Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alchemiaaaaaa

dobry lumpeks w Poznaniu

Polecane posty

Gość kucha
A wiecie może, gdzie można oddać używane ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucha
A wiecie może, gdzie można oddać używane ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa45d
Na Ratajach a dokładniej na os. Jagiellońskim przy ul. Obrzyca (ciąg sklepików w drodze z przystanku os. Piastowskie) jest niewielki sklep z odzieżą na wagę "U Ewity". Można tam znaleźć naprawdę ciekawe perełki, nie ma tłoków które są w wielkich sklepach. Warto zajrzeć - ja jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza075
Witam. Znam super lumpeksik butik na Ratajach, os.Tysiąclecia 10. Ostatnio kupiłam sobie tam śliczny płaszczyk i dwa sweterki. Towar super jakosc, zadnych zmechaceń, maja tam lepszy towar i bardzo modny, nie jak w tych duzych lumpach. Przede wszystkim nie ma tłumów, jest bardzo miła obsługa i mozna na spokojnie przymierzyc , co sie chce. Polecam wszystkim.Z tego, co sie orientuje, to towar dokładaja tam codziennie, wiec warto czesto tam zachodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola X
Witam, polecam sklep FashionBox przy ul. Chwiałkowskiego... ciuchy super - zawsze coś dla siebie znajdę. W sklepie czysto i elegancko nawet pachnie !!! Sklep posiada dwie wygodne przymierzalnie,ciuszki czyste i posegregowane oprócz ciuchów można kupić kolorowe zegarki, słuchawki i tanie perfumy. Naprawdę polecam. Jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazier
Witam, Poradźcie proszę, w którym z 'lumpeksów' w Poznaniu (lub okolicach) sprzedają używane książki, gry, płyty, zabawki itp. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazier
Witam, Poradźcie proszę, gdzie w Poznaiu lub okolicach kupię używane książki, gry, płyty, zabawki (angielskie). Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maik
Gdzie w poznaniu są fajne ciuchy męskie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackal
Witam wszystkich czy ktoś wie gdzie można w lumpeksach kupić jakieś spodnie ciążowe najlepiej dzinsy ew.ogrodniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie miłośniczki zakupów w dobrej cenie. Poznałam ostatnio świetny sklep z odzieżą używaną LaTina (Hetmańska niedaleko straży pożarnej na przeciw GREEN POINT). Naprawdę byłam mile zaskoczona. Ciuszki cudne ubrałam tam całą rodzinkę. Wszystko kolorystycznie wisi na wieszakach a wygląd sklepu wewnątrz-BAJKA. Miła obsługa zaprosiła mnie na kiermasz urządzany w każdą ostatnią niedzielą miesiąca (wszystko po 2 zł) wybrałam się z teściową i naprawdę warto. Szczerze polecam ten sklep jak tylko mam czas wybieram się tam na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka331
Fajne ciuszkolandy są na os Jagiellonskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Polecam nowy lumpeks Ciuchoraj na ul. Traugutta 28/2 za żabką..dużo ubrań ciążowych w fajnych cenach oraz dziecięcych i damskich. Miła obsługa nie śmierdzi. Co poniedziałek nowa dostawa.. a co dzień można znaleźć coś nowego gdyż Pani dowiesza towar.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soho secondhand
niedawno otwarty sklepik z odzieza nowa i uzywana, z ciekawa bizuteria ;> warto zajrzec i skomentowac na forum :D dokladny adres na facebooku :D wystarczy wyszukac wpisujac moja nazwe uzytkownika :D goraco polecam i serdecznie zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soho secondhand
sklepik miesci sie na gorczynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasinka
hej dziewczyny wiecie może, gdzie jest w Poznaniu taki lumpeks jak na Dąbrowskiego (odzież skandynawska) ? Zdaje mi się, że to jakaś sieć sklepów jest i pragnę więcej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola X
Polecam sklep na Wildzie ul. Chwiałkowskiego, mają tam duży wybór, wszystkie ciuchy rozwieszone. Bardzo miła obsługa, sklpe fajny czysty i pachnący. Same ciuchy super, teraz mają wyprzedaż po 3 i 5 zł. Zawsze jak wejdę to coś kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakasinka
a czy mają zasłony/pościel na wagę? b o nie mi głównie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola X
nie , nie mają tam poscieli czy obrusów, jedynie ciuchy, zegarki trochę biżuterii ale warto dla samych ciuszków zajrzeć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mediolan ul. Traugutta 38
