Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Candyy

Endometrioza- jakie badania, objawy...

Polecane posty

Gość Luska28
Tak na zas, ja słyszałam ze dobry przy endo jest prof. Malinowski z Łodzi (lepiej jednak dopytaj, ludzie zazwyczaj polecaja swoich) :) wyslalam Ci na maila moje dane do fejsa, zawsze mozesz pomarudzic, czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska28
jest napisane ze nie doszlo, nieaktywna skrzynka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia06
może teraz spróbuj! coś było wcześniej nieaktywne ale teraz powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia06
wiem źle wpisałam pisz na taki sylwia-zaton@wp.pl :) oj ja gapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska28
hehe poszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia06
poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska28
Milo Cie widziec wirtualna kumpelko :) Nic sie nie martw, niech Cie mezus dzielnie wspiera teraz przed zabiegiem, przejdziesz to, troszke po zabiegu brzuch ciagnie, ale potem juz sie tego nie pamieta. Tyle musimy przejsc, nawet dawac sie ciac... Milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia91
Witajcie u mnie gin stwierdził endometrioze rok temu poniewaz pojawił mi sie 3 cm torbiel ktorego leczyłam tylko tabletkami hormonalnymi. Od zawsze miałam długie cylke 31-38 dni i nieregularne miesiaczki bolesne bardzo... Jakos dopiero teraz zaczełam czytac o tej chorobie bo wczesniej nie wiedziałam co to tak naprawde jest. Jak przeczytałam ze potem moga byc problemy z zajsciem w ciaze to sie przeraziłam... ja mam dopiero 22 lata:/ czy to jest wogole wyleczalne? i czy kazda osoba majaca endometrize nie zajdzie w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo28
witam czytam te posty i jestem załamana.mam pytanie co do tej choroby mam obfite miesiaczki, boli mnie jak sie kocham z mezem ale to tylko kilka dni przed miesiaczka i mam silne bole o***tu czy to moze byc endometrioza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynek73
Witajcie dziewczyny Mam pytanie jak u was zdiagnozowano endometrioze? Ja mam pcos , i po usg lekarka powiedziala ze mam torbiel 3 cm poza macica I pytala czy stwierdzono u mnie kiedys endometrioze ja mowie Ze nie. Pytala czy mam bolesne miesiaczy nie mam. Urodzilam dziecko 8 tyg temu Jak u was to stwierdziono ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasadadadadadada
primolut -n czy ten lek jest na endometrize>??? Dzis na usg wykryto u mnie torbiel endo 3cm , a na drugiej kwriotoczną lekarz powiedział iż te endometrialną mozna zaostawić na razie a tamta podleczyć i dał primolut -n czy to jest lek na endo?? i czy po nim sie tyje. Dodam ze miałam juz raz usuwaną laparoskopowo taką torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka2012
Witam wszystkich!:) od paru miesięcy leczę się na endometriozę. Jestem już po 2 laparoskopiach oraz wycięciu mięśniaka z macicy. Problem zaczął się już jakieś 2 lata temu aczkolwiek nikt w tedy nie zdiagnozował endometriozy. Byłam już u wielu ginekologów ( niby dobrych) oraz w 4 szpitalach. Problem jest w tym iż podejrzewają u mnie żadką odmianę endo która zalega na nerkach,pęcherzu oraz moczowodzie. Po ostatnie laparoskopi strasznie cierpiałam bo dostałam wodonercze i miałam aż 3 szyny i nakłuwanie nerki... Do tego worek na siusiu itd. Moje pytanie czy któraś z was miała lub ma podobny problem?? Czy możecie poleciec jakieś badanie w tym kierunku?? I czy ten rezonans magnetyczny faktycznie się opłaca?? Z góry bardzo dziękuje i życzę wszystkim powrotu do zdrowia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam zdiagnozowaną endometriozę i na razie jestem na etapie leczenia jej farmakologicznie. Chodzę do Kliniki Galena, którą poleciła mi przyjaciółka mająca ten sam problem co ja. Jestem bardzo zadowolona z przyjmujących tam lekarzy i mogę polecić to miejsce. Jest komfortowe i bardzo przyjazne dla pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest to opisane

https://depilacjalaserem.info.pl/jak-sie-objawia-oraz-kogo-moze-dotknac-endometrioza/

Pochodzenie endometriozy nie jest do końca znane. Niestety nie można jej w żaden sposób uniknąć, zapobiec ani wpłynąć na jej występowanie, prowadząc określony tryb życia.

U mnie objawiało się to bólem brzucha no i miałam bardzo mocne i nieprzyjemne krwawienia....

Dodam, ze mam dzieci. Jesli macie endometrioze nie znaczy, ze nie będziecie mogli być rodzicami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×