Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Ja sie nie mogłam wpisać, bo mnie wywalało :O Siedzę w pracy i ściemniam ;) Wytrąbiłam prawie całą colę więc nie jest źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jednak wyszlo slonce :) kafe ladnie dzisiaj chodzi, narzekac nie moge... Witaj Natan :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze juz do domu, bo mam dosc na najblizsze dwa dni :D Udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie rozpadalo sie gdy wracalam do domu... wrrrr ale nic to, bo zaraz pedze na spotkanie (z dziewczynami z forum :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, kli z... ..pracy :( 😠 a pod oknem w parku sa Juwenalia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech i zaczyna sie weekendowe monologowie moje... pogoda okropna, chmury, wiatr ale i tak na rower zaraz wskakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tygrysku kupiłem same dobrocie :) warzywka, owocki ja lubię twoje monologi :D Dzisiaj byłem na Błatniej, tym razem mieliśmy aż dwa aparaty :) klikam i zmykam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkalam sie wczoraj z kolega marynarzem, ktory spedzal weekend w wawie... poniewaz mial powrotny autobus w srodku nocy, a do ostatnij chwili siedzielismy na piwkiem (w sumie gdyby nas Pani z lokalu nie \"wyrzucila\" to by sie spoznil na niego :P) to jestem potwornie nie wyspana... ale to nic, bo swietnie sie nam rozmawialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Mialam weekend idealny- pelen wypoczynky. Spania do 11, chodzenia na spacery z psem, spotkania z przyjaciolmi i nawet w kinie bylam na Kodzie! Pierwszy taki weekend od baaarsdzo dawna! Mam nadzieje, ze wam tez sie udal, tzn. wiem Tygrysku, ze ty przacowalas w sobote, ale moze po pracy bylo super! No w koncu spotkanie z marynarzem to super sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusto- klikac! Moj szef umowil sie ze mna na jutro na rozmowe w sprawie mojej pracy, moich obowiazkow i ew. podwyzki. Wogole to reorgnizuje cala strukture tutaj... Zobaczymy co to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik z domu :) Ghana, zawsze lepiej miec jakis wybor, nic nie miec zadnego... :) oby byly to zmiany na lepsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki:) widze ze tez nie macie czasu skrobnąć... ale ja to chyba wypadam przy was najgorzej:P... znowu szaleństwo w pracy.... kolejny przetarg na mojej głowie... od poczatku do konca.. od napisania wydrukowania wyslania rozpatrzenia i dopiecie na ostatni guzik.. ech.. ale musze sie z tym i ze sterta sprawozdan uporac do konca lipca.. bo inaczej z zakopanego nici.....hmm jednym slowem \"warjacja\" :P a poza tym wszystko w porząsiu:P :) klikam juz klikam... Ghanuś.. jak to miłoooo slyszeć ze ktoś mial weekend idealny:) wspaniale ze sie tak zrelaksowałaś..🌻ps.czyżbym przeczytala słowo \"podwyżka\" .. he heee. trzymam kciuki :):):) buziaki dla reszty kochanych klikaczy 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie doklikuje normalnie az wstyd ze czlowiek tyle na kafe siedzi i zapomina o tym topicu obiecuje poprawe slowo... klikacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl -> moja Przyjaciolka tez zajmuje sie przetargami, wiec wiem ile z tym pracy i stresu jest, trzymaj sie dzielnie 🌻 Marcy -> trzymamy Cie za slowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 uff jak goraco, pufff jak duszno.... mam nadzieje, ze nie bedzie padac gdy bede wychodzic z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy- dzis rozmowa z szefem... Tygrys- u mnie juz zaczelo sie chmurzyc, a jak bylam o 7 z psem to jeszcze byla lampa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ W sobotę zatrułam się lodami z bitą smietaną i cierpię do dzisiaj :O Wczoraj leżałam w domu, a dziś uciekam szybciej z pracy i jadę do lekarza. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - trzymaj sie! Mam nadzieje, ze szybko ci przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zatrucia sa paskudne :-( zdrowiej szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mi zawsze dawala w takich wypadkach (choc raczej zatrucia alkoholowe ;) ) herbate z cytryna i cukrem i na mnie to dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka niestety mój żołądek nie przyjmuje niczego innego oprócz rumianku, mięty i wody niegazowanej :( Z jedzeniem to już sie robi niezła zabawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko lekarz... Trzymaj sie! I wychodz z pracy jak najszybciej, bo to napewno zle wplywa na ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOCHANI PRZECZYTALAM TYLKO POLOWE NIE MAILAM ZNOW NETA :(. nadrobie zaleglosci obiecuje jakie u mnei nowowsci tak wiec mama nowa pracke ale to jzu pisalam nei ejst ciezka i lepiej platna niz poprzednia no i nei na telefon tylko na full time neisttey nie am stale :(. ale i tak jestem zadowolona i czesto mzoan zostawac na nadgodziny ktore sa lepiej platne. widze ze u was wszytsko w wporzasiu. wtedy kiedy u was tak wspaniale swiecilo slonko u mnei zajebiscie padalo :(. chcialam jeszcz enapsiac ze jzu wybralam meiskznaie :D:D most numer 2. bo chaty nadal nie mamay a 3 czerwca sie wyprowadzamy ;/. jakis czas na nowym mieszkaniu moge nie meic neta ale do tego czasu juz nei powinnam meic problemow pozdrofka dla wszystkich :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Pieknego, slonecznego (u mnie chyba bedzie padac), spokojnego i pozytywnego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×