Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grażyna torbicka

poradźcie mi czym zwalczyc nadmierne pocenie się???

Polecane posty

Gość lol16
ANTIDRTAL to najlepsze co mogło mnie spotkac;p na poczatku pojawiły mi się te bolące grudki ale jaki był tego efekt.....miodzio cały dzien suchutko;] POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata023
hmm przeczytałam treści zawartę w forum i jutro pobiegnę do apteki aby wypróbować antidral. mam nadzieje że mi pomoze bo już jakiś czas męczę się z tym nieprzyjemnym problemem. to strasznie krępująca sprawa :(. gdy poszłam z tym do pani dermatolog dostałam polecenie zakupienia talku ;/ nom pomyślałam że te czasy już mamyza sobą kiedy ludzi leczy się talkiem krochmalem ;). w każdym razie bardzo dziękuję za podjęcie tego tematu. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sluchajcie,jak antidral na noc uzyje a na dzien kulke z avonu lub oriflame to zadziala?bo te kulki raczej nie chronia ale ladny zapach maja wiec moze po antidralu zadzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka12
Czesc.Uzywalam wielu dobrych anperspirantow rexona dove nivea......i nic nie pomagalo ten koszmar trwa juz bardzo dlugo ....siedze w domu jest w porzo wychodze gdziekolwiek mokre pachy .....kupilam sobie antidral nic nie pomaga a do tego bardzo piecze....co moge zrobic teraz jest strasznie goraco a ja nie moge nisic bluzek takich jakich chce POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agava
witam wszystkim, mam dwa pytanka pierwsze odnoście zabiegów jonoferezy, czy ktoś z Wam może je stosował? czy dają rezultaty oraz gdzie można je wykonać? drugie czy ktoś w Was wykonał zabig wstrzyknięcia botoxu? i jakie rezultaty oraz koszty? napszcie też prosze to jakich lekarzy zwracacie się z tym problemem? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raar
a co mozna stosować na twarz? bo ten antidral to chyba nie bardzo skoro tak podrażnia skóre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuje Antidral juz ponad 4 miesiace i nie mam zadnych zastrzezen! dzieki mnie uzywa go tez moja mama :) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadmierny
Wlasnie dzis kupilem Antidral,wiaze z nim WIELKIE nadzieje na pokonanie pocenia sie. Trzymajcie kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a g i c
wszyscy pisza, ze pod pachami, ze stopy, dlonie........ Czy ktos ma pomysl co zrobic z poceniem sie calego ciala??? moze przyklad: wieczor, klade sie spac, a po 2 godzinach musze zmieniac koszulke bo jest mokra, poce sie nie tylko pod pachami, nie tylko stopy i dlonie... do tego czolo, kark, klatka, plecy ... normalnie procz mojej kobiety - sypia ze mna maly reczniczek. nie mam pojecia co dalej- z kazdym miesiacem jest gorzej.... nawet teraz sie poce. pozdrawiam wszystki madre glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirat drogowy13
uzywaj tych antyperspirantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukol
lepiej zrób sobie na początek badania krwi. Coś musi być nie tak z twoim organizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeee pijcie szalwie
szalwia pomaga, 2 razy dziennie, wg wskazań na opakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukol
no ok szałwia może i pomaga ale przyczyna jakaś musi być. Bo takie pocenie się jak opisane wyżej nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile macie lat? bo ja pamietam jak bylam w LO tez mialam straszne problemy z poceniem sie. Moglam chodzic tylko w bialych albo czarnych bluzkach bo na nich nie bylo tak widac plam... ale potem jakos z tego wyroslam a teraz jak jest cieplo to stosuje etiaxil - jest wersja dla wrazliwej skory i to mi naprawde pomaga. Tylko trzeba uwazac zeby po nalozeniu tego wieczorem juz sie nie spocic bo potem skora piecze. Ale w sumie da sie wytrzymac jesli wiem, ze pozniej nie bede sie przez tydzien meczyc z poceniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a g i c
np. na impreze zabieralem 3 'trzy' koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a g i c
fajnie, ze jestescie tak szybko z tymi antyperspirantami to przesadziles! wiecie to jest tak... jakby sie nie smarowac, gdzie nie psikac jak dlugo i gdzie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dzis ETIAXIL. Najtaniej jak to tylko możliwe- 32,29 zł. Apteka w Warszawie na Malczewskiego 56. (tylko uwaga! tam są dwie apteki- sprawdzajcie ceny!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 13
