Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kik klik :) U nas dzis leje strasznie :O A musze jechac do lekarza... Powiem krotko: mamy co robic przy tym malym Tadziu ;) marudek jakich malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie zaliczyłem grilla :) na razie na topie skakanie po kałużach. Słońce!!!! wszędzie słońce :D praży mi w głowę... Jest wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj zaczelo padac wieczorem, padalo przez noc a teraz... slonce :D Kati -> ale zdrowy jest Mały? to najważniejsze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tyle słońca :) po 15tej zaczął padać deszcz i z przerwami do teraz tak trzyma. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik deszczowy. Wczoraj bylo tak ladnie, a dzis juz deszczyk i wiaterek. Jestesmy na etapie uczenia Frania samodzielnego jedzenia, co jest trudne przede wszystkim dla... mnie:P Jak ja sobie pomysle ile jest potem sprzatania, to hoho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby z nieba jakieś mokre coś leci ale i tak jest cieplo :D Kati -> za to jak Franuś już się nauczy jeść sam to moze i brata będzie mógł karmić później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie prawie ;) po wczorajszej ulewie, burzy i mocnego wiatru zostały chmury i wiatr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wczoraj było super ciepło, a dziś ziąb! A wieje jak wiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas nad morzem tez wieje okrutnie. I jest zimno (cos ok. 6 stopni). Ale spacerek musze zaliczyc z chlopakami, szczegolnie z Tadziem, ktory MUSI wyjsc i odespac swoje na spacerze a potem w domu (w sumie ok. 4 godzin), bo inaczej jest okropnie marudny i placze. Na szczescie lubi smoczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło? nie, nie bylo wcale w weekend ciepło... Kati -> 4h snu to dużo spokoju dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Tajgerku a w nocy spi ok. 7 godzin :D Pogoda niespecjalnie przyjemna :O Wczoraj strasznie wialo a dzis pada. Niecale 2 tygodnie do Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, a ja juz jestem w Polandzie, wprawdzie miłam przybyć tutaj dopiero 18 kwietnia, ale wszystko przesuneło się w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, na razie nie ale rozpocząłem sezon na siłowni :) Chcę przybrać co nie co ;) Mam nadzieję, że P jak podrośnie będzie jeździć ze mną na rowerze :D Dzisiaj kolejny słodki dzień 🌻 Ty się już pakujesz na nurkowanie po świąteczne? :D mogę służyć jako butla jakbyś mnie chciała wziąć ze sobą ;) *** - Dlaczego mężczyźni boją się inteligentnych i niezależnych kobiet? - Bo zjawiska paranormalne zawsze są mocno niepokojące. *** Grzeczne dziewczyny mają pracę Niegrzeczne dziewczyny mają sponsora Mądre dziewczyny mają własny biznes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normlanie szał-pał w tej Polsce, nie ma czasu na nic, a myslałam, że sobie odpoczne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do kiedy Bezka zostajesz? Kamorku -> na razie zrobilam przeglad swojego sprzetu nurkowego, na pakowanie mam jeszcze czas :) myśle, że jak zarazi P. swoja pasja to na pewno bedzie z Toba jezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam w przelocie - między chorobą Niny (już jest dobrze) a wyjazdem na urlop- to już jutro! Wspaniałych Świąt wam życzę!!! Radosnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś dziękujemy i również wspaniałych Świąt :D i udanego urlopu :D :D Tygrysku oby oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kLIK klik :) Troche rzadko tu ostatnio wpadam, ale wieczorem padam na twarz ;) Generalnie nie jest zle, bo chlopaki zasypiaja do godziny 8 :) ale trzeba sie postarac, zeby Tadek chcial zasnac :P na szczescie spi 8-9 godzin bez przerwy :) niestety budzi sie kolo 4-5 i potem juz raczej ciezko ze snem... a jak troche przysnie, to Franek sie budzi i tak w kolko :P Poza tym pogoda wreszcie ladna i wiosenna wiec chodzimy codziennie na 2-3 godzinne spacerki po Sopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, pogoda jest bardzo ladna :) przesuneli mi dzien wylotu z soboty na piatek, wiec jeszcze tydzien i leeece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×