Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda999

Naprawdę facet nawet jak bardzo chce to nie może zapanować nad wzwodem ???.

Polecane posty

Hej. Słyszałam,że ktoś tu chce założyć \"fanclub ktośki\"? to ja też wstępuje...:)hihihi Witam Was dzisiaj. Widzę,że troszkę tu się niemiło zrobiło podczas mojej nieobecności...Ale Trutniu-broniłeś się jak lew! Ja i tak Cie bardzo lubię i Jagódkę też:):):):) Chyba teraz pracujecie więc nie będę Wam zawracała głowy. Jagoda-dziekuję za miłe słowo na dzień dobry(GG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona raczej nie była dziewicą;) Nie wyglądało przynajmniej na to. No cóż,ale poszła sobie już i jest ciszej.Strasznie jęczała i nie mogłąm pisać,bo nie przepadam za takimi kwokami. Dobrze,że ją przegoniłeś. A co tam u Ciebie.Nic dziś erotycznego na tym topiku nie widziałam.Trochę nas zaniedbujesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzaja mnie takie paniusie... piszcza tylko, podpuszczaja a jak przejdziesz do konkretow to znikaja... cos o seksie z pieprzykiem? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że jestem tu sama.Trochę się nudzę więc idę sobie i już. Pozdrawiam Jagódkę(z którą i tak się zobaczę na GG),no i naszego Trutnia gawędziarza. Buźka.pa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dzisiaj masz oznaki typowej kobiety.... czyli delikatna gra wstepna, powiedzmy... troche wina czerwonego, zmyslowe pieszczoty ciala, opuszami palcow muskanie ramion, ogarnianie piersi dlonmi, niezbyt silne musiecia sutkow... i nie dlugie, takie odkrywanie delikatne ciala.... calowanie brrzuszka... a zeby dodac to tych powolnych pieszczot pieprzyka i dreszczyku, wypuszczenie kilku kropli chlodnego wina z kieliszka... czujesz dreszcz? no i pogon ich cieplymi ustami.... takie powolne rozgrzewanie.... przyjemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoska - a czy ja skonczylem na tej kropli wina? to dopiero poczatek... musisz troszke rozgrzac sie, sama pisalas ze nie masz ochoty na ostry, wiec nie rzucam sie... przygotowuje grunt.... powolutku, chce poczuc ze robisz sie wilgotna.... poczuc najpierw palcem... a pozniej sprawdze ustami... chce poczuc twoje soki na mej twarzy... pozniej przygotuje twoja szparke jezyczkiem, przez powolne lizanie, muskanie i wsuwanie go dosrodka... to takie przyjemne trzymac glowe miedzy udami kobiety i wymyslac co tez mozna jeszcze z jezyczkiem zrobic.... no i tak sobie lezysz ja cie pieszcze... moja slina zalewa twoja dziurke... masz zamkniete oczy... rozkoszujesz sie... i co dalej... hmmmm wiesz na co mam ochote? chce wsunac ci do cipki palec... robie to powoli, wskakuje bez zadnych problemow... za nim po kilku ruchach wchodzi drugi... czujesz coraz wieksze wypelnienie w cipce.... lecz rozkosz dopiero przed toba? a granice ? sa jakies? mnie ciekawosc zjada ile palcy zmieszcze... a ciebie rozkosz... coraz wieksze wypelnienie.... jest delikatnie i z pieprzykiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosienko
a ja mam pytanko-ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, czyz jestem za stary?.... pewnie starszy jestem o jakies 7 latek od ciebe... tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalem, bardzo podobal mi sie na poczatku, a pozniej jakies tlumoki pojawily sie i odechcialo czytac sie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A W TAKIEJ SYTUACJI
Facet jest faktycznie zwiazany,a nad nim kuca brudna tirówka która ma HIV .W dodatku widac slady na żyłach że brała.To co stanie.A może jak mu weżmie do buzi.ICO WY NA TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ta tirowka bedzie niezla kocica i bedzie wiedziala jak podniecic faceta to stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja juz mialem trzy palce wlozone.... czwarty przygotowywalem, a teraz co znowu godzina gry wstepnej? eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×