Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grażyna torbicka

poradźcie mi czym zwalczyc nadmierne pocenie się???

Polecane posty

Gość gość
O antidralu nie słyszałam ale brzmi podobnie jak niemiecka pasta na potliwość dłoni i stóp o nazwie ,,Antihydral" którą stosuję zawsze kiedy poczuję że noga mi wilgotnieje i dzieje się tak zawsze kiedy na basen pójdę jakiś mniej zadbany zamiast w centrum wrocka. No więc antihydral odcina grzybom dostęp do pożywienia a te poszcząc giną -to jedyny preparat który tak skutecznie i szybko rozprawia się z grzybicą. Jeśli masz ją na paznokciach wystarczy je przyciąć do oporu-jeśli są zagrzybione zejdą niemal całkowicie i posmarować na noc a ponieważ pod paznokciem skóra jest cienka preparat szybko wnika i paznokcie odrastają grube zdrowe jak marzenie, nigdy wcześniej takich nie miałeś! Nie wiem jak jest z ciałem ale był czas że pociłam się pod pachami-nieco intensywniej niż normalnie i również zastosowałam antihydral tylko cieniutką warstwę na noc Problem znikł. To produkt niemiecki nabyty w zachodniej części Niemiec jest NIEZBĘDNIKIEM apteczki każdej konkretnej i oszczędnej osóbki na świecie W Polsce nie szukaj. Tutaj w królestwie podróbek stracisz pieniądze, zdrowie i szacunek do siebie. NIE WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAAK OCZYWIŚCIEEE
16:37 Laser niszczy komórki! Po 20 latach od użycia lasera komórki dosłownie ulegają rozpadowi! Jeśli chcesz mieć problemy z odpadającą skórą za 20lat śmiało stosuj LASERY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam świetny skuteczny dezodorant w kremie, systematyczne stosowanie zmniejsza potliwość, jak dla mnie nie ma lepszego rozwiązania! Trwały i ładny zapach i super skuteczność, a przy tym same naturalne składniki, żadnych szkodliwych substancji. Kupiłam już całej rodzinie, duży wybór zapachów- polecam https://bioana.pl/pl/p/Dezodorant-w-kremie-rock-a-hula/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nie tylko ja się borykam z tym problemem. u mnie sytuacja wyglada tak, że mam 17 lat i poce się okropnie od jakiegos 11 roku życia. Nic mi nie pomaga. Nadeszlo lato i mysle ze czas w koncu zrezygnować z czarnych ubrań i kupic ten Antridal, jeśli nie pomoże to się chyba zabije! Wiadomo chodzę do liceum i nie raz koledzy widzą te plamy pod pachami a ja sie czuję ciagle skrempowana, nie podnosze rąk do góry, ograniczam swoje ruchy staram sie pachy przykrywac wlosami czymkolwiek, to jest bardzo meczace i mam nadzieje ze wreszcie uda mi sie pozbyc tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomógł mi Electro Antiperspirant Electro Antiperspirant zatrzymał pocenie Electro Antiperspirant nie zawiera chemii Electro Antiperspirant nie boli Electro Antiperspirant zatrzymuje u mnie pocenie na dwa miesiące i za nic już nie płace...... Raz kupiłam Electro Antiperspirant i nie wymienię go za nic na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie mi pomógł z tym problemem doktor Bućko, który specjalizuje się w tak zwanej hyperhydrozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etiaxil kup w a[tece i nie czytaj tego sponsorowanego szajsu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci klinikę hiperhydrozis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) Ja pozbyłam się pocenia wypozyczajac urzadzenie do jonoforezy :D polecam , pan mi wszystko ladnie wytlumaczyl i zadzialalo :D mialam nadpotliwosc rak, a teraz w taka pogode sa suche :D jakby ktos byl zainteresowany to podaje link do ogloszenia ;) https://www.olx.pl/oferta/wypozycze-elektro-antyperspirant-aparat-do-jonoforezy-na-nadpotliwosc-CID619-IDw6I3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinni_chłop
Witam . Ja zdołałem sobie pomóc, choć zalewałem się potem (głowa, klatka piersiowa i plecy), pod pachami mniej. Nie musiałem nawet się zmęczyć, wystarczył szybki spacer i wejście na 2 piętro. W trakcie spaceru ok, ale gdy usiadłem to głowa zaczynała być mokra i po chwili zaczynało ze mnie kapać, szok. W internecie wyszukałem jakie zioła na to pomagają i zacząłem pić tą mieszankę. Po miesiącu 80% problemu z głowy, ale po 3 tygodniach, jeszcze nie było żadnych efektów. Zestaw ziół to: 100g liści szałwi, 50g rumianku, 50g mięty pieprzowej, 50g liści melisy i 50g ziela skrzypu polnego dobrze wymieszać. Łyżkę stołową (czubatą) mieszanki zaparzyć szklanką wrzątku. Parzyć pod przykryciem pól godziny. Przecedzić przez sitko. Pić przy nadmiernej potliwości szklankę gorącego naparu trzy razy dziennie po jedzeniu. No i oczywiście przy tym modlitwa, jestem osobą wierzącą i myślę, że to również miało wielki wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w końcu znalazlam środek który po tylu latach mi pomógł na to cholerne pocenie. Mam 29 lat, a właściwie o ok 10 roku zycia zmagalam sie z nadpotwiloscia pach. Krople potrafily mi leciec po rękach. Zero krotkich rękawkow, tylko na ramiączkach, gdy zimniej to neutralne najczęściej czarne luźne bluzki. Czy mi bylo cieplo czy zimno to wiecznie mialam mokre pachy. Kupilam juz tyle środków na to Antidral, Etiaxil itd. Po latach walki odpuscilam sobie, stwoerdzilam ze nic na mnie nie zadziala i taki moj urok. Ostatnio robilam zakupy na allegro i przejrzalam przedmioty owego sprzedajacego u którego zamuerzalam kupic paski do depilacji. Natrafilam na Bloker z Ziaji, pomyslalam 8zl to nie majatek i kupilam. Nie wierzylam ze zadziala. Posmarowalam na noc i ZADZIAŁAŁ! To juz drugi tydzien a ja mam spokój z plamami W KOŃCU! jestem taka szczesliwa, nosze nawet koszule! Napisalam tu bo moze ktorejs dziewczynie tez pomoże, ja nie mialam nadziei ale ZADZIAŁAŁO. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny HB i po wszystkim. Używasz systematycznie i widać efekty stosowania. Pilnujcie podstawowej pielęgnacji - powinno być coraz lepiej. W zasadzie po pierwszym użyciu miałam już spokój. Największe znaczenie ma jakość kosmetyków i akurat pod tym względem nic się raczej nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda41Warszawa
Na nie przyjemny zapach polecam olejek Afra. Nie tylko nawilża skórę, ale i pięknie ją perfumuje, dzięki czemu pot nie jest już wyczuwalny. Nie zatyka porów jak wszystkie antyperspiranty. Olejek Afra można łączyć z perfumami. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etronia
Dziewczyny, a myślałyście o zabiegu? Ja właśnie planuję konsultację w ConsensusMed https://www.consensusmed.pl podobno to jest najlepsza metoda, więc dlaczego sobie nie ułatwić życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł Electro Antiperspirant który stosowałem przez jakiś czas. Długo już jestem suchy a jeżeli pocenie miało by się powrócić tto mogę go dalej stosować, a zapłaciłem tylko jedną cenę i te urządzenie mogę mieć na kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Ja też mam w domu Electro Antiperspirant, po prostu cudeńko. Najbardziej mnie cieszy że  terapia jest bardzo  wygodna którą mogę wykonać w domu  przy tym oglądając telewizję, ponadto jestem suchy już naprawdę długo dzięki niemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

