Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda999

Naprawdę facet nawet jak bardzo chce to nie może zapanować nad wzwodem ???.

Polecane posty

Gość zalosne dziewczyny
.......z polotem i klasa :O:O:O chyba też wymiękły :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
ciężko będzie teraz wytrzymać do poniedziałku bez namiastki sexu ??? ojej jakie to ubogie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i...jasne
jagoda999,a słyszałaś o tym,że Pan Bóg dał facetom dwie główki(HEHE) i tylko tyle krwi,Ze jak myślą jedną to ta druga "ma wolne"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wymieklam
przepraszam bardzo ze mam wlasne zdanie i wydaje mi sie zalosna grupka dziewczyn skandujacych i blagajacych o wiecej historyjek o lizaniu cipek i wkladaniu na sile penisa kobiecie do ust.najwyrazniej rzeczywiscie nie mam poczucia humoru bo czytajac to czulam tylko niesmak.poza tym jezeli wydaje ci sie ze nie odpowiada to tylko sluchaczom radia maryja to sama masz chyba problem.a co do podpisu to nie wydaje mi sie zeby "ktoska z wawy" nim bylo... to pisalam ja-aga z siemianowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
a to byłam ja Karina, i nie jesteśmy jedną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wymieklam
pozdro karina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośka jesteś jeszcze ???, ja miałam pilną robotkę i dopiero jestem. Co się tu w ogóle dzieje !!! Komu się temacik nie podoba A KYSZ !, nie no wiadomo każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii, ale nie obrazajcie nas . No to na razie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jednak lubisz poczytać? Skoro tutaj bywasz, poświęciłaś swój czas na przeczytanie całości i pracowicie wystawiłaś recenzję. Coś w tym musi być. Ej, prowokatorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wymieklam
przeczytalam bo temat dotyczyl czego innego.gdyby topikl brzmial "tutaj panowie opowiadaja oblesne historyjki a dziewczyny opisuja co sie dzieje z ich cipkami" raczej bym nie weszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
dziewczyny, temat zainteresował mnie od strony męskich zachowań, nie spodziewałam się waszych postów, i jeszcze- ja nie prowokuję :D ale wam dobrze radzę :D chyba, że macie w głebokim poważaniu swoją wartość w oczach facetów, nawet już nie innych kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
ja mam się dobrze a wam życzę przede wszystkim SPEŁNIENIA w ten weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A osoby dzielące się na forum swoimi fantazjami nie wzbudzają Twojego współczucia? (sorki truteń- pisz dalej, mnie się podobało) Tylko czytające kobitki? Ludzie wyluzujcie. Przecież między innymi po to forum to istnieje. Smiech, to zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka niedobra dziewczynka1234
Faceci, powiedzcie mi czy faceta bardzo boli jak sie podnieci np przy grze wstepnej, juz mu stoi a laska mówi Nie!!! zdarzyło mi sie to kilka razy. widziałam mine facete i mowił ze to jest problem dla niego....no az mi sie go zal zrobiło.....powiedzcie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne dziewczyny
zaraz kończę,idę do domu, ale przecież ja się śmieję cały czas własnie, wesoło mi bardzo :D czyżbym miała smucić się waszą glupotą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wymieklam
ja rowniez sie usmiecham bardzo szeroko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przybywam z odsieczą
dostrajam poziom wypierdalać do cimnego kąta i żałować swojej głupoty :classic_cool: może być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilgotna szparka .dkfdj
eh tacy faceci jak trutnia potrafia TYLKO GADAC ale juz trzeba poc zdzialac to oni NIC zonk moj facet jest zajebistym kochankiem zawsze dba o moja przyje,mnosc, moje orgazmy to jest prawdziwy kochanek! jemu jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilgotna szparka .dkfdj
dokladnie tak, jestescie zalosne (to do - ktoscki z wawy i jagody999) widac ze wasze zycie seksualne jest do dupy facet nie potrafi was podniecic machajac kutasem przed nosem, szukacie ucieczki w necie, w poszukiwaniu tanich historyjek od jakiego trutnia!! hahahahaha ZALOSNE KRETYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortografka
Może mamy uboższe życie seksualne, ale nie robimy literówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilgotna szparko, pogratulować kochanka. Gdybym takowego posiadała nawet nie wiedziałabym, co to Kafeteria. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Chochlik
Anastazja ja cię zabiję - zobaczysz. Musiałas wyjeżdżać z tym facetem ? Dziwczyny sorki za podszywactwo okropne, ale było miło - i śmiesznie właśnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morphina
ales ty dziwna...pomysl o tym ze nawet noworodkowi co godzine staje...to normalka...facet nie musi byc zboczony ani myslec nic erotycznego ale i tak mu stanie...jest to niezalezne od jego woli...ale jesli ty nie myslisz...to twoj problem...przecie my kobiety tez jestesmy czesto mokre bez powodu, tak samo jak male dzieczynki..pora poczytac o rozwoj seksualnego zycia kazdego czlowieka od narodzin to bys wiedziala i glupich pytan nie zadawala, po prostu zaufaj mu!!;) pozdroofka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×