Witam, własnie otwieramy sklep z włoską odzieżą używaną. Otwarcie 2 kwietnia. Sklep znajduje się na ul. Traugutta 38 (obok Społem). Będziemy prowadzić sprzedaż na wagę, a w ofercie znajdziecie odzież damską, męską, dziecięcą, ale również pościele, zasłony, zabawki, obuwie itp. Jesteśmy w trakcie rozpakowywanie pierwszej dostawy i mogę zdradzić, że znalazły się w niej rzeczy bardzo dobrych firm takich jak MaxMara, D&G, Gucci, Karl Lagerfeld, United Color of Benetton, Timberland, Zara, Diesel oraz sporo ubrań i bucików dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszam do sklepu i na stronę facebook'a gdzie na bieżąco będziemy publikować informacje o promocjach i zdjęcia ubrań z najnowszej dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mediolan ul. Traugutta 38
www.facebook.com/Mediolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadzikkk
1Witam, mam kilka ciuszków do odsprzedania ! Są to ubrania w stanie idealnym lub nowym, zalegają w szafie, spodnie z lee, levisa czy wranglera rozmiary (31/ 31 ) oraz dwie spodniczki rozmiar M z lee i bershka, botki rozmiar 40 władka wew. 26 cm, jesli któraś z Was byłaby zainteresowana prześle zdjęcia mmt25@wp.pl lub podajcie adresy sklepów które to ode mie odkupia, bede wdzieczna POZDRAWIAM M. P.S. Co do cen zawsze idzie się dogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUKS Second Hand
NOWY Second Hand w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUKS Second Hand
Oferujemy markową odzież damską, męska i dziecięcą z Anglii, Francji, Włoch i Turcji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony fuks-secondhand.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-ga
Fajny sklep z odzieżą używaną jest na ul. Dąbrowskiego a Przybyszewskiego,na parterze bloku,na przeciw stacji benzynowej. Niskie ceny- najwyższa za kg to 38zł a nie jak w innych 60! A przy tym nie ma tłumów bo sklep jest trochę na uboczu. Zawsze idzie coś wyszperać. Polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotttta
Ja kiedyś najczęściej zaglądałam do lumpka przy Rynku łazarskim (mieszkałam w pobliżu), ale nie byłam zachwycona tamtymi ubraniami. Jakiś czas temu się przeprowadziłam i przy okazji będąc w Poznaniu zaglądam na Dąbrowskiego. Ostatnio znalazłam tez nowo otwarty sklep na wildzie z odzieżą włoską (ul. Traugutta, obok Społem). Sam sklepik skromny, ale między przeciętnymi ubraniami znalazłam też kilka które mnie zaskoczyły, np. płaszcz z MaxMary (niestety nie mój rozmiar) bluzeczki z Hm i sporo bluzeczek z uniteted color of beneton (jakoś tak sie to pisze ), i męskie spodnie d&G (zagarnełam je dla mojego faceta) Pani, która go prowadzi powiedziała, że są na fc to ich znalazłam. Ciekawe czy za jakiś czas nadal będą u nich takie perełki http://www.facebook.com/Mediolan Sporo jest tam ubrań dla dzieci.Nie oglądałam bo nie potrzebuję więc nie ocenię ich, ale wybór był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina11
Hey Dziewczyny!! mój debiucik na kafeteria.pl ;) zauważyłam temat dot. lumpeksów w Poznaniu i chciałam się podzielić z Wami nowym "znaleziskiem". Przechodząc k/Starostwa (ul. Jackowskiego jak się nie mylę) zauważyłam potykacz z napisem SZAFA odzież w Wielkiej Brytanii. Zajrzałam więc licząc na kolejny podrzędny lumpeks, a tu niespodzianka!! Ciuszki na wieszakach, porozkładane wg rozmiarów, i to jakie!! Mnóstwo perełek za przystępne ceny. Dowiedziałam się, że ciuchy kupują prosto z UK, więc pewnie dlatego szmatki są rewelacyjne. Naprawdę polecam SZAFĘ, wrócę tam z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia15
nie ma juz tego sklepu SZafa a fajne ciuszki tam byly Ostatnio bylam w tym polecanym na Dabrowskiego na parterze bloku kupilam fajne bluzeczki a cena 35zl za kgi spokojnie mozna wybrac i przymierzyc Ten na Hetmanskiej tez godny polecenia ale cieszko z przymierzeniem ciuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny lumpik jest na Wildzie. Bardzo niepozorny, przy skrzyżowaniu 28 Czerwca i Jerzego. Nie mają nawet okna wystawowego, schodzi się po schodkach w dół (jakby w piwnicy) ale ja znalazłam tam mnóstwo perełek. Głównie z HM, Esprita, C&A i Zary. Ceny naprawdę przystępne. Ostatnio wyszłam z dwoma wielkimi siatami i zapłaciłam 80 zł. Dla dzieci niewielki wybór, ale czasem też mi się zdarzy coś upolować. Na dział męski nie patrzyłam :) Dostawy mają chyba w poniedziałki. Ten nad Sphinxem jak dla mnie trochę z bandyckimi cenami. Dla dzieci można znaleźć fajne ubrania, ale sobie nigdy nic tam nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×