Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

klikam i do pracki zmykam.... znowu dzis warjacki dzień sie szykuje....w pracce normalne urwanie glowy a potem pędem spakowac sie do autka i śmigiem migiem na wieś :P Kati... ale niespodziewajke zrobila Ci ta koleżanka:) udanego spotkania i kobitkowego plotkowania:P :) 🌻 Tygrysku.. fiu fiu.. motorem.. i to na Słowacje... super..:) moja znajoma tez tam byla jakis czas temu.. pamietam ze wspominala moczenie sie w jakichś ciepłych wodach:P Kamorku 🌻 Ghanus... czekamy z niecierpliwością na wiadomości 🌻 buziaki dla reszty klikaczy 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Uwaga sprawozdanie: No wiec byly teraz juz 3 osoby od nich na tym spotkaniu (pierwszy etap mialam z jedna) - jacys dyrektorzy. No i najpierw zaprezentowalam swoja prezenatacje (nauczylam sie robic w Power Poincie - to proste jest! ), troche mi przerywali - dlaczego tak, jak Pani mysli co by bylo gdyby... i takie tam. A pozniejmnostwo pytan o cechy charakteru: wymien 3 cechy, ktore przydadza ci sie w pracy, 2 ktore ci beda przeszkadzac... Jakie cechy powinien miec twoj idealny szef... jakie cechy ma idealny kandydat na to stanowisko... No wiec w koncu mnie to zaczelo nudzic :) W kazdym razie maja sie odezwac w ciagu dwoch tygodni, niezaleznie od ich decyzji. A ew. wtedy czekala by mnie jeszcze rozmowa z moim bezposrednim zwierzchnikiem... Zobaczymy- dzieki za kciuki- odczuwalam dobre fluidy :) Girl - no ale tym razem jak bedziesz jechac do Zakopanego to musisz mnie odwiedzic w Krakowie!! U mnie piekna pogoda - zobaczymy jak dlugo :). A w tym tygodniu juz niestety mam zajecia, wiec sobota mi przepada, a pewnie w niedziele juz bedzie brzydko... A o akcji \"szczepionka\" mowili wczoraj w Panoramie - Formeniak ja promuje! Trzeba wyslac smska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no wlasnie, dziwne te pytania... a niby normalna firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati.. to samo pomyślalam:) .. ze to chyba praca w CIA albo FBI :) Ghanuś.. to na pewno nie normalna zwykla firma.. pewnie to tylko ich przykrywka:P :):):) żartuje oczywiście... życze Ci zebys dostala te pracke... 🌻 a z odwiedzinami w Krakowie to zobaczy sie jak będzie wszystko wygladac pod koniec lipca... ufff :) 😍 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl - no to zobaczymy! :) A w CIA to byloby ciekawie pracowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo jest tu kto? A zauwazyliscie, ze ostatnio mamy takie bardzo zblizone wyniki na pajacyku 1100 i mala koncowka - wynik dobry, ale mozna bybylo zrobic lepszy KLIKAĆ!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik klik i brykam na wieś:) paaaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend :D hurraaa jutro jadę zdobywać rowerem, najwyższy szczyt polskiej części Beskidu Śląskiego, jakim jest Skrzyczne (1257 m). Jak wróce a bedę miał fotki to podeślę :) Ciekawe jak tam Elleska się czuje i Bezik w nowej pracy daje sobie radę... całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEEKEND :D ech ponoc w niedziele ma padac... mam tylko nadziej, ze jutro popoludniu nie bedzie deszczu, bo szykuje sie feta mistrzowska na Starowce :) Ghana -> o w CIA czy FBI to ja tez bym chciala pracowac :) Girl -> ja juz kiedys bylam motorem 2 tygodnie na Slowacji i Czechach, ale teraz czasu tylko na jedno panstwo starczy i wlasnie te cieple wody sa w planach :D Kati -> ech glupia pogoda, psuje sie na weekend... Kamorek -> na Skrzycznym to ja nie raz zima na nartach szalalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow mam monolog uprawiac??? przeciez to juz nie weekend, a normalny dzien pracy jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak normalny dzien pracy to ja sie melduje! Taka sobie pogoda w weekend, ale co wazne bylam na spacerku z Fenka - jak sie siostry zobaczyly to Redi posikala sie ze szczescie- dobrze ze na polu ;) Ale naprawde jest jej dobrze u nowych wlascicieli. Klikac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim 🖐️ Co za pech - znowu poniedziałek ;) A mi się tak nie chciało wstawać :D Na szczęście dziś wraca moja druga przyjaciółka, która od jakiegos roku pracuje w Anglii :) Bedzie imprezzzzka :D życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki:) juz sie melduje i tez klikam.... zamieszanie w pracy z rana... a teraz chwila spokoju.. tak mysle:) Kati... światowe te twoje kolezanki... i bardzo fajnie