Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

Chochelko......jakie znowu jaja ?? Ja kawe zrobiłam :D \\\\_/D D ;) dzień dobry 👄;) Kochanie.........Twoj weekend sie jeszcze nie skonczył:P;)??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słodka - no jaja se robicie z tym wyciąganiem topiku :-0 thx za kawusię masz pozdrowienia od czarnego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiś
czuję torta ;-) 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *domiś*
och wy - same zeżarłyście ? Zamiast zapracowanym facetom zostawić kawałeczek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to domisie to domisie, smieszne stworki, smieszne pysie ....\" la la la la dream 🖐️ - co ty fixujesz ? :-D :-D :-D a torta może słodka dla ciebie ma kawałek - ja zostawiłam dla czarnego, ale on nie powinien jeść słodyczy ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie......zaczynałam sie martwic juz :D:D:D tort był do kawki :P korciło mnie ale zostawiłam Ci kawaleczek ,choc mam watpliwosci czy potrzebne Ci dzis slodycze:o :P:P:P ja nie wiem....Tymnie chyba nie kochasz juz, ani kawa z rana nie czekala ani mailik ze .....ani w ogóle nic 😭 ;) Zaczynałam sie juz powaznie martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domiś
jak to: mailik wysłany był :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochelka;) ladnie Ci w czerni;) tu sie ukrywasz slodyczy nasza:p a myslalam ze Cie nie ma ze zniklas rozplynelas sie:) bede tu wpadac - jesli pozwolicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące.....no ba ja na kawe jak pies na kielbase ;) Anastazja, witaj oczywiscie zapraszamy:) Nie rozpłynelam sie.....po prostu barkuje mi czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka - jaaaaasne że wpadaj (zobacz słodka: ja ją zapraszam jak do siebie :-P ) Dziękuję, wolałam być ruda, ale jakieś podszywactwo zaczęło krążyć po kafe w moim imieniu i usiałam miedzianą chochelkę zamienić na ebonitową :-) zresztą ja i tak jestem ruda więc co mi tam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×