Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda999

Naprawdę facet nawet jak bardzo chce to nie może zapanować nad wzwodem ???.

Polecane posty

Gość do trutnia sexocholiczka
ja pragne cie lizac po