Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

Gość Chochelka
tia Nastka 🖐️ siadaj Waćpanna - grzańca Ci zapodać mogę :-) a nie jakiegoś barszczu - ales wymyślił słonko ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
noooo.... mnie już suszy ... ;-) co nie znaczy że Ci nie mogę potowarzyszyć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
*kooooochaaaaaaaanie 5 miiiinutt 👄 gadaj do mnie, flirtuj ze mną, czemu Ty mnie tak po macoszemu traktujesz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochla nie drzyj sie juz kobieto..... a wacpanna ciegiem o sexie :-) jak ulapie wacpanne i w posciele rzuce, wacpanna nijak kroka przez dwie niedziele dac nie bedziesz mogla....sluzebna u wacpanny jest coby jaki napitek i jadlo pprzyniesla? slodka...boj sie boga, co ty wygadujesz? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
he he słodka - świetna dietka czyżby moje kochanie* połowica przed kompem zastała :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
tia czarny obiecanki cacnki Czekam Waćpan niecierpliwie na swawole owe pościelowe ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za trzema babami nie nastarczysz chocbys pekl chudziaczku.... w pole mi trza.... krwi z lbow tureckich upuscic... pare chalup z dymem puscic.... w sensie drogie panie wy sobie pogadajcie a ja ide palic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
Ty kochanie* w moich myślach czytasz chyba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
Nastka czarny tak ma - czasem mu się język polski do tyłu cofa :-D Ja się muszę pożegnac niestety. *Kochanie ja już za Tobą tęsknię ..... hmmm czy ja mogę teraz zadzwonić ? :-0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wacpanna wiedziec musisz, ze wkrotce w okolicach wacpanny na popas bedziem stawac, to w jakiejs to karczmie co wpodle drogi stoi z wacpanna schadzke urzadzim i owe sexa uskutecznim.... ale to jeszcze umyslnego wysle gdyby to byc mialo... slodka no o tym gonieniu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
oki czarny - wiesz ze ze mną jak z dzieckiem .... :-D 👄 za rękę i na kawę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastka to dusza moja szlachecka sie odzywa :-) i tesknienie za onemi czasy....ech...pozyl wtedy czlowiek sobie, pozyl.... lycha, nie :-( ale cie tez *kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
ech czarny .... życie .... trudno .... :-( Tęsknię strasznie ... *kocham Cię ... a na poważnie- kiedy będziesz w moich stronach ? (muszę się ładnie ubrac, bieliznę ładną założyć :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
jak smutno ? słodka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
ech taka nasz miłość* pokręcona :-D ale broń Boże smutna :-D *Kochanie moje uciekło ... :-( palić mi się chce .... spać chce mi się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypadam papatki nastka zagladaj czesciej :-) slodka daj sie zlapac :-) lycha a po cholere ci bielizna? :-P *kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
DOBRANOC WSZEM I WOBEC 🖐️ ale butki i tak mam zajebiste :-D :-D :-D dzięki czarny że tak dzielnie mi towarzyszyłeś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×