Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysokoczole

Wysokie czoło - skazana na grzywkę?

Polecane posty

Gość Aducha
Hmm... tak poczytałam Wasze wszystkei opinie i czuje ze nie jestem sama :) to naprawde budujące. Zawsze czulam sie jak debil ze tylko ja mam pewnei wysokie czolo i niestety wszyscy to WIDZĄ. Czasami mam takie dni ze schowalabym sie nawet we wlasnym domu i nie pokazywalabym sie ludziom, tylko z powodu mojego czola i cery ;/;/ ale mam tez te rewelacyjne dni gdzie ide przez cale miasto ze spietymi wlosami i bylo gitess :D. Szkoda ze niektóre osoby nie sa wogole tolerancyjne czy cos w ten deseń. Ale ludzi sie nigdy nei zmieni. Częsc jest do bolu perfidna a niektorym podoba sie wysokie czolo. Nosilam grzywkę zakrywająca cale czoło. Długi czas ja nosiłam. Włosów to ja nie mam gęstych (niestety) ale dawalam rade :). Teraz mi sie ona znudziła i w sumie tez przeszkadzała bo po pierwsze: z moja cerą ktora się przetłuszcza grzywka szybko nie trzymala się w idealnym stanie ponieważ od skóry czoła sie przetluszczala tez. Po 2 pory mi sie stale zatykają, a grzywka to podwaja jak nie potraja! Po 3: ile mozna nosic grzywke??! jest to bdobrzy sposob na wysokie czolo i zakola itd ale szkodzi to na cerę. Po przeczytaniu tych wszystkich wiad co piszecie to na prawde sadze ze nie powinnysmy sie zbytnio przejmowac. Kazdy gdyby byl taki sam to raczej nie bylo by tak gites. Ludzie maja o wiele wieksze problemy. Jak patrze na siebie i to co ja sobie wmawiam to sie zaczynam sama z siebie smiac :D nie jestem ladna a czolo to nie jedyne moje zmartwienie. Teraz w sumei do wniosku ze te nasz ewysokie czola sa tylko dla tego ze naogladalysmy sie zdjec i filmow z tymi wyretuszowanymi lalami ktore wydaja na siebie tysiece $$ i maja wlasny sztab stylistow bez ktorych bylyby nikim. Cieszmy sie takimi jakimi jestesmy bo jestemy niepowtarzalne. Badzmy soba. No i akceptujmy siebie!! Chociaz wiem ze to baaardzo trudne :)) Pozdrawiam!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM W CZOŁÓWCE p
ja mam tez wysokie czolo bardzo mi przeszkadza. jak bylam mala mama czesala mnie w dodatku do tylu i wygladalam jak lyse dziecko. teraz mam 20 lat, nosze cieniowana grzywke na bok. wygladam co najmniej glupio jak uczesze sie do tylu, bo mam jeszcze ogromne zakola i rzadkie włosy. codziennie spryskoje wlosy lakierem, aby nie obawiac sie zbytnio wiatru i jakos sie zyje. tez bym chciala uczesac sie kiedys do tylu ale to raczej nie mozliwe hyba ze z opaską. szukam gdzies jakis fotek z uczesaniami w wypadku wysokiego czola ale nie moge znalezc. trzymajcie sie dziewczyny i nie popadajcie w kompleksy . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak to dobrze, że nie jestem sama z tym problemem!!! Wszystkie moje koleżanki mają normalne czoła i myślałam, że jestem jakimś odmieńcem. Moje czoło jest wysokie, szerokie, z zakolami i dziubkiem pośrodku;/ Dodatkowo mam rzadkie włosy, jestem blondynką, a moja twarz ma kształ serca. Natmoast głowę mam kwadratową, co jeszcze bardziej utrudnia jakies sensowne uczesanie. Fryzjerki najczęściej nie wiedzą jaką fryzurę mi zrobić. Na domiar złego mam tłustą cerę, przez co grzywkla szybko staje się nieświeża (choć włosy myje codziennie):/ Gdyby nie te zakola, to naprawdę ładnie wyglądałabym z włosami do góry. Niestety, za bardzo się wstydzę, żeby podnieść do góry grzywkę. Teraz mam taką fryzurę: http://photos107.nasza-klasa.pl/dev185/0/205/448/0205448508.jpg . Wcześniej miałam bardziej na bok: http://ilove.pl/storage/view/de/de/010/000/19/36/10000193665_64223_gal_b.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Mój eks zawsze mówił, że uwielbia moje czoło i jest ono oznaką mądrości i inteligencji, ale jakoś mnie to nie pociesza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyście o preparatach na porost włosów. Ja kiedyś wpadłam na pomysł, żeby sobie golić te zakola maszynką, to może urosną tam włosy (tak jak w innych miejsach się goli i rosną gęstsze), ale oczywiście to nie poskutkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sektoid
