Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

Gość Chochelka
słodka ja tez się muszę przyciąć tu io ówdzie ... :-P mmmmm ten masaż itp ...... masz rację - chyba w środę pójdę. Jakiej długości masz włosy słodka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łycha co 5 000 internautów??? aaaaaa wiem :-) na zdjeciu bylem KUDŁATY :-) chochla to ty jednak masz TAM fryzure? slodka ja tez mam paluszki :-) no cos taka orleanska? zgodz sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
och na oko ja się pytam .... słodka z Tobą to nijak do ładu nie można dojść. Ty a czarny - wy macie manię prześladowczą czy jak ???? :-0 ja mam krótkie żeby nie było niedomówień :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
Tak *kochanie - w sobotę sobie zrobiłam - coprawda jeszcze taka lichutka w sensie długości ale sobie tego V zapuszczę do przyzwoitej długości przy łysej reszcie. Jak będziesz grzeczny to Ci pokażę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
czarny co Ty nie lubisz wstawionych kobiet ? :-P Ja już prawie przy Tobie wytrzeźwiałam - tak na mnie działasz :-P KUDŁATY ???? To co Ty masz teraz na głowie ???? Skórę ???? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka eeeeeeee ty wiedze to gadula jestes ze omatko alejakos tam nie widzie zebys dreamowi tak ulegala.... :-P orleanska :-P a mozes ty zakonnica ? a moze rok po slubie? a moze masz 12 lat? napisz cos o sobie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
słodka - czyli krótkie rulez :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
*kochanie co Ty taksłodką podpytujesz ???? 😠 bo zazdrosna będę 😡 a p[otem będziesz mnie musiał dłuuuuuuuugo przepraszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny.......cos kolo 12 :P;) ulegla nie ulegla........odobno nie o to chodz by zlapac kroliczka ale by go gonic :P czyzbym sie mylila :o Chochla.....no ba, przyjemnosci wizyty na masazu mam sobie odmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
Powiedziałam: jak będziesz grzeczny - a na razie sobie grabisz 😠:-P I co ja Cio będę pikczery wysyłac -na żywo Ci pokarzę :-P :-D jak będziesz chciał rzecz jasna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka a ty wiesz ze takie gonienie w koncu i najwytrwalszym sie nudzi??? a potem siedzi taki kroliczek pod miedza i mysli, ze jaki to on niemadry......i ze uciekl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
*kochanie: "ta ciekawość jest wściekła, pierwszy stopień do piekła, lecz ostatni to stopień do nieeeeeba" lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
słodka- przepraszanie to jest najprzyjemniejsze w tym wszystkim - a co do króliczka to zgadzam się z moim misiem * :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
Hola Waćpan, ja płocha niewiasta i tylko w moich alkowach takie cudo pokazać Waćpanu mogę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochla :-) slodka, no nie ot tak ale zanim goniacy sie nie znudzi albo nie daj boze ducha wyzionie! albo co juz calkowicie nie daj boze jakiegos wolniejszego kroliczka uchwyci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
słodka - solidarność solidarnością ale mam takie zdanie i koniec :-P ale jak chcesz uciekac to uciekaj i dream niech Cię goni - ja tam wolę, żeby mknie czarny złapał pod tą miedzą ... "bo noce takie sa upalne i słowiki spać nie dają .... a przez okno mej sypialni jakies strachy zaglądają ...." kurde musze przestać pić. Dobrze że kolęd nie śpiewam ani piosenek partzanckich :-P suszy mnie - to chyba dobry objaw ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×