naprawde te electro antiperspirant jest tak efektywny? Zamierzam go kupic ale najpierw szukam cos o nim wiecej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki

Tak, jest najlepszy, nie wahaj się i go sobie kup w domu sobie go będziesz używał i zauważysz efekty szybciej niż będziesz chciał. Wiem że w Warszawie i w Łodzi mają tam model ELITE, jakbys chciał wypróbować to tam się kieruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 2.11.2019 o 10:20, Ulka_77 napisał:

Absolutną podstawą jest codzienna higiena. Ja poddałam się również radiofrekwencji mikroigłowej. Jest to bezinwazyjny i bezoperacyjny lifting skóry. Dzięki niemu skóra jest gładka, przyjemna w dotyku i znacznie mniej się poci. Zabieg miałam wykonywany w gabinecie www.stomatolog-legnica.com.pl .

higiena nie ma nic wspólnego z nadpotliwością. Pot wypływa z gruczołów potowych a myje się skórę ciała. RF to kolejna metoda leczenia zaraz po botoksie która jest nieskuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian

lasery bajery i radiocośtam no tez polecam , stosujcie wszyscy a za kilka lat będziecie zrzucać skóre jak wąż. Nie ma to jak niszczenie zdrowia za całą wypłatę z miesiąca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2019 o 11:20, Gość Niki napisał:

Tak, jest najlepszy, nie wahaj się i go sobie kup w domu sobie go będziesz używał i zauważysz efekty szybciej niż będziesz chciał. Wiem że w Warszawie i w Łodzi mają tam model ELITE, jakbys chciał wypróbować to tam się kieruj.

Ja używałam starszy model a teraz kupilam ten najnowszy ze zniżką 50% Elite, ten jest mega, juz sam prowadzi terapie, nie mogę doczekać się rezultatów, te lato daje w kosc ale ja sobie poradze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×