Witajcie towarzyszki niedoli :) Tez mam czoło wysokie,na dodatek szerokie, kwadratowe i lekkie zakola po bokach...nawet w grzywce wyglądam tragicznie :/ Jedyną nadzieją dla mnie jest operacja obniżenia linii włosów,widziałam tego mnostwo na zagranicznych portalach,tylko u nas w polsce jakoś to niepopularne,nawet nie wiem gdzie można by taki zabieg zrobić. Są dwie metody na obizenie czoła: przeszczepienie mieszków włosowych, albo wycięcie płata skóry z czoła,w ten sposób cala linia włosów zostaje obniżona,tak jakby ktoś sobie zsunął niżej czapke.. Bardziej przekonuje mnie ta druga metoda, efekt jest widoczny od razu,aczkolwiek obawiam sie że blizna po takim zabiegu może bardzo rzucać sie w oczy:( Czy ktos z was slyszal gdzie i za ile robią takie zabiegi,albo moze ktos z was przeszedl i chcialby sie podzielic wrazeniami:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFGGHU
A to obniżenie przez lifting zrobią Ci wszędzie gdzie robia lifting to tzw. lifting z obniżeniem linii czoła ;) Przeszczep można zrobić w mniejszej ilości klinik : Kolasiński, Medical Hair i jeszcze kilka ________________ Strasznie trudno znaleśc jakies informacje, co ja się naszukałam, żeby wiedzieć tyle ile teraz :O A to wciąz mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysokie czoło
Dokładnie.Mam strasznie wysokie ale chyba zrobie sobie tą fryzurę bez grzywki z przedzialkiem mysle ze to najlepsze rozwiąznie.Pozdrwaiem wszystkich wysokoczolowcow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jweicy
jakoś mnie to podbudowało że nie tylko ja mam taki problem, gdy moje koleżanki gadają o tym jaką sobie fryzurkę zrobić to jestem główną doradycznią i zawsze jak coś doradze to laszka wygląda ślicznie ale generalnie sama sobie jakoś nigdy nie mogłam pomóc z moimi zakolami. kiedyś miałam dłuugie włoski ale jużmnei to zaczęło wkurzać bo ile można patrzyć na świat przez firankę jak jakaś wdowa a spiąć ich tak jak lubie ( w kucyk) nigdy się nie ośmielilam spiąć. teraz poszłam za ciosem i bez zastanowienia zrobiłam sobie grzywke, gdyby nie fakt że musze codziennie ją układać po pół godziny to jest dosyć dobrze. wszystkim polecam, bo nawet jeśli deszcz i wiater popsują nam koncepcję na piękny wieczór bo nasz ukochany zkrzywił się na nasz widok to możemy być pewne że koleś nie był odpowiedni dla nas. no bo co mają powiedzieć takie piękne kobiet do której każdy łajdak świruje? zwariować można! wiem bo moja siostra jest jak z okładki cosmo a ja jak z magazynu dla wętkarzy (czyt. robal) ;) nie przejmujcie się, każdy jest inny i każdy jest piękny. poprostu my mamy troche trudniej w życiu ( bo wiadomo że wygląd zawsze pomaga) ale w końcu możemy się też innymi rzeczami pochwalić, takimi jak np. inteligencja;) pozdr ślicznee;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jweicy
ps. Olencja ja też kiedyś wpadłam na taki genialny pomysł golenia zakol maszynką, ale oczywiście już w przeciągu roku jakoś nie widze żeby mi tam cokolwiek odrosło;) pzdr:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie93
FFGGHU, Ty rozmawialas z roznymi ludzmi o tych przeszczepach, to mam do Ciebie pytanie ;) Wszystkie wiemy, ze wlosy wypadaja. Wiec chcialabym wiedziec, czy te przeszczepione wlosy jak wypadna, to odrastaja spowrotem w tym miejscu, gdzie mialysmy przeszczep? Czy trzeba ten zabieg powtarzac kiedy nam te przeszczepy powypadja? :) Pozdrawiam wszystkich Wysokoczolowcow :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve=
Też mam wysokie czoło i od roku mam grzywke. Mam okropne włosy i jestem spiochem wiec rano mam tytlko jakies 5 minut na ułozenie ich. Moja grzywka wygląda okropnie...jest rzadka, sucha, łamliwa i strasznie sie przetłuszcza a połowa zawiją sie w dziwne loki bo kontakcie ze swierzym powietrzem....przez rok dzien w dzien ją prostowałam...i nie polecam!!!!! jest jeszcze gorzej...musze isc do fryzjera i cos z tym zrobic....tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana na zaczes
