Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alchemiaaaaaa

dobry lumpeks w Poznaniu

Polecane posty

Gość Dziewczyny a ja jestem z Pozka
i mam kuupe rzeczy, ubran, rozne rozmiary (bo tylam) - czesc nowych. Chetnie sprzedam albo sie zamienie np. na ciasto, mydlo, plyn do naczyn, cos co sie przyda Mam tez ksiazki, w tym nowe - i kuuuupe bizuterii (tez nowej) na sprzedaz lub wymiane (w tym bransoletki Pandorki tansze niz same koraliki luzem, bo po prostu chce sie pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźmierowo, Kościelna
Witam, właśnie otworzyliśmy nasz drugi La petite boutique w Przeźmierowie ;) Otwarcie pierwszego odbyło się w zeszłym roku na ul. Warszawskiej 135 (koło Restauracji Wiedeńskiej). W swojej ofercie posiadamy wyselekcjonowaną, w świetnej "kondycji" odzież z drugiej ręki, czasem również nową znanych i cenionych marek. Więcej dowiesz się o nas na stronie: www.lapetiteboutique.pl Zapraszamy Wszystkich Klientów, którzy lubią ciekawe i niepowtarzalne stroje, tzw. perełki, a także buty i torebki, które osobiście przywozimy ze słonecznej Italii. Cotygodniowe dostawy towaru :) Działamy również na Allegro.... Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia z Poznania
Witam, niedawno wróciłam z Londynu i jak to zwykle bywa okazało się, że przywiozłam ze sobą 60 kg ubrań, butów, torebek, paskow. Mam tego wszystkiego stanowczo za duzo. Dlatego bardzo serdecznie zapraszam, jeżeli ktoś ma ochote kupić coś oryginalnego!! ;) ( rozmiary od S-L) część rzeczy jest używana ( niezbyt często) a część zupełnie nowa. Ceny bardzo przystępne, do tego wyprzedaję również książki. Mieszkam w okolicach Areny i Parku Wilsona, można przyjść, obejrzeć, przymierzyć co komu wpadnie w oko;) Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na maila asia.matejko@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejticherry
znacie jakis dobry lumpeks na piątkowie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka :))))
Ja bardzo czesto kupuję w noonah na garbarach. Maja czesto dostawy mega fajnych rzeczy :) Tu macie ich fan page'a, wszystko tam wrzucaja, co nowe, wiec mozna sledzic na fb :) http://www.facebook.com/pages/NooNah/151594608209851 No i bardzo mili panowie tam pracuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość second hand
a ja bylam w super lumpeksie na Górczynie na ul Sielskiej co środe mają dostawy i mega fajne ciuszki z londynu.... o 9 juz tam jestem i szukam, mega fajny wybor... polecam wam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm1
Witam, szukam odzieży ciązowej w Poznaniu i okolicach, czy jest taki dobry ciucholand??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość second hand-buty w środyrataje
Wiecie kiedy można dostać same buty na ratajach w środę? Podobno co 2 tygodnie także zastanawiam się czy jutro czy za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noonah
NooNah jest na garbarach doslownie na przeciwko bramy "8 bitow" (blisko wielkiej - starego rynku). Mega fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane zakupoholiczki! Mam taki pomysł aby wybrać się w poniedziałek z rana na lumpkesy, chciałąm zacząc od sw. Marcina, a ze wole zakupy robic z kimś to mam takie pytanie - kto jest z Poznania i ma ochote sie wybrac na małe "buszowanie"??? :))) dajcie znac na maila jeśli reflektujecie ;) cleo_15s@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! bylam ostatnio w nowym second hand na gorczynie, przy petli gorczynskiej, nad lewiatanem. Chodze duzo po limpeksach i nigdzie nie widzialm lepszych rzeczy, jest duzo ciuchow z metkami. Wczesniej chodzialm do tego na dabrowskiego ale to juz nie to co bylo kiedys, wrzucaja za duzo odpadow. a tu jest wszystko na wage i ciuszki dzieciecie z metkami wszly za pare zlotych. moja najladnijeszy łup to koszula jeansowa dziecieca z metka za 4 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRE LUMPEKSY
Hey:) a ja zaproszę Was na stronkę , gdzie można wyszukać lumpeksy w okolicy i dodawać o nich opinie ! Można też oceniać i przeczytać, co o nich sądzą inni !:) oprócz tego jest tam fajne forum. Stronka nowa ale się ładnie rozwija:) www.wyszperajmnie.pl :) ps. podoba się wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komyslawa
