Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda999

Naprawdę facet nawet jak bardzo chce to nie może zapanować nad wzwodem ???.

Polecane posty

Ktośka ja też zostałam fanką Trutnia. Czytałam wiele rzeczy ale to co opisał On powaliło mnie w pozytywnym sensie, oby nam nie zginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglert ladnie piszesz
:D:D:D:D a wiec: wzwod albo zycie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglert
a ty jagoda ?MOgłabys nad sobą zapanować?NAd podnieceniem wilogocią w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mi Olgert chodziło o to, czy właśnie istnieje znikomy procencik nawet, gdzie twój sługa(\" \") się Tobie sprzeciwi i już się dzisiaj dowiedziałam, że niestety ale jest, do tej pory spierałam się ale teraz już bardziej znam zachowania i reakcje mężczyzn i właśnie dowiedziałam się to z wypowiedzi szczerych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory dawałam 100 % pewności, że bym zapanowała, ale truten przekonał mnie, że jednak tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglert
W wiekszosci przypadkow by stanął nawet mimo niechęci .Mozna nad wzwodem panować ,ale tylko w pewnym stopniu reszte robi natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
no i jestem.Na czarno już. Ja dla Trutnia też straciłabym głowę.Ale facet ma wyobraźnię co? Jagoda,a Ty w poniedziałek będziesz?To jakoś go znajdziemy. Ruda,gdzie uciekłaś też do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę czekała też rzecz oczywista, a jestem od pon do pt w godz od 7 do 17 a w sobotę od 10 do 14, czasami w nocy u brata na kompie, to jest nałóg,...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda.To poszukamy trutnia razem.Ja tu jestem dość często i teraz już na czarno.Będę Cię szukała i jakoś go znajdziemy.Da nam swoje GG i będziemy obie miały radochy po pas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
widac, że macie problem z sexem, niezaspokojone jestescie, czy nikt tak do Was nie mowi? :O troche to nachalne z trutniem hahahhahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
nie jestem drętwa, tylko mam to szczęście i jestem w takiej sytuacji, że nie muszę się prosić o tego typu teksty :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
a wy jesteście :( brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truteń rzeczywiście posiada i troszkę talentu literackiego i całkiem niezłą wyobraźnię. Co do fan clubu trutnia, czytając wypowiedzi dziewczyn wymiękłam.Dawno się tak nie uśmiałam. Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wymieklam
ale z innego powodu-laski sa jednak beznadziejne.facet opisuje praktycznie gwalt a te takie podjarane ze szkoda gadac.albo macie po 15 lat albo gowno zamiast mozgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.Miało być miło,zabawnie i z polotem.Ale,jak widać nie wszystkie mamy poczucie humoru i klasę.Do tej co się nie podpisuje:jak ci się tu nie podoba to idź sobie tam gdzie się wyklinają i pomiatają sobą.Zegnam...tą bez polotu. Do Series-możesz się przyłączyć do fanclubu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
zart powtarzany wielokrotnie przestaje być zabawny :O dzisiejsi panowie, wiem bo mam kumpli wielu którzy opopwiadają mi o tym, mają takich kobiet mnóstwo na co dzień a zdanie o nich nadal .......od tysiącleci takie same :D natury, biologii - nie oszukasz....... facet chce mieć choć niewielkie ale jednak poczucie, że zdobywa :P nadal uważam że jesteście żałosne :( i mogę to sobie powtarzać do znudzenia, mam prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wymieklam
z polotem??twoim zdaniem opisywanie jakim to sie jest wilgotnym pod wplywem oblesnych opowiastek jest zabawne i z klasa??to gratuluje.poza tym forum jest dla wszystkich i mam prawo wyrazic swoja opinie.a wulgaryzmy w historyjkach twojego "idola" jakos ci nie przeszkadzaly....pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,przeczytałam twoje ostatnie wypociny i stwierdzam,że masz jakiś problem ze sobą.Czy ty naprawdę myślisz,że my się tu onanizowałyśmy przed kompem.Jeżeli tak,to chyba masz coś źle pod garem.Lecz się dziewczynko,najlepiej u seksuologa,bo widzę że nie wiesz jak żartować z własnej seksualności.Ja,Jagoda i inne dziewczyny to potrafiłyśmy i dlatego było tu fajnie i miło.Ale wystarczy,że pojawi się taka świętojebliwość na topiku jak ty(która nawet nie potrafi się podpisać!) i już powiał chamstwem i obłudem.Zabieraj się stąd i uciekaj słuchać Radio Maryja.Żegnam Cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×