprawdę daleko. Oglądałem mecze za każdym razem, kiedy epatowałaś mnie swoją żałosną nagością, chodząc po domu w bieliźnie, aby na to nie patrzeć. Szkoda że to nie działało. Zauważyłem kiedy obcięłaś włosy w ubiegłym tygodniu i pierwszą rzeczą, którą pomyślałem było \"wyglądasz jak facet!\". Moja matka nauczyła mnie, żeby lepiej nie mówić nic, kiedy nie jestem w stanie powiedzieć czegoś miłego. Kiedy przygotowywałaś moje ulubione mięso, musiałaś pomylić mnie z MOIM BRATEM, ponieważ zaprzestałem jedzenia wieprzowiny już siedem lat temu. Poszedłem sobie spać, kiedy zobaczyłem Twoją nową bieliznę, ponieważ była na niej jeszcze metka z ceną. Modliłem się, żeby to był przypadek, że tego samego dnia, którego rano pożyczyłem mojemu bratu dwieście złotych, Twoja bielizna miała na metce 199,99 zł. Po tym wszystkim nadal Cię kochałem i czułem, że jeszcze możemy to naprawić. Zatem kiedy zorientowałem się, że właśnie wygrałem w totka dziesięć milionów, rzuciłem robotę i zakupiłem dwa bilety na Jamajkę. Kiedy jednak przyszedłem do domu, Ciebie już nie było. Jak sądzę, wszystko to stało się nie bez powodu. Mam nadzieję, że właśnie ułożyłaś sobie życie, tak jak zawsze chciałaś. Mój prawnik powiedział, że list, który do mnie napisałaś jest wystarczającym powodem, aby orzec rozwód z Twojej winy i nie dzielić majątku. Zatem trzymaj się. P.S. Nie wiem czy Ci mówiłem, że mój brat Karol urodził się jako Karolina. Mam nadzieję, że to nie problem. Podpisano - Bogaty Jak Ch....uj i Wolny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnego testu nie robilam :P jak wyszlam z domu rano, tak teraz wrocilam... caly czas chodzilam!! nog nie czuje ale warto bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Piegusku, wiem że jakoś się stało, iż mało mieliśmy kontaku ze sobą a raczej ja miałem prawie niewiele informacji o Tobie, zatem jakiego przedmiotu uczysz? Szkoda, że trzeba odrabiać ten dzień, gdyż wcześniej miał być on ustawowo dniem wolnym. Dobrze, że mi został jeszcze urlop :P Dzisiejszej nocy miało być natężenie roju meteorów w gwiazdozbiorze Smoka. Obserwował ktoś? Ja patrzałem ale nic nie widziałem a teleskopu nie chciało mi się rozstawiać mimo, że świeci mocno jakaś planeta. Poza tym elegancko wróciłem z pubu :) Dzisiaj już wybory :D Nie, żebym agitował ale będę głosował jak zwykle na Janusza Korwin-Mikke :D Niedziela ma być również słoneczna i oczywiście znikam na rower 🖐️ Olinka73 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 obiadki, malutenko :( Wstajemy spioszki!! Pobudka, sliczny dzien mamy :) Kamorek -> szkoda, ze nic o tym zjawisku nie wiedzialam, uwielbiam gwiazdy... wczoraj sie troche w nie gapilam na spacerze z psem ale nic ciekawego nie zauwazylam.... Olinka -> klikamy dzielnie !! Piegusku -> za to dzis masz wolne a dzien znow sliczny - sloneczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) obiadkow na razie niewiele...166 Kamorku > ucze angielskiego, a meteorow nie widzialam, bo chyba spalam ;) :D Tigerku > masz racje! dzien jest przepiekny :) trzeba sie wybrac na wycieczke :) milej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×