Kupuję tylko pod Poznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bribla
Witam :) Zachęcam do nowo otwartego lumpka w Poznaniu na ul Bukowskiej 119 - jeżeli ktoś kojarzy gdzie jest firma Dragon(fajerwerki) to od razu obok po schódkach na dół oraz na ulicy Jaroczyńskiego 22 (piatkowo) . Dużo rzeczy takich marek jak : Next, H&M, Mexx, atmosphere i wiele wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola 21
Jakby co, to czasem lepiej wejść do pani w białym kiosku przy przystanku. Ma tam wypożyczalnię sukienek i dobre rzeczy. Pozdrawiam, wracam do prania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumeks
Witam mogę śmiało polecić lumpeks przy ul. Głogowskiej parę metrów od hetmańskiej Nasza Szafa miła obsługa, ceny przystępne jak na wycenę widziałam wyższe a towar ładny kolorowy i co bardzo ważne w bardzo dobrym stanie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Posiadam Hurtownię z Markową Odzieżą z Włoch Kieruję swoją ofertę do osób prowadzących sklepy oraz osób indywidualnych Cena rzeczy to 5 zł szt kurtki,płaszcze, buty 10 zł za szt, Cena hurtowa to 6 zł / kg przy zakupie 100kg natomiast mniejsza to 8zł/kg, Posiadam także duży asortyment markowej odzieży dziecięcej Z.apraszam serdecznie do sklepu w soboty od 10-15 Poznań* Szczepankowo ul Gospodarska 5 Hurtownia czynna po umówieniu tel lub mailowym, andziula41@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić dobry lumpeks online: innestyle,pl. Mają szybką wysyłkę i są mega solidni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 23_a
Witam. Wiele jest różnych sklepików. z mojej strony mogę polecić sklepik z odzieżą na os. Piastowskim. Ciuchy z tego co wiem mają z USA a jakość całkiem nie najgorsza. Osobiście trafiłam kiedyś nawet na moim zdaniem ciuch nie uzywane. Osobiście polecam. Sklepik nazywa się METKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten lumpeks na Pętli Górczyńskiej został zlikwidowany? a moze gdzieś przeniesiony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynkapoznanianka
moge Wam z czystym sercem poleci garderoba przy pks kolo sklepu chinskiego miła obsługa i fajny towar byłam i wczoraj na otwarciu i dziś i brak pustych miejsc wynika to z tego że dziewczyny na sprzedane miejsce dowieszaja towar czyli mozna ciagle cos nowego znaleźć przejeżdzam tam codziennie i chyba codziennie tak bede kase zostawiała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zapraszam do sklepu online www.meandsomething.pl Jest również możliwość odwiedzenia showroomu na ul. Mickiewicza 33 po wcześniejszym umówieniu się. Więcej informacji na stronie :) Zapraszam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaa1984
Lumpeksów nie lubię, wkurzaja mnie kobietki, które zachowują się jakby poniedziałkowe zakupy były ich ostatnimi w życiu. Jestem za to miłośniczką secondhandów internetowych, skoro w temacie Poznania - niemodnepolki.com rządzą! Polecam, można odbierać osobiście - ciuchy są pięknie zapakowane, ometkowane, całkowicie inaczej niz w lumpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość har
Ja polecam sklepik Nasza Szafa na Głogowskiej blisko przystanku głogowska/hetmańska przy aptece dyżurnej. Miła obsługa i ceny przystępne co środa dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już ktoś napisał, ale jest duży lumpeks na Głogowskiej niedaleko Leclerca i przystanku Krauthofera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garderobe przy starym pksie polecam ! naprawde fajne lumpki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaaaaa
Byłam dzisiaj w fajnym lumpeksie w Puszczykowie (chyba ulica Piaskowa). Muszę przyznać że super ciuchy i fajna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajBejbi
Przy Krauthofera znam, duuuży, sporo ciuchów, ale ciężko wyhaczyć coś w rozmiarze S, już nie mówiąc o tych tłumacz w dniu dostawy :P Macie jeszcze jakieś ciekawe lumpeksy do polecenia, najlepiej tam,gdzie można wyhaczyć małe rozmiary? :) Już mamy maj 2014 więc pierwsze posty są często nieaktualne, w końcu minęło 9 lat... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep Fashion World we Wrześni :) Rynek 1, trzeba się przejechać kawałek, ale warto, ceny znacznie niższe niż w Poznaniu, a towar super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×