HeY! Ja mam taki sam problem jak wy... Wczoraj użyłam ANTIDRAL i mam nadzieje że zadziała efekt zobacze dziś w budzie :) Mam nadzieje że ten problem zniknie bo już mam dość noszenia stale białych i czarnych bluzek :( Gdy tak siedze w klasie to myśle dlaczego tylko ja aż tak się poce!? Już noramalnie nie mam sił do tego... Jak wróce z budy to powiem jaki był efekt! ;) Pozdrawiam Aaa... Nie wiedziałam że tyle osób ma tem problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 13
Muszw przyznać żę Antidral jest zajebiście zajebisty! Już po pierwszym użyciu zadziłało! Jestem zadowolona i dziękuje że założono to forum ;) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan x
Ja musze powiedzieć , że od jakiegoś czasu używam antidral i wydaje mi się że pocę się jeszcze bardziej. Złużyłem już prawie całą buteleczke i nie widze żadnej poprawy. Będę musial chyba spróbować czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam polecam i etiaxil choc faktycznie działal przez pierwszy miesiąc rewelka ale też wydatek koło 40 zeta a teraz mam super deo za 17 moczysz w wodzie kawalek tego kamyka robisz fiu fiu pod paszkami i juz zero potu :) i nic nie brudzi a przy tym naprawde starcza na conajmniej pół roku:D pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim problemem jest nadmierne pocenie sie na plechach, pod pachami nawet mi pomaga zwykla rexona i jet ok, ale na plecach co chwila mam mokre plamy :( pomozcie, co zrobic, czego mam uzywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTIDRAL
is the best!!! ANTIDRAL!!!!!!!! ok 11 zł w aptekach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna04
tak antidral i etiaxil są dobre... ale nie zapomnijcie ze ma tez to swoje minusy... kolega ktory studiuje medycyne mówi ze takie zatrzymywanie potu w organizmie nie jest wcale wyjsciem z sytuacji a nawet pogarsza... bo pot to jest cos naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwapis
Przestaje dziallac po miesiacu poniewaz alkohol etylowy ktory powoduje ze sie nie pocisz jak to uzywasz wywitrza sie bardzo szybko. Powachaj sobie na poczatku strasznie smierdzi alkoholem a w polowie zapelnionej buteleczki jzu o wiele mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć88
a czy ktoś z Was wie jak usunąć ten nieprzyjemny stray zapach potu z bluzek?mam kilka w szafie i szkoda mi je wyrzuciać. Kilka razy założona bluzka i cuchnie nawet po praniu. czy można to wygotować itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica91
z poceniem mam problem od mniej więcej 4-5 lat. wczoraj kupiłam antidral. wieczorem po umyciu i dokładnym osuszeniu skóry pod pachami zastosowałam go. fakt trochę piekło no ale podejrzewam że to prze poprzedzającą to depilację:) dzisiaj poszłam do szkoły a zależało mi żeby dzisiaj ładnie wyglądać założyłam fioletowy golfik i cienkie bolerko(na czym poprzednio jak założyłam było widać plamy) a tu proszę prawie ani śladu(niewiele) ale biorąc pod uwagę wcześniejsze sytuacje to byłam pod prawdziwym wrażeniem:) później zajęcia sportowe a koszulka pod pachami suchutka pomimo ponad godzinnego wysiłku:) jestem wręcz zachwycona:) a ponieważ to dopiero pierwszy dzień to nie chcę jeszcze gorąco polecać bo zobaczymy co dalej:) ale polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaoo6
słuchajcie stosowałam już wszystko zaczynając od etiaxsilu kończąc na kremach szałwi i innych badziejach nie próbowałam antidralu ale to pewnie też mi nie pomoże.Teraz myślę o botoxe lub jonofrazie podobno efekt rewelacja!Botox jest trochę drogawy ale jonofraza to jakjeś 6 zł za zabieg.Ja chyba spróbuję jakby coś to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedix
witam, też miałem b. duże problmy z nadpotliwością, plecy, pod pachami, przysporzało mi to bardzo wiele stresu, spróbowałem antidral i tak samo jak wiele osób stwierdziłęm, że pomaga i to bardzo, do tego reakcje na niego (pieczenie) były u mnie znikome. Ale chciałbym powiedzieć o czymś innym, od ok. pół roku zażywam lecytyne (forte 1200 - jedna tabl. dziennie) + magnez, początkowo miało to służyć przeciwsstresowo (stąd też, między innymi, tak sobie myślę były problemy z poceniem się), po tym pół roku stwierdziłem, że nawet nie stosując antidralu nie pocę się, nawet w sytuacjach stresowych, było to dla mnie niesamowite, bo cierpię z tego powodu od ładnych kilku lat, kiedyś praktycznie koszulka cała mokra, dziś nic, kompletnie nic, mogę nawet nosić koszulki z jakichś takich sztucznych materiałów i nic, co kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia, nie wiem czy tak to podziałało tylko na mnie, czy też jest to pomysł też dla innych, wymaga sporo cierpliwości, jakby nie patrzeć efekt dopiero po połowie roku (u mnie), pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×