Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grażyna torbicka

poradźcie mi czym zwalczyc nadmierne pocenie się???

Polecane posty

Gość kytky
a mnie piekło i swędziało tylko troszeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monic1712
Witam.Mam 33 lata i praktycznie od zawsze sie pociłam.Bluzki zawsze były mokre a i efekt nieestetyczny.Opewnym rodzaju fajnych bluzek mogłam zapomnieć.Moim pierwszym kosmetykiem był antidral.Działał na mnie ale musiałam go stosować dosyć czesto.Pózniej koleżanka dała mi Etiaxil,i przyznam,że bez niego ni rusz a bluzki nosze jakie tylko chcę.Stosuję 2-3 razy w tygodniu w zależnosci od potrzeb ale juz w pózniejszym stosowaniu tylko 2 razy.Moim zdaniem lepiej zabezpiecza niż Antidral,jak na mnie.Mam przetestowane to mogę cos na ten temat powiedzieć.Rano przed wyjsciem do pracy delikatnie sie posmaruję moim zwykłym antypespirantem i zapachu zero i sucho.bo można uzywać do tego jeszcze swoich na co dzien antypespirantów.Minusem jest cena bo kosztuje prawie 50zł,ale warto zwłaszcza ze nie kupuje go co miesiąc.Wystarcza mi na 3-4 miesiace.Uzywam go już drugi rok i nic mi nie jest.Wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monic1712
A pieczenie i swędzenie jest normalne.Trzeba to poprostu wytrzymać,pózniej już tego tak nie czuć.A i nie wolno na ogolone pachy....bo dramat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo0m
Wiecie co ? Przecież jeśli antidral zatrzymuje proces pocenia się ... to gdzie wtedy 'wychodzi' ten pot. A może zatyka pory i po 10,20 latach bd mieć rożne dziwactwa ? Boje się tego używać, wolę się pocić ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałakoto
ja używam od 2 lat i mi nic nie \"wychodzi bokiem\" ;) także można spokojnie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilke czasu
fajnie znalezc to forum i dowiedziec sie tego wszystkiego -tez sie zastanawialem jak z tym walczyc i czy w ogole sie da a tu widze ze odpowiedz jest prosta -tez zainwestuje w ten antidral. Apropo czy ktos zauwazyl, ze rozpisujecie sie na ten temat juz cztery lata i regularnie powtarzaja sie wypowiedzi...?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erytb4vj4
A ja mam takie pytanie - stosowałam antidral rano i nic nie pomagał. To jest jakaś różnica? muszę go stosować tylko na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erytb4vj4
A ja mam takie pytanie - stosowałam antidral rano i nic nie pomagał. To jest jakaś różnica? muszę go stosować tylko na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trini tymina
ja stosowałam antidral przez 3miesiące i było super. Niestety po wakacjach w gdyni, po powrocie zauważyłam, że nie działa już tak świetnie jak na początku i niestety pogarszało się no i wkońcu przestał działać całkiem:/ odstawiłam go na prawie miesiąc bo miałam nadzieję, że to coś pomoże, niestety gdy użyłam go po ponownie, nic nie zadziałał :/ macie jakiś pomysł? inny środek, lub coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujtek
witam, mam podobny problem. uzywalem srodka etiaxil, pomagal przez dlugi czas lecz pozniej przestał działac. sprobowalem innych podobnych srodkow dostepnych w aptece ale rowniez nic nie dawały ;/, jest jakis inny sposób? czy srodek everydry, o ktorym byla mowa wczesniej ma inne działanie i pomoże w mojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agreeable
Na sobie zauwazyłam że gdy stosuje antidral na nawet lekko owłosione pachy to tak swędzi, że nie da sie tego wytrzymac a jak są gładki (drugi dzień po depilacji) nic nie czuje ;) Spróbujcie może u was też zadziała ;P pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka888882
Hej Dziewczyny. Bardzo mnie zdziwiło, że jest nas tak dużo z tym problemem. Ja np. chodziłam w szerokich bluzkach lub na ramiączkach, nigdy obcisłych bo zaraz miałam plamy co mnie bardzo krępowało i się tego wstydziłam. Ob ponad roku używam ETIAXIL i jest po prostu rewelacyjny!!! Fakt jest drogi, ale naprawdę warto!!! Polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska351
