Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

Gość Chochelka
słodkaaaa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
Hmmm dzień dobry ... śpicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo 🖐️ ja jestem i nie śpię ;-) nie wiem co z resztą, bo widzę że sobie wczoraj poimprezowaliście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
noooo tak trooooszkę ;-) - ale grzecznie :-P - tylko ja byłam wstawiona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra chochla to ja znikam na sekunde bo muszę mojej słodkiej maila wyskrobać, bo widzę że list mam w skrzynce - może mnie chwilkę nie być w związku z tym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz chochla......ani dzien dobry skarbiem , ani tersknilem i co ja mam znim zrobic😭 ;) o slodkich calusach na dzień dobry nie wspomne 😠:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
przepraszam słodka - dziecko trza nakarmić :-P ej nie płacz - on Cię może wcale nie zauważył - macię tę samą godzinę wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
No właśnie nie wiem - chyba podeślij dreama do czarnego na korepetycje. czarny to prawdziwy rycerz na czarnym nicku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i słodkie całusy na dzień dobry 👄 👄 👄 a chochelce chociaż 🌼 żeby od czarnego nie zebrać po łbie ;-) za buziaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochelka
widzisz słodka - jednak da się go jeszcze resocjalizować ;-) Dziękuję za kawę i kwiatka ale ja już po kawie :-P. A o czarnego się nie martw - on i tak co chwilę słodką podrywa ...mogę mu raz zrobić kontrę nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tylko na minutę jestem i muszę zmykać - pogadamy po południu oki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochelka
ja i tak miałam was zostawić, bo muszę się wybrać z moją familiją na grobiszcza. :-( A potem znowu wieczorem, wolę jednak wieczorny klimat, ale zostałam oddelegowana jako driver :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trudno - popodrywam cię innym razem ;-) jeśli nie grozi to śmiercią bądź kalectwem ze strony czarnego :-) papatki słodka - maila sobie poczytaj. Tęskniłem za tobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka nie będzie cię po południu ... ? :-( ale jutro do pracy to trochę pogadamy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochelka
oki to ja spływam papa 🖐️Muszę jeszcze makijaż zarzucić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiedzmy w każdej w ciągu dnia ;-) 🖐️ chochla słodka ja też cię opuszczam - siostra mnie woła :-0 Już jest gotowa - jedziemy. Papa. Mam nadzieję że ludzie nie dostają kociokwiku na trasie i normalnie się pojedzie ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf.....to nawet dobrze ze idziecie(ale to zabrzmialo:O ) ja tez musze zmykac :) Co do kociokwiku... dostana, nie ludz sie :D Kochanie........bądz ostrozny 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochelka
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×