Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alchemiaaaaaa

dobry lumpeks w Poznaniu

Polecane posty

Gość fhfryjruk
kto chodzi do tego na starolece? jakie maja ciuch? fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestSort
Bezpośredni importer odzieży z Anglii i Irlandii Nowa hurtownia - otwarcie 2 grudnia! Zapraszamy do współpracy sklepy!! woj. Wielkopolskie Śrem, ul. Przemysłowa 7A www.bestsort.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojsklep
Serdecznie zapraszam do sklepu Agnes - ekskluzywna odzież nowa i używana znanych angielskich marek. Towar w sklepie podzielony na dwie części : - towar wyceniony - towar weselekcjonowany - każda rzecz ma swoja oczywiście rozsądną cenę; - towar na wagę - poniedziałek-wtorek 25 zł/kg, środa - czwartek 17 zł/kg, piątek 10 zł/kg. towar bardzo dobrej jakości. co poniedziałek nowa dostawa!!!!! zapraszamy Poznań ul. Głogowska 137 vis a vis marketu Billa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam taki jeden na Sienkiewicza mają fajne markowe ciuszki za rozsądne ceny 40zł/kg w dzień dostawy. A ponad to mają tam fajny klimacik i przymierzalnie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiki
polecam sklep z markową odziezą używaną na ul.28 czerwca 1956 nr 152 zauważyłam, że mają nawet nowe ciuszki ceny super a ponoć jak trafisz na szefów to dadzą rabat:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpek
wiem że był na Matejki na wprost palmiarni takich ciuchów nie widzieliście same perełki w poniedziałki dostawa po 45zł ale chyba się przenieśli na większy sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka019919191
hej ja szukam lumpeksu w ktorym dostane ciuchy tommy'ego hilfigera itp. czekam na odp:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dushka83
Witam wszystkich! Co do fajnych lumpeksów to mogę polecić ten z odzieżą na wagę na Czerwca 56 - narożnik obok sklepu z lampami. W poniedziałki nowa dostawa, ale jeśli ktoś ma cierpliwość, naprawdę warto:) Ja za to obecnie poszukuję SH z ciuszkami dla maluszków - najlepiej na wagę, ale ostatecznie wycenione też mogą być - jest komis na ul. Przemysłowej, ale jak zobaczyłam używane śpioszki typu pajacyk za 40 zł to się za głowę złapałam... 2 dni wcześniej kupiłam ten sam rozmiar w Glucku w Browarze NOWE za 36 zł..... Czekam na adresy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agiszka
ja tez szukam jakiegos lumpka z ciuszkami dla dzieci. no i przy okazji czegos dla mnie:) od niedawna mieszkam w P-niu wiec sie nie orientuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tehmina
Witam, Juz wkrotce otwarcie nowego sklepu z odzieza uzywana na os. Lecha w Poznaniu (klatka 122). Sklep przeznaczony jest dla najmlodszych (0-5 lat). Rzeczy sa bardzo dobrej jakosci (tylko firmowe), sprowadzane z Holandii. O dokladnym terminie otwarcia pozwole sobie jeszcze Panstwa powiadomic na tym forum. Pytania prosze kierowac na adres tehmina@poczta.onet.pl Zapraszam serdecznie. Czy chetnie zakupuja Panstwo rzeczy dla swych pociech w sklepach z odzieza uzywana ? Pozdrawiam, T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam w nowo otwartym sklepie na alejach marcinkowskiego 16. Nazywa się LARUU. Powala wystrojem, wygląda jak butik z mega drogą odzieżą, a na wieszakach bardzo fajna i tania odzież używana. Polecam !!!. Nareszcie fajny butik z używką gdzie miło robić zakupy, nie śmierdzi i jest elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tehmina
Witam, Serdecznie zapraszam na otwarcie BOBOLANDII - 01.04.2010 os. Lecha 121 (tunel pomiedzy os. Lecha a os. Czecha). Jest to sklepik z markowa odzieza uzywana dla najmlodszych 0-5 lat. W ofercie znajdziecie Panstwo szeroki wybor rzeczy najlepszych marek. Towar sprowadzany jest bezposrednio z Holandii (bez udzialu posrednikow w Polsce). Zapewnia to naprawde bardzo dobra jakosc sprzedawanej odziezy. Zapraszamy serdecznie os godz. 9-18. Pozdrawiam, Tehmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joto
Witam:) Ubieram się prawie tylko w lumpeksach od wielu lat. Znam większość w poznaniu,lecz niedawno odkryłam nowy... i to fajowy lumpi na Górnej Wildzie 96 w pobliżu dużej piekarni na przeciwko (no prawie na przeciwko rossmana.Polecam bluzki są po 5zł,spódniczki 10zł reszta ciuszków też w przyzwoitych cenach. wszystko pięknie na wieszaczkach,teraz chodzę tylko tam...warto bo większości są firmowe i nic nie zniszczone łaszki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomino2