od kad pamietam zawse meczyly mnie mokre plamy pod pachami, nawet jak bylam mala wstydzilam sie i nosilam koszulki na ramiaczkach, dwa dni temu pierwszy raz uzylam antidralu i jestem w niebie, zero plam, zero brzykiego zapachu martwi mnie tylko ze moze to wrocic, tzn ze lek przestanie dzialac i znowu moje problemy powroca... ciekawi mnie co dzieje sie z tym potem, bo jednak jakos on z naszego organizmu wyjsc musi a tak jest zatrzymywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znachorka
jonoforeza, można dostać skierowanie od dermatologa. Podobno są w sprzedaży aparaty do wykonywania zabiegów w warunkach domowych. zabieg skuteczny. Ponadto najważniejsze: zmienić menu. Niestety, tym jesteś, co jesz. Wprowadzić antyoksydanty, oczyszczanie organizmu. Nawiasem mówiąc w wielu innych schorzeniach stosuje się jonoforezę. poczytaj : jonoforeza przeciwwskazania-dr Jacek Rojek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znachorka
Przepraszam Pana Doktora- Jacek ROIK; pomyliłam pisownię nazwiska w poprzedniej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolna :* już ....
Laski !!!!!! kupcie sobie ANTIDRAL !!! naprawdę działa a stosujesz go tylko raz w tygodniu :* pamiętajcie żeby używać na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolna :* już ....
zapomniałam napisać że on kosztuje jedyne 14 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star23
czy ktoś czu tabletki anty moga wzmagać pocenie sie? doadam ze tabletki mam dobrane po badaniach hormonów a hormony tarczycy niby są w porządku słyszlam ze pigułki pomagają walczyc z poceniem się ale czy mogą podziałac negatywnie ??? pozdrawiam wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam taki problem, zaczęłam nawet rozważać zastrzyki z botoksu) podobno działają) ,ale na szczęście znalazłam bardzo dobry środek. Teraz wystarczy mi tylko dobry antyperspirant. Rozglądam się tylko za wszelkimi nowosciami, tak an wszelki wypadek, bo słyszałam,że środki typu antidral po pewnym czasie przestają działać. Macie jakieś doświadczenia z tym specyfikiem http://www.e-lek.pl/100290,dermedic-anti-persp,100199.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio poszłam
do apteki po antidral który kiedyś używałam - teraz odstawiłam pigułki i poce się jak świnia i pani poleciła mi jakąś nowośc - nazywa się rillo i ma działac tak jak antidral tyle że jest dużo łagodniejszy dla skóry , próbował juz ktoś ten wynalazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hello666Kitty
ja kupiłam ten Deo jakiś tam co go często w gazetach reklamują. Dałam 17 zł i trochę liiiipa.Jest troszkę lepiej, ale nadal wystarczy dawka duchoty na dworze a ja jestem już cała mokra. Można powiedzieć od stóp do głów. Przechlapane. Etiaxil trza kupić bo już nie wytrzymam z tym... a teraz są takie upały, że szok! Trzeba przeboleć te 49 zł. Ja już zaczęłam mieć manię, którą bluzkę założyć, żeby tylko nie było widać plamy od potu... Myślę, że mam problemy z hormonami bo już 3 miesiąc będzie odkąd miesiączki nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidral...
moze mi ktos cos wyjasnic? przeczytalem caly ten temat i wyczytalem ze Antidral stosuje sie na noc i co jakies 3 dni.. kipilem dzisiaj ten specyfik i na ulotce jest napisane aby stosowac go codziennie rano,a i nie kosztowal 13 zl tylko 25.. jest rowniez napisane ze moze odbarwic ubranie,jak mam go rano stosowac i zalozyc koszulke?zeby do wyrzucenia byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidral...
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidral...
prosze o odpowiedz na moje poprzednie pytanie kogos kto mial kontakt z Antidralem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidral...
prosze o odpowiedz na moje poprzednie pytanie kogos kto mial kontakt z Antidralem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaajn
Heej.! Jeśli chodzi o nadmierne pocenie się, też mam z nim problem! ;/ Używałam już wszystkich antyperspirantów i nic! Ostatno weszłam na forum i przeczytałam,że Antidral jest taki skuteczny...więc postanowiłam go kupić. No ale okazało się, że była to kolejna nieudana próba! ;/ Antidral kosztował 20zł i 90gr, a wart jest tyle samo co wcześniejsze antyperspiranty!!! (czyli wcale)! Ja już nie wiem co mam robić.! Pomóżcie...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×