Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda999

Naprawdę facet nawet jak bardzo chce to nie może zapanować nad wzwodem ???.

Polecane posty

Tak sobie dzisiaj pomyslalem;)) chetnie popieprzylbym sie w parku... taki fajny mglisty poranek, daleko od ludzi... wybrac sie z kobieta isc isc i rzucis sie na nia lapczywie, zaczac ustami wchlaniac jej cialo, usta.... wsuwac jezyk miedzy nie... pochlaniac jej uszko, slyszec jak sie rozpala, oprzec ja o drzewo i od tylu zaczac dobierac sie do jej cycuszkow, do jej pupci... a gdy juz bym ja odkryl nagusienka, to wbilbym zeby w mieciutkie posladki, lizal je i sciskal dlonmi, jezykiem piescil uda i wbijal sie miedzy nie... i lizal od tylu cipke... wsadzal palce lizal i posuwal dlonia... a ona z wypietą dupka jeczala by z rozkosz... co wy na to drogie panie? ktora mialaby ochote na taki seks w poniedzialkowy poranek? oczywiscie pozniej nie zabrakloby odwzajemnienia oralnych pieszczot... oj dalbym sie possac;) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Chochlik
eee no co ty ... zimno jest ... mnie to by chyba nie stanął ;-) dobra - porzucam pozyczony nick od kogoś - i już nie będzie Rudego Chochlika, bo jak się znajdzie wlaścicielka to mnie zlinczuje ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu to kiepsko z toba... mi stanie bez problemu, a jaka przyjemnosc taki chlodek poczuc na ciele a po chwili gorace usta, rozgrzane cialo ehhh na sama mysl mi stoi;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy
Daj spokój u mnie przygruntowy przymrozek, 0 stopni, mgła, wilgoć, wypizdówek, brrrrr mało ciekawe klimaty ... na romantyczne porzucanie odzieży wierzchniej :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy
wystarczy że pomyślę o takie "romantycznej scenerii" i chowa mi się do brzucha :-D. Ale to pewnie zalezy od panny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie. Ja na chwilkę.Rozgrzała mnie ta Twoja historia drogi Trutniu. Kiedy Cie odnajdę.Podaj swoje GG bo z Jagodą mamy zamiar sprawdzić jaki z ciebie ogier na osobności...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyczna sceneria i owszem, ale konieczna do tego jest goraca dziewczyna bez oporow... taka kocica uhhh jak ja takie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy
dla pewności powiem tylko że nie jestem rudy :-P taaaa gorąca panna z gorącym języczkiem na zimnej skórze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pękacie
a jakie było pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ktośka !!!, już jestem, trochę miałam wiary w pracy, bo to poniedziałek,...:( :) , masz rację wybaczam Ci i buziaczki dla Ciebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka gdzie się szwendasz, a ja cię szukać muszę ... 😠 Ty sobie biegunów zimna nie ustalaj tylko miałaś mi dać buziaka w czubek noska 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym, chce i szaleje na zywo... tu na forum to tylko dodatek;))) Skislbym gdybym na zywo nie wyprawial tego co pisze... ja nie z tych:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoska - ale tam nie tylko bedzie romantyzm;) musisz byc gotowa na niespodzianki;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, nie jestem sam... A tobie to nie przeszkadza? bo jakos pisalas kiedys ze przeszkadza;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×