Witam! Szukam sklepu z używką, w którym kupię skórzane spodnie męskie. W ogóle czy jest taki ciucholand ze skórzanymi ciuchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja158
Jeśli jesteś z Poznania to zajrzyj do second hand na ul. Sikorskiego 4 (Wilda) są tam super tanie ubrania z LONDYNU za śmieszne pieniądze :) nazwa sklepu fashion shop (na przeciwko Chaty Polskiej ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggam
Hej! Widzę, że dobrze się orientujecie w tych wszystkich sklepach z niepowtarzalną odzieżą więc może doradzicie mi gdzie można znaleźć takie, które oferują większe rozmiary (tak od 46 w górę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek21088
polecam "Mój butik" mieszczący się na ulicy Koronnej w Poznaniu ;) wszystko elegancko na wieszakach, 2 przymierzalnie, obsługa miła i kompetentna ;) no i super ceny! można wyhaczyć perełki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek21088
zapomniałam wspomnieć że mają tam też ubranka dla dzieci ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika:)
witam serdecznie mogę polecić second hand na ulicy ogrodowej przy półwiejskiej. w każdy wtorek maja nową dostawę za 50 zł kg a ponadto w poniedziałki wyprzedają cały towar za 5 zł kg . oprócz trego co dwa tygodnie odbywa sie u nich wyprzedaż towaru za 1 zł!!!! towar z anglii, niemiec, irlandi odzież nowa , i uzywana markowa zawsze idzie cos dla siebie wyskrobać;) polecam!!! sklep czynny od 10 -18 a w soboty od 10.30 - 14.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam teraz w nowym lumpeksie na orła białego 52. Powiem, że towar mają super, wyceniony na sztuki. Dla mnie ciuchy pierwsza klasa. Mało znany jest ten sklepik i może dobrze, więcej będzie dla mnie :))))) I jeszcze jedno, pozdrawiam tą miłą panią która tam obsługuje, Panią Iwonkę :)))Zawsze mi coś tam wyszpera.Można tam kupić coś dla dziecka i faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnywrzos
witam wczoraj trafiłam do nowego lumpeksu..nie pamiętam nazwy.Paryż czy coś takiego.Sklep znajduje sie róg Długiej a Strzałowej(przy deptaku).Mają tam zaj... :)torebki .Ciuchy też mają fajne.Jednak torebek nigdzie takich nie widziałam..SUPER!! ... mają też duzo odzieży meskiej i na trochę wieksze panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, możecie mi zdradzić, gdzie kupię dobre spodnie w miarę rozsądnej cenie? Najlepiej jeśli byłyby to ciuszki na wagę.;) Pozdrawiam Was cieplutko.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika piesz
Ja polecam na os. Oświecenia 43 dużo miejsca i można trafić coś super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz od 14 marca nowy sklep z odzieza uzywana! POZNAN ul JEZYCKA rog MYLNEJ. Odziez dla kazdego, rowniez dla dzieci; damska w rozmiarach od S do 5XL. Poza tym nowe buty, oryginalne niemieckie artykuly drogeryjne i chemiczne oraz slodycze. W dniu otwarcia drobne upominki i liczne promocje. Zapraszamy 14 marca od godz. 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwikla
Znam super lumpeks na os.Tysiaclecia 10, otwarty miesiac temu. Super ciuszki, zero szmat, same modowe. Maja towar z wielkiej brytanii z dobrego zrodła. Byłam tam kilka razy i wyszłam z pełną siatka.Do tego przy wiekszych zakupach można liczyc na rabat. Takiego lumpeksu szukałam od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeksiaraa
ostatnio byłam w lumpie na głogowskiej na przeciwko mpk . kupiłam mnóstwo fajnych ciuszków . naprawde polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomo80
Hej, wyszperałam fajny butik z markową odzieża na os. Warszawskim, kolo banku PKO i Poczty nazwa - Le petit boutique. Wycenione, wyselekcjonowane ciuchy na wieszakach - a jaki slodki wystroj, same musicie sprawdzić. Zupelnie inny komfort kupowania, niz w tych typowych szmateksach. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka
polecam dobry lumpeks .hurtownię poznań ulica wichrowa 22 przesympatyczna kobieta, elegancka , doradzi z duza cirpliwościa, niedrogo, eleganckie ciuchy.............nieraz nowe, z całej europy.mozna zmierzyc w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka
polecam dobry lumpeks .hurtownię poznań ulica wichrowa 22 przesympatyczna kobieta, elegancka , doradzi z duza cirpliwościa, niedrogo, eleganckie ciuchy.............nieraz nowe, z całej europy.mozna zmierzyc w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×