Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysokoczole

Wysokie czoło - skazana na grzywkę?

Polecane posty

ej 6 cm to nie jest dużo naj bardziej wazna jest szerokosc czola dacie wiare ze szerokosc mojego to 19 cm ;( dokladnie z tymi zakolami tak bym chciala chodzic bez grzywki nie nawidze grzywek!! mogla by bya gdybym miala proste wlosy a ja mam krecone tylko i wylacznie na grzywce dziewczyny ktore maja niskie czolo i nosza grzywki mają u mnie wyj***ne jak ja ich nie nawidze skoro maja takie niskie czolo i pasuje im bez grzywki a nosza je to sa walniete chyba zdecyduje sie na obnizenie lini czola tylko u mnie najwiekszym problemem jest szerokosc taki trojkat normalnie u gory szeroka a u dolu mniej i jeszcze dluuuga twarz macie jakies pomysly?? grzywka odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też zawsze miałam
kompleksy na punkcie czoła. Moja twarz ma 18 cm, z czego czoło 6 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taier
smutna... ; o Zakola? Widziałaś kiedyś zakola u kobiet? Wydaje Ci się że masz zakola. Wysokie czoło to nic złego. A Ci, którzy mają niskie czoła i się z Ciebie śmieją, potwierdzają tylko to, że osoby z niskim czołem są ograniczone ;). Uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czolko
mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1223
. . Ja tez Mam Wysokie Czolo . Zastanawiam Sie Czy Bedzie Mi Pasowala Grzywka Na Bok Lub Do Gory . Mam Mi Powtarza Ze Powinnam Odslaniac Czolo . A Ja Nie Moge Sie Zdecydowac . Boje Sie Ze Nie Bedzie Mi Do Twarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam juz nawet grzywke na bok ale dziwnie wygladam juz od tego schylania glowy mam skrzywienie kregoslupa nikt mnie nie ze chce z tym jak wygladam zalamka ;p moje kolezanki juz maja dosc moich kompleksow ale naprawde zrozumiec ton moze tylko ktos kto ma tak samo\ kurde ta wysokosc gdyby byla nizszam mogla by byc i bym chodzila bez grzywki z upietymi wlosami ale nie moge ;(;(;(;( kobiety rowniez maja zakola ja mam akurat dziedziczne moja matka tez miala dodatkowo ojciec tez ma wysokie i szerokie czolo ;p zakola to nie jest problem bo mi sie jakos zmniejszyly ale problemem jest ta chol3*na wysokosc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saladini
tyko wy brzedzacie ja mam małe czoło i nie mogę żadnych grzywek. jak zrobić by było większe plis.sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saladini
ja chętnie bym się z wami zamieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak? zamienilabys sie? z mila checia teraz jade na basen bo w wycieczce na ktora jede jest taki plan i nie wiem co to bedzie szczegolnie z tym lbem kiedys pokazalam kolezance jak wygladam bez grzywki i mnie wysmiala i kazala mi chowac te czolo coraz czesciej przygladam sie ludziom i ich twarzom 99 % ludzi ktorych widze codziennie nie ma grzywek lub ma niskie czolo jestem osoba ktora chce dobrze wygladac moje cialo ma swietne ksztalty i warto je odkrywac (w sensie ze pokazywac sie w kostiumie) ale kiedy polacze glowe z cialem to wtedy glowa wyglada jak by ktos ja zamienil wziol od jakiejs innej osoby ehhh ... coraz czesciej mysle nad operacja ale nie mam na nia kasy wiec nie wiem jak to bedzie ;((( zna ktos moze sposob zeby obnizyc linie czola bez operacji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czółko
Może któraś z Was pokaże swoje wysokie czoło? Chciałabym porównać z moim. Jak tylko robię zdjęcia, to pokaże moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taier