Oczywiście mi też mama wiązała do tyłu włosy jak byłam mała, oczywiście z opłakanym skutkiem- włosy rzadkie, liche, czoło wysokie i krzywe. Otóż moim problemem jest zakole. Jedno! Jak teraz sama dbam o włosy, odżywiam, trochę farbuję henną, to widać je już przy samej skórze, nie są takie nijakie, niewidoczne. Ale problemem pozostaje zakole, bo nijak się wtedy uczesać tylko zrobić zaczes na łysy bok. I tak od lat, bo grzywka odpada, już robiłam i nic z tego, bo nie ma z czego zagarnąć włosów (mam z tyłu długie, prawie do pasa i nie będę ich jeszcze przerzedzać. Normalnie mam krzywy łeb przez to wielgaśne zakole, a taaakie kuce mogłabym sobie teraz robić! Jak macie wysokie, a równe czoła, to nie przejmujcie się za bardzo. Polecam zakoloryzowanie lub farbowanie-włosy są widoczne już od skóry. No a tak naprawdę, to sama czekam na rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex212223
Hej ja też mam dokładnie ten sam problem i mam dosyć tej długaśnej grzywy. Bardzo chciałabym dowiedzieć się czego kolwiek o tej operacji "pomniejszenia czoła" :) jeśli ktoś coś wie. proszę o kontakt alex216@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex212223
Hej :) ja też się nie poddaję i zbieram na taki przeszczep. Mieści się on w granicach 4.800 zł do 7.000 zł. W klinice Kolasińskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex212223
Mam pytanko....... Czy ktoś w ogóle orientuje się na ile wystarcza taki przeszczep? Czy to jest po prostu już do końca życia wystarczające he he Bo nie chciałabym już więcej płacić takiej sumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliinka
ja mam wysokie czoło.jak byłam mała miałam grzywkę i wyglądałam nawet dobrze. póżniej zapuściłam grzywkę do tej pory miałam dosyć długą, na bok. przypinałam spinką, żeby nie latała.ale teraz chcę coś innego zrobić z włosami.tylko nie wiem co. boję sie że jak obetnę jakoś to będę źle wyglądała.dodatkowo mam dosyć dużo pryszczy na czole i w ogóle moja twarz jest skłonna do wyprysków i jest mieszana.myślę, że jak zrobię grzywkę, to będzie się przetłuszczała szybko. dodam że włosy myję codziennie.a na zaczesanie włosów z grzywką, żeby było widać czoło się nie odważę pójść do szkoły. jeśli macie dla mnie jakieś propozycje obcięcia piszcie na maila. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołgista
wysokoczole prosze podaj nazwe tego preparatu na porost włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka_1234
Ja też mam wysokie i do tego szerokie czoło :/ Nosiłam kiedyś grzywkę, ale szybko z niej zrezygnowałam, miałam od niej pełno syfów na czole :/ i do tego wzrok mi się zaczął pogarszać... Kiedyś miałam straszne kompleksy z powodu mojego czoła... .Może teraz lepiej czuję się we własnej skórze, ale do momentu, kiedy przestało mi zależeć na opinii ludzi z zewnątrz, to strasznie cierpiałam z powodu swego wyglądu...Wkurzało mnie to, że żaden chłopak nigdy nie przysłał mi kartki z napisem "czy chcesz ze mna chodzić" , tylko dlatego, że odbiegałam od pewnych popularnych standardów urody...Robiłam już mnóstwo eksperymentów z włosami, aby moje czoło stałe się jak najmneij widoczne i nie zawsze wychodzilo mi to na dobre...Aż wkońcu odkryłam, że najlepiej wyglądam w włosach upiętych do góry i od tego momentu moje wysokie czoło stało sie moim atutem, a nie utrapieniem :D Teraz mam zawsze zaczesane włosy do góry, bo tak jest najwygodniej :D I jestem z siebie z siebie zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJE RADY
mam bardzo wysokie czoło i w dodatku bardzo mało włosów. nie wiem co mam robić. boje się operacji plastycznych i nie mogę znaleźć nic o zmniejszaniu czoła ITP. pomóżcie mi, będę bardzo wdzięczna.. lepiej zrobić lifting czy co? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eminique
Również mam ten sam problem, mam ciągle tą samą fryzurę, a tylko dlatego, że mam za wysokie czoło z zakolami. Mam średniej długości włosy, są bardzo cienkie, to tak jak bym miała pięć włosów na krzyż, a do tego okrągła buzia. Również nie wiem co z tym fantem zrobić. Jak zrobię sobie przedziałek to wygląda to tak, że z jednej strony mam jeszcze większe zakole. Najlepiej jest jednak jak upnę wszystkie włosy do góry(bez przedziałka), wtedy jest super, ale nudzi mnie już ta fryzura, szukam jakiejś innej. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe porady co z tym zrobić, piszcie na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSLUCHAJCIE....
