Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysokoczole

Wysokie czoło - skazana na grzywkę?

Polecane posty

Gość janisfan15
a ja wrecz przeciwnie....... ;| "koledzy" z klasy nie daja mi zyc, a sama boje sie zagadac do chlopaka ktory mi sie podoba, bo boje sie ze mnie wysmieje jak zobaczy moja pociagla twarz i wysokie czolo :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pletwal
słuchaj a próbowałeś udawać zdziwionego linia brwi podnosi się i czoło sparawia wrażenie niższego, trudno tylko utzrzymywac taką mine ale jak się cel uswieca środki. :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
hehe.........tez tak robie i to caly czas ale od tego sie robia zmarszczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
aha - i jestem dziewczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
chyba ze to bylo do tamtego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann . p
ahh .. no coment ... dziewczyny . opamiętajcie sie ! ja tez mam wysokie czoło i za kazym razem kiedy przechodze koło kolegów mojego brata słysze ' czoło ' / ' dupne czoło ' / 'czolsko ' / ' czółeczko ' ... na początku strasznie mnie to wkurzało i za każdym razem gdy na lekcjach lub gdziekolwiek słyszałam słowo 'czoło' od razu bałam sie ze wszyscy beda sie na mnie patrzec ; ( ehh .. ale teraz .. juz mi to zwisa [ chlopak za którym latam też już mi coś o moim czole wspomniał ] : (( miałam wszystkiego dosc ! ... ! ale nie chce robić operacji . chciałabym zapinać grzywke do tyłu ale boje sie reakcji znajomych . wyśmiania .. ; (( :D i dlatego jeszcze tego nie zrobiłam ale juz wkrótce . po co robic grzywke ?! . ja mam na jedna strone troche . czolo mi widac ale leje na to :D w końcu to nie moja wina ze mam takie czoło nie?! . i nie tylko ja . tak was stworzyl bog i nie niszczcie tego bo mozecie gorzko pozałowac ! :D a co jak operacja sie nie uda :/ MYSLCIE LASKI MYSLCIE :) wcale nie musiscie sie tym aż tak przejmować ! ... po prostu olejcie ich . w końcu im sie znudzi ! .. albo dajcie im inny powó do wyzywania bardziej krępujący ale nie az tak wkurzający :p nie załamujcie sie takim głupstwem ! :D zobaczcie na RIHANNE - widzieliscie jej czolo :/ omg .. i co i nie robi sobie zadnej operacji : // nawet zapina grzywke do tyłu i nikt ja nie beszta .. ahhh .. dziewczyny . zamiast odbierac to jako wade zróbcie z tego swój atut i porównujcie sie z Rihanna :D macie juz jedna rzecz podobna do niej ! wiec głowa do góry .. ... ' idz przez życie z podniesionym czołem' i miejcie głeboko gdzies co mowia o was inni ! ŻYJ CHWILA ! :D pozdrawiam was :** i nie martwcie sie o czoło [ nikt nie jest ideaLny ! ale jak dalej bedziesz chciała zmienic swoej czolo zapusc grzywke ] NIE TNIJ SIE ! a kolegów tez wysmiej ! .. z bele czego :D bye :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
No, trochę mnie pocieszyłaś, ale moje różni się od Rihanny :P poza tym do niej nie chcę się upodabniać. Chcę być sobą, ale...nie z tym czolichem ;\ wszyscy mi to wytykają i mam juz tego dosyć. Inne rzeczy można zmienić. Ale co, jeżeli grzywka nie pomaga? Ehh.....nieważne, tu już nie chodzi o czoło tylko o psychikę ;| przez te wszystkie kompleksy zatracam sens życia. I wszystko przez głupich ludzi, ktorym nie podoba sie to, jak wygladam!! Czasami mam to gdziez, ale czesciej mysle o tym i jest mi przykro, ze oceniaja mnie na podstawie wygladu :/ Choc nie jest az tak zle, pomijajac czolicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
gdzies*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
na początku strasznie mnie to wkurzało i za każdym razem gdy na lekcjach lub gdziekolwiek słyszałam słowo 'czoło' od razu bałam sie ze wszyscy beda sie na mnie patrzec ; ( Standard....nienawidzę tego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLoOo
ehh tez mam takie czółko, dosłownie na pół twarzy aż;| i nie moge robić grzywki bo mam bardzo cieniutkie włosy i w ogole takie marne, grzywka leży płasko przyklejona i lekko zwichrowana do tego i po prostu wygląda obleśnie:/ ale juz sie do niego przyzwyczailam i często nosze zaczesane do tyłu włoski i bardzo mi to nie przeszkadza:) popatrzcie tylko ile modelek ma takie czoło i ciasno zwiazane do tyłu włosy a wygląda ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLoOo
chociaz nie powiem, denerwuje mnie ze nie moge sobie zrobic rtakiej fajnej fryzurki bardzo mi sie podoba grzywka zaczesana do tyłu i tak natapireowana od spodu:D ślicznie:))) ale tylko dla dzoiewczyn z niskim czółkiem niestety:( a do tego ja mam 176cm wzrostu a ta fryzurka tez dodaje troszke:/ więc tym bardziej odpada:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLoOo
a moje zakola nacieram od czasu do czasu olejkiem rycynowym:P nie wiem czy pomaga ale nacieram:) ogolnie na włosy dobrze robi wiec może te marne na zakolach sie zageszcza i... ehhh mareznia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