Smutna................... ;xxx ty jesteś chora XD idź się leczyć ;) wysokie czoło to zaleta, misiu, nawet jak z tymi twoimi zakolami, chociaż to i tak zapewne nie są zakola xd Ludzie, jak to czytam to żal mi was. Też mam wysokie czoło i żyje XD i mi sie ono podoba ;D nie zamieniłabym na małe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem chora, tylko lubię dobrze wyglądać i się podobać. Taka wysokość, po dłuższym zastanowieniu jest ok, ale kształt to dno. To jest tak, że mam drobną twarz taką pociągłą i do tego szerokość czoła bardzo się wyróżnia przy szerokości w miejscu gdzie znajdują się oczy. Muszę coś wymyślić bo zbliża się rok szkolny a ja chcę chodzić bez grzywki. Ktoś tu napisał że jak będzie się jakąś szczotką z ostrymi końcówkami szorowało, czy jakoś tak to cebulki włosowe się obudzą i zaczną rosnąć. Ja to zawsze suszyłam włosy taką suszarko-lokówką która miała taką końcówkę że była nawet ostra i jak suszyłam grzywkę to zawsze jechałam tym niechcący po czole i w miejscu gdzie tak robiłam wyrosły małe włoski ale na razie nie chcą rosnąc. Kiedyś ich nie miałam, pojawiły się kiedy zaczęłam używać tej suszarko-lokówki. Może wie ktoś coś na ten temat? Proszę o linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jak mentos
smutna ty jakaś chora jesteś :o na głowę :o jak mozesz tak narzekac? mowisz ze masz ladne ciało i cały czas narzekasz? ogarnij sie :o grzywki są ładne, masz wiele możliwosci jak ją zrobić... przyzwyczaj sie i tyle :) od kiedy noszę grzywke zapominam o tym ze mam wysokie czoło :D i wcale na nie nie narzekam bo mam mnostwo innych wad, które dają powod do placzu, wiec glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????????wysoka????????
hejka dzieczyny tez mam wysokie czolo mam rowne 6 cm i owalna twarz czy pasuja mi opaski i do tego koczek bo nie wiem i piszcie czy dla wa s czolo 6 cm to wysokie paulina_gosia972@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela866
Ja natomiast chciałabym miec troszkę wyzsze czoło. Uważam ,ze moja twarz byłaby wtedy bardziej proporcjonalana. 6 cm to moim zdaniem jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wysokie czoło, ciemne włosy, jasną cerę, zielone oczy i wszyscy mi mówią że jestem bardzo podobna do A. Jolie. Też kiedyś miałam mocną grzywkę ale ile z nią było zachodu, teraz nie mam żadnej grzywki, ale układam fryzurę tak aby nie była przyklapnięta przy skórze i bardzo dobrze to wygląda :) stosuję triki makijażowe na zmniejszenie optyczne czoła i działa. Poza tym wysokie czoło to oznaka inteligencji, tak wszyscy w koło mi mówią. a poza tym ... http://www.zeberka.pl/art.php?id=5560 http://kobieta.dlastudenta.pl/artykul/Wyrzezb_sobie_twarz,24407.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieorgiej
taier "Dziewczyny... Niektóre Wasze wypowiedzi są żałosne... Sama mam wysokie czoło, nie małe czoło. Ale przyzwyczaiłam się i nie przeszkadza mi ono. Wysokie czoła są symbolem klasycznej piękności i mądrości kobiet! Wysokie czoło świadczy o pięknym kształcie czaszki oraz o szlacheckim pochodzeniu.: tutaj się mylisz, nasz region obejmuje urodę słowiańską - czyli szerokie, nawet kwadratowe, a nie długie twarze, czoła niewysokie, niewypukłe, proste, drobne nosy, niewielkie lecz pełne, czerwone usta, długa szyja ideałem kobiecego piękna nie jest pociągła twarz, a drobna proporcjonalna twarz z gładką cerą, otoczona bujnymi włosami, smukłe dłonie, wąska talia urodę szlachecką jak najbardziej wyznacza właśnie ten typ urody być może obraz szlachty z wysokim czołem zasugerowała Ci lektura Pana Tadeusza, gdzie opisuje się charakterystyczną szlachtę dobrzańską - czarnowłosą, czarnooką, z wysokimi czołami i orlimi nosami nie jest to natomiast żaden wyznacznik inteligencji i pochodzenia szlacheckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOMG
Ja też mam wysokie czoło i sie tym nie przejmuję bo mam grzywkę na ukos i nieraz jak chcę się inaczej uczesac to grzywkę czeszę do góry i do tego super kok i jest oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyniunia
Ja mam 6cm, kwadratowe czolo, dwie kosci wystajace, kwadratowa twarz, no i coz wiecej... Jak bym chociaz miala okragle ja Tyra Banks to bym sie cieszyla, ale nie... no coz... zdecydowalam sie zapuszczac grzywke, ale mnie juz denerwuje ciagle przypinanie i wogole zachodzi na oczy, czego nie lubie. Wszystkiego probowalam co tu napisane. :) ciesze sie tylko ze nie jestem sama z moim problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam bardzo wysokie czoło i noszę grzywke od zawsze, chyba od urodzenia nawet :P ale już się powoli przyzwyczajam do niego, w sumie to wolę swoje wysokie czoło niz bardzo niskie, które okropnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdgjkjfd
Moje czoło ma 8cm, szerokość 18cm, więc z wami nie jest tak źle ;) od dziecka męczyłam mamę bym miała grzywkę, lecz ona się nie godziła ;/ potem przed gimnazjum w końcu się zgodziła to miałam taką rzadką, że się paski robiły co strasznie wyglądało, po paru latach poszłam do fryzjerki, która zrobiła mi grzywkę zaczesując włosy z czubka głowy i jest ok. Co prawda na wietrze mi ją zwiewa, ale odwracam wtedy głowę na boki lub przytrzymuję ręką i daję radę :P ale i tak w przyszłości mam zamiar uzbierać te parę tysięcy i pójść na przeszczep włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzyweczka
Ja również mam bardzo wysokie czoło. Wszyscy mi mówili żebym zapusciła grzywkę bo bez grzywki to ani rusz. Nawet moja babcia narzekała, ze brzydko wyglądam. Bardzo mi się od tego przykro zrobiło. Nawet niedawno mój kolega się zapytał "Ej, a dlaczego ty masz takie duże czoło?". Nie wiedziałam kompletnie co o tym powiedzieć i naturalnie zrobiło mi się wstyd. nieraz nie mam ochoty nigdzie wychodzić no i do tego mam ogromne kompleksy związane z czołem. Chciałabym zapuścić grzywkę ale taką na całe czoło, taką ja ma np. Sylwia Grzeszczak. Obecnie mam grzywkę na bok taką trochę skośną, ale i tak nie mam tak jakbym chciała. Nie wiem jak powiedzieć fryzjerce żeby mi zrobiła tak na bok, żeby zasłaniała mi 4/5 czoła. ;-/ Poooradźcie coś. Prooooszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposób na wysokie czoło
Moje czoło ma 6 cm i w jednym miejscu 7( mam nieregularną linię włosów) i mam małe zakola. Absolutnie nie przeszkadza mi moje czoło, chociaż jakbym miała możliwośc wybrałabym o jakiś cm mniejsze:P Przez jakiś czas goliłam maszynką tuż pod linią włosó i urosły mi tam włoski, wprawdzie krótkie i jaśniutkie( a jestem brunetką) ale w moim przypadku zadziałało. Słuchajcie, wydaje mi się że po jakimś czasie golenia zaczną odrastać dłuższe. Kiedyś je farbowałam ale za dużo zachodu z tym. Czeszę się na bok albo do tyłu W internecie znalazłam szampon i tonik "Neril" na porost włosów, w opiniach dziewczyny pisały że na czole in odrastały włosy. Ja bym zrobiła tak: goliła przez jakiś czas, np miesiąc, żeby pobudzić je do rośnięcia a potem smarowała Neril'em. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie martwcie się tak już tym drobiazgiem, błagam:) Na poprawienie humoru zamieszczam dla Was kilka wskazówek, abyście mogły nareszcie cieszyć się swoją fryzurą. Więc co robić: * grzywka, są różne warianty; na bok, na ukos, długa, krótka, itd. * odpowiednie podkreślenie brwi ( na górze ciemną, lecz pasującą do naturalnego koloru brwi, kredką; na dole dobrze wyregulowane), * przedziałek na bok ( mocno lub lekko, zależnie od urody), * jeśli macie zakola nie odgarniajcie włosów do tyłu, * przedziałek dostosujcie