Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alchemiaaaaaa

dobry lumpeks w Poznaniu

Polecane posty

Gość kociaczek201
na polne naprzeciwo pasazu jezyckego poźniej za rynkie jezyck nad rossmanem na dabrowsego św marcin nad biedronka tam gdzie sfins idac dalej kolo kociaka na sw marcinie la tina na hetmansiej na przeciw centrum handlowego fane nowe sa na polwieskiej idac od kupca w strone starego browaru sa 2 po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graża22
hej, polecam lumpeks dziecięcy na Wildzie, ul. św. Jerzego 1, niedaleko rynku. Ciuszki wycenione, ale praktycznie same markowe i wszystko w super stanie. Ceny 1-10 zł na każdy wiek, kurtki od 10 zł. Ponoć można się też wymieniać i wtedy się oszczędza na zakupach w tym lumpku, ale szczegółów nie pamiętam. Nazywa się Modny Maks i łatwo znaleźć, bo ma taki turkusowy szyld. Ostatnio mieli obniżkę cen 50% i kupiłam siatką ciuszków dla mojego roczniaka za grosze. Robią takie wyprzedaże pod koniec miesiąca, więc warto się wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę sklepu internetowego HEPIKA, odzież nowa i używana. www.hepika.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam przejechac się kawałek do Wrześni, Fashion World na rynku ma ciuchy w fajnej cenie, nie sa też tak poprzebierane jak w Poznaniu, trafiłam tam na kilka perełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam przejechać się trochę za Poznań, można się mile zaskoczyć :) ja ostatnio zrobiłam spore zakupy w Fashion World we Wrześni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj założyłam stronę na Facebooku dotyczącą lumpeksów na której docelowo będę wstawiać moje oraz przesłane przez użytkowniczki lub użytkowników łupy ze sklepów z tanią odzieżą. Będzie można tam też znaleźć informacje dotyczące dobrych lumpeksów w każdym z miast. Zapraszam serdecznie do polubienia zwłaszcza użytkowniczki z Poznania :) Strona nazywa się LumpeksoweLove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targi Dziecięce Poznań
Zapraszamy wszystkich na pierwsze Targi dziecięce, które będą odbywać się w naszym sklepie Akpol Baby w Poznaniu, ul. Łacina 6-8 Czas trwania Targów: 20-21 września Godz 10-18 Godziny otwarcia sklepu w tych dniach: sob 10-20, niedz 10-18 WSTĘP WOLNY W czasie Tragów będzie można spotkać się z Expertami i przedstawicielami prestiżowych marek w branży dziecięcej. Naszymi partnerami są producenci takich produktów jak: foteliki, wózki, pościele, łóżeczka, materace, akcesoria dla mamy i dziecka, kosmetyki, zabawki, mleko i inna żywność dla dzieci. Ponadto oferujemy w tych dniach niecodzienne PROMOCJE i SUPER CENY. Co godzinę będzie organizowany konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy również do wzięcia udziału w głosowaniu na „Złoty Produkt. Wybór Konsumenta”. Przez cały czas trwania tragów bezpłatne konsultacje będzie udzielała Położna ze szkoły rodzenia Alma Master. Posiadamy bogatą ofertę produktów dla dzieci od niemowlaka do przedszkolaka oraz kobiet w ciąży. Nasz wyszkolony personel doradzi w skompletowaniu wyprawki dla dziecka do szpitala, do domu i do przedszkola. Posiadamy szeroki asortyment produktów potrzebnych każdemu dziecku. Ponadto firma Akpol (właściciel sklepów Akpol Baby) jest oficjalnym Dystrybutorem prestiżowych marek: Britax Romer (foteliki samochodowe dla dzieci i wózki), Tommee Tippee (akcesoria do karmienia piersią i butelką) oraz Taf Toys (wysokiej jakości zabawki pluszowe, maty edukacyjne, karuzelki oraz zabawki do wózka i smaochodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Kruk
Ja będę - potrzebuje fachowej porady odnośnie laktatora, poduchy do karmienia i fotelika dziecięcego. Mam blisko, także na pewno będę, a może coś wygram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1234
Na Polnej 52 otworzyli sklep z uzywanymi marynarkami męskimi,ekstra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, polecam internetowy second hand ecream.pl Mają swoją siedzibę również w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia i śledzenia nowości na stronie sklepu z odzieżą nową i używaną :) https://www.facebook.com/pages/Odzie%C5%BC-nowa-i-u%C5%BCywana/1516935291902106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POMPONIK na ul.polnej 40 przy Pati i Masie.polecam! superr ciuszki wyłącznie dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POMPONIK na ul.polnej 40 przy Pati i Masie.polecam! superr ciuszki wyłącznie dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30mycha
znam dobre adres :ul warszawska 135 la petite boutique www.facebook.com/pages/La-petite-boutique/423721690972983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje nowe lumpeksowe odkrycie to sklep " London Street " na os. Kopernika ( ul. Keplera 1 - pawilon, 1 piętro ). Sklep przestronny, ale nie moloch, pachnący, odzież rozwieszona, wyceniona. Kupiłam tam sporo fajnych rzeczy, wszystko bardzo dobrej jakości, markowe. W zasadzie nie ma rzeczy niemodnych i zniszczonych. Są również rzeczy męskie i dziecięce. Wybór ekstra sukienek wieczorowych przyprawia o zawrót głowy. Sklep czynny w pon., wtorek, środę i piątek od 9-17, w czwartek od 10-18. W soboty niestety zamknięte. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumkakum
No troche tego w Poznaniu jest ale ostatnie moje odkrycie to na Swietym Marcinie Blezer 1st 2nd hand, to taki lepszy second hand, troche vintage, wszystko maja zgrabnie powywieszane, wycenione i naprawde oryginalne te ciuchy tam maja, poza tym fajni ludzie to prowadza, pogadac mozna i nawet znizke wynegocjowac jak sie zagada. Ostatnio otworzyli tez sklep internetowy, podam linka, zobaczcie sobie - http://blezer.sklep.pl/ Szczerze polecam bo naprawe oryginalnie i niedrogo maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiia
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Bel Bambini na Jackowskiego! Duży piękny sklep, super wybór no i tanio! Kupilam piękną sukienkę za 10 zł - gdzie wartość w sieciowych sklepach wynosi ponad 70 zł! BOSKO! :) wiele perełek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polecacie proszę jakiś sh z dobrą odzieżą męską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butik M&M os.Piastowskie 97 w Poznaniu Od 8lat sprzedaje odzież nową i używaną. Serdecznie zapraszam. Jestem na Facebooku M&M BUTIK Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowagonia
https://www.facebook.com/SHLondonStyle/ Polecam ten sklepik .Jest tam odzież dla każdego , obuwie , torebki , zabawki i wiele innych drobiazgów . Odzież tylko z Anglii na wagę .w poniedziałki dokładany towar a po kiermaszach wymiana.Ale zawsze można coś fajnego znaleźć.Dobry kontakt z obsługą i zawsze z właścicielką na FC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od której do której maja otwarte na głogowskiej lumpeks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BVB

Wie ktoś może jak są cenione ciuchy w lumpeksie na chrobrego niedaleko od. Sobieskiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×