JA MAM STRASZNY PROBLEM, NIE DOSC ZE MAM 9CM CZOLO TO JESZCZE DO TEGO OKROPNE ZAKOLA...NO I MOCNO KRECONE WŁOSY....PISZE BO WLASNIE DZISIAJ BYL U MNIE CHLOPAK...NO I ZACZOL MI SIE BAWIC MOIMI WLOSAMI, JAK ZACZALTROCHE ODKRYWAC CZOLO TO POWIEDZIALAM ZE NIE LUBIE JAK TO ROBI... TEN PROBLEM ZACZYNA MNIE JUZ STRASZNIE DENERWOWAC...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAomi
czy czoło 6 cm to już wysokie czoło? Muszę nosić grzywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netia120
a może by tak Peruka ? Lepsze to niz jakis Drogi Zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be.
Ja prawie przez całe życie mam grzywkę (obecnie długą, na bok), bo mam wysokie, szerokie czoło, z zakolami. Szczerze mówiąć mam dość grzywek, bardzo podobają mi sie fryzury bez grzywek. Wcześnie wstydziłam się nawet zaczesać grzywkę do góry, gdy mi opadała na oczy. Ostatnio to olałam, po prostu. Choduję grzywkę, teraz ją przypinam(na boki), albo ręką zaczesuje do góry. O tyle mam dobrze, że mam dość grube wlosy . Czytanie waszych postów jest budujące, naprawdę, wiem chociaż, ze nie jestem z tym "problemem" (że to tak nazwę) sama. Moja mama zawsze mi powtarza, że tylke gwiazd ma wysokie czolo itd. Ja w sumie nie zauważyłam żeby tak było, no... może rihanna. xd okej, choduję to grzywkę, zobaczymy jak bede wyglądała bez, oO pierwszy raz w życiu. pozdrwaiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel m
wlasciwie czytajac wasze posty nasuwa mi sie jedna mysl mianowicie chrzanic to co mowia czy mysla inni... z zaciekawieniem ostatnio przegladalem gwiazdozbior gwiazd show biznesu i stwierdzam ze tam co 2 osoba ma wysokie czolo a na 1 miejscu jest pawel malaszynski i agnieszka chylinska... moj sposob na wysokie czolo to doslownie opalona twarz na solarium i z tego ze jestem facetem krotkie wlosy, uprawiam mase sportow i jestem dosc wysportowany dlatego tez ludzie patrza na cala moja sylwetke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe tam
wysokie czoło świadczy o mądrości, ja miałam długooo grzywke ale ją zapuszczam i już nie obcinam!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delma z sola
tez mam wysokie czolo i chyba znalazlam na to sposob:) podkreslilam lekko czarna kredka moje jasne brwi i od razu lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cal
gdyby wysokie czoło było czyms ładnym to chyba nie śmiałoby się ze mnie od dzieciństwa tyle osób? w szkole, na koloniach... teraz ide do szkoły średniej. nie mogę się doczekać, ah ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyg122
Wysokie czoła sa ohydne!!! z profilu to juz całkowita porażka jaki DAUN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×