tez marze o takiej fryzurce!! jest przepiekna. gdybym ja zaczesala wlosy do tylu i poszla do szkoly, to by mnie chyba zabili na miejscu. nie mialabym zycia ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann . p
no wescie skonczcie . niech sie inni patrza na siebie ;) ja juz na to leje .. bo co mam innego robic ; ] ja mam wysokie czolo i mi sie podoba . a jak inni maja cos do niego to ich sprawa : ) nie martwcie sie nie jestescie same :D bye:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julla
Moje czoło ma 6cm. Czy jest wysokie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulin
ja tez mam dosc wysokie czoło i powiem ze z grzywka wygladam strasznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajkaaa
ja mialam wysokie czolo, ale teraz optycznie jest mniejsze. Podnioslam brwi do góry, wydepilowalam, i teraz o wiele lepiej wyglądam, nikt mi nie mowi, ze mam wysokie czolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
Jak to...podnioslas brwi? nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak optycznie \"skrócić\" czoło? bierzecie brazujacy puder i grubym pedzlem lecicie po tym miejscu, gdzie zaczynaja sie wam wlosy....tylko tak, zeby nie przesadzic, zeby sie nie odznaczala linia pudrowania :) naprawde optycznie skraca czółko...wiem, bo sama takie mam :) głowy do góry panienki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytajkaaa
No po prostu inaczej widepilowalam, niz zwykle. Mialam wczesniej nisko znajdujace się brwi, tuz nad oczami, a niedawno usunęłam wloski z dolu, nadalam im inny ksztalt, teraz są wyżej. Nie wiem, czy to trafnie ujelam, nie umiem wam tego wyjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina-z czółkiem xD
Też mam bardzo wysokie, kwadratowe czoło :/ Do tego dosyć szczupłą, pociągłą twarz i już dość grzywki... Gdy byłam mniejsza (tj do 3 klasy podstawówki) mama kazała mi nosić długie włosy, bez grzywki, zaczesywane do tyłu. Teraz, gdy inni chwalą się swymi zdjęciami z dzieciństwa, ja najchętniej bym wszystkie spaliła... Wyglądałam okropnie, tymbardziej, że byłam blondynką a brwii nie posiadałam prawie wcale :D Włosy zaczęły mi się ściemniać, brwii zrobiły się wyrazistrze, idąc do nowej szkoły ścięłam grzywkę. Miałam już grzywkę na milion sposobów - zawsze ten sam problem - Przy lekkim podmuchu wiatru ucieka ona na boki, do góry... Dlatego często chodzę w czapkach z daszkiem. Nie jest to jednak rozwiązanie - w lato włosy przetłuszczają się częściej, na czółku pojawia się silniejszy niż zwykle trądzik. Teraz noszę opaski - nie mam takiego problemu z wiatrem. To też jednak nie jest rozwiązanie - problem zostaje, a tkwi on już w psychice... Boję się nawet spróbować odsłonić czoła - nie chcę narażać się na ciągłe docinki :/ Mam dosyć, ale co mam zrobić? Nie powieszę się z tego powodu :D :D Cały czas mówię, że zrobię sobie operację plastyczną ^^ Ale to kosztowny i drogi zabieg a przy tym rekonwalescencja jest bardzo bolesna :/ WYSOKOCZÓŁKOWCY xD ŁĄCZMY SIĘ! ;) :D :) :D Może ktoś napisze, podzielić się refleksjami i pomysłami? Bo mnie się one chyba już skończyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ktoś ma regularne
rysy twarzy, ładną buzię po prostu jak wspomniana smoktunowicz albo brodka to wysokie czoło nie przeszkadza, ale niektórzy.... nie powinni rezygnować z grzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
ehh...a mi si wydaje ze Brodka wyglada okropnie z tym swoim czolem :/ Poza tym co tu duzo mowic. Tez sie zgadzam, co do tych zdjec z dziecinstwa. Matka mi zaczesywala wlosy do gory i chodzilam tak do tej pory, kiedy w koncu zaczeli sie mnie czepiac...i teraz tez mam problem z psychika. Ludzie smieja sie ze mnie, ale juz sie tak bardzo nie przejmuje, chociaz jesli chodzi o moje czolo to na zawsze pozostanie ono drazliwym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszycielka
To ja was pocieszę i powiem, że w okresie renesansu wysokie czoło było oznaką mądrości i inteligencji, wtedy kobiety marzyły o tym by mieć wysokie czoła, widoczne jest to na portretach z tamtego okresu :) Więc może nie ma się czym przejmować, a grzywki są urocze, skośne, postrzępione, półokrągłe, proste...można cudować i cudować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy - nie wiadomo, co gorsze: zbyt niskie wygląda jak u malomyslącej małpy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z wysokim czolem
ja tez mam ten problem co wy . mi zawsze przeszkadzalo moje wysokie czolo . surfuje po necie i szukam jakiejs fajnej fryzury dla siebie . ale boje sie isc do fryzjera . bo jak mi zetnie to moge wygladac jeszcze gorzej . a caly problem polega na tym ze nie moge z tym nic zrobic poniewaz mam dopiero 13 lat . pomozcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z wysokim czolem
faktycznie fergi wyglada jak nie wiem kto . nie przygladalam jej sie wczesniej ale terazto qwidze ! ale ja i tak nie chce miec takiego wysokiego czola ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×