ze kiedy wracaja do kraju maja czas sie spotkac :):):) 🌻 paa miłego dnia girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzis ta praca denerwuje!! A szegolnie jedna klientka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz zasne... zrobilam juz sobie piorunajaca (podobno) mieszanke - kawa z cola i nadal oczy mi sie kleja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl spróbowałyby nie znaleźć czasu :P Ghanuska ja dla odmiany mam dziś spokojny dzionek ;) Tajgerek kawa z colą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - u mnie jakas zla aura... Koniec projektu, a ja nie mam akceptacji i ciagle jakies zmiany, a mieli na to kilka tygodni- ale nie wiem niezauwazyli albo co... No i teraz na gwalt poprawki... I oczywiscie chcieliby dzisiaj wszystko skonczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z domu tez klikam :) Ghana -> zatem spokoju Ci w pracy zycze :) Kati -> aha kawa z cola... taka ekstermalna mieszanka kofeiny, bo zasypialam... troche pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tygrysku a probowałaś aspiryny z pepsi? ;) 👄 Wyprawa sobotnia była ekstra, co prawda zmieniliśmy plan wycieczki gdyż jechała z nami pewna kobieta :D która i tak już marudziła w połowie drogi ;) ale dzielnie wytrwała do końca. Bylismy na Karkoszczance, trochę poopalaliśmy się na łonie natury :) potem zjazd do Szczyrku, wyjazd na Biały Krzyż na przełęczy Salmopolskiej i zjazd do Wisły i do domu. Zdjęć niestety nie ma... aparatu nie było a propo literek to dzisiaj widziałem piękną i ponętną literkę A płci przeciwnej do mojej :D 🖐️ Ghana, Girl, Kati całuski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam klikam.. Tigrerku.. a cóz to za eksperymenty popijasz??:):):):P Kamorku... ech szkoda ze aparatu nie mieliscie... ciekawa jestem juz lasow gorskich.. ale pewnie pogode mieliscie śliczna i wszystko juz takie super świeżo zielone w sam raz \"do schrupania\" :P :) Ghanuś... u mnie w pracy tez jak ja to nazywam \"cudaki\" wyłaniaja sie co jakis czas... i czesto mam jak Ty teraz ze cos ma byc na jutro a najlepiej na dzis.. a tu nawet nie ma kto dokumentów podpisac bo akurat ma urlop albo wyjechał pilnie.... takie to pracowe \"warjackie papiery\" .. trzymaj sie.. moze jutro będzie lepiej 🌻 Beziku... hello... where are you??? :) Kati... imprezka to dzis.. czy w bardzo bliskiej przyszłości??:) buziaki dla reszty.. 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl -> musialam sobie cos \"mocnego\" zaaplikowac, bo zasypialam podczas czytania dokumentow... naparawde pierwszy raz tak mialam, ze mi sie oczy same zamykaly... Kamorek -> w Szczyrku tez jezdzilam na nartach :D ech no wlasnie, szkoda, ze zdjec nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr co za wstretna pogoda. Normalnie aż mi sie humor nieco popsuł. W dodatku ciśnienie leci w dół więc pewnie zaraz usnę na biurku ;) Girl imprezka prawdopodobnie dziś, ale ja nie za bardzo mogę alkohol (piwo) pić, bo jestem na takiej diecie... ;) Schudłam już 4 kg i szaleję dalej :D Dobra znikam nim mnie dół pogodowy dopadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) U mnie tez kiepska pogoda, niebo juz cale w chmurach... na dodatek o 5 rano ubudzil mnie jakis szaleniec z kosiarka 😠 Kati -> jaka dieta, jaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis nie lepiej- od 8 mnie zaatakowala, bo przeciez nie skonczylismy tego wczoraj i dzis kolejne poprawki... Kati - u mnie swieci slonce, ale podobno ma to sie zmienic w ciagu dnia... Bylam kiedys na diecie kapuscianej i dotrwalam do konca, ale 7 dnia prawie mdlalam, bo tak mnie to oslabilo, ale fakt faktem schudlam... Nie wiesz co tam z Elles? Bo nie mamy zadnych wiesci... Girl - no wlasnie \"cudaki\"- chociaz ja to mowie na nich gorzej... ale wlasnie postanowilam przestac klnac! :) Tygrys- i podzialala ta kawa z cola- bo ja ostatnio mam czesciej takie kryzysy z zamykaniem oczu... Kamorek- wyprawa super, tak z opisu wynika, ze to i tak kawal drogi- ja sie nie dziwie tej dziewczynie, ze marudzila! Ja bym padla! Zaczynam znowu biegac, ale na razie bardzo male dystanse, bo jakiejs zadyszki dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW wlasnie przeszla super wiosenna burza i male oberwanie chmury... ale suuuper!! stalam w oknie i podziwialam :D oooo kogo ja widze PIEGUS!! :D :D :D Kamorku, Ty pisales o coli z aspiryna?? a coz to za mieszanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×