do wysokości czoła ( czytaj: zrób przedziałek w miejscu, gdzie czoło jest najniższe), * ciekawa fryzura; fajna, intrygująca fryzura odwraca uwagę od czoła, np. ombre, pasemka, loki, kłos, warkocz na rozpuszczonych włosach, cieniowanie, itp. * mocne podkreślenie oczu, ładnie wygląda i odwraca uwagę, Można by tak jeszcze długo:) Pamiętajcie też, że jeśli o siebie zadbacie ( może czas przekopać szafę, wybrać do kosmetyczki, czy fryzjera) to właśnie tym będziecie zwracać na siebie uwagę . No i oczywiście uwierzcie w siebie, bo to daje niesamowity efekt! Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwedrfgthgf
pisalam danwo temu w tym temacie, wtedy byl to dla mnie ogromny kompleks. teraz nawet je polubilam choc gdybym miala wybierac wolalabym nizsze ;) grzywke mialam ostatni raz w podstawowce, bo moje wlosy sie do niej nie nadaja, mialam wiecznie naelektryzowane przyklejone do czola kosmyki :O popatrzcie na modelki, wiele z nich ma wysokie czolo. grunt to zadbac o cere zeby byla gladka i o brwi zeby mialy ladny ksztalt i byly grubsze, jak kogos natura obdarzyla lichymi brawiami to podkreslac je cieniem. to duzo daje, twarz wyglada zupelnie inaczej i zwraca sie uwage na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana1234
Ten, kto pisał, że kobieta nie może mieć zakoli trochę się myli, ponieważ ja je również posiadam. W tej chwili wiek 24, wysokie czoło z zakolami i do tego przepiękna wystająca broda. Nie wiem co gorsze. Oszczędzam na przeszczep włosów, bo innego rozwiązania dla mnie nie ma (raczej metoda FUE, nie wiem tylko czy Polska czy inny kraj, bo na Polskę ludzie trochę pod tym względem narzekają). Ktoś kto nie ma tego problemu nigdy tego nie zrozumie. Od kilku lat noszę grzywkę, mam falowane włosy, więc codziennie rano ją myję, suszę, prostuję. Boję się każdego podmuchu wiatru, deszczu czy upału, kiedy leje mi się z czoła i automatycznie grzywa się zaczyna kręcić, wyglądam wtedy jak jedno wielkie nieszczęście. Zero wyjazdów nad jezioro, rzekę cokolwiek, a tak kocham wodę... Rower - bez opaski ani rusz. To nie są wymysły. W podstawówce nie zdawałam sobie sprawy z tego problemu. Ale oczywiście cudowne gimnazjum uświadomiło mi, że jest coś ze mną nie tak i od tego momentu staram się z tym jakoś walczyć, ale uwierzcie, że jest to trudne w dzisiejszych czasach, kiedy prawie każda dziewczyna ma idealną sylwetkę, z którą u mnie też niestety jest problem (chociaż z tym akurat mogę i próbuję walczyć), makijaż, fryzurę, ciuchy - po prostu wszystko. Ja muszę mieć prostą grzywkę, którą chcą mi zmienić już koleżanki po tych kilku latach na skośną. Ale jak, jak mam te zakola... Próbowałam się tak zaczesać kilka razy, z przodu ok, ale profil? Z tą brodą i czołem - totalna katastrofa. Boshe jak bym chciała być normalna, nie jakaś miss polski, tylko taka normalna przeciętna, nierzucająca się w oczy. Już mam tego wszystkiego dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też niestety mam
Ja mam czoło 5,5 cm, a całą twarz razem z czołem 17 cm. Też nie najlepiej :( Ale ja mam pewien sposób. :33 Mam długą grzywkę ( do brody), i nie chcę jej zcnać, bo się boję, że bedzie mi źle z nią. Więc biorę spinkę i spinam ją na bok, tak na skos. Czoła prawie wcale nie widać i w każdej chwili mogę odpiąć :) Spróbuj :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście tą z bitwy o dom z czerwonymi dredami ? Ta to ma wysokie czoło. Jak ktoś powiedział włosy od połowy czaszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam wysokie czoło noszę grzywkę,ale teraz za to mam problem z cerą,grzywki trzeba często myć,bo inaczej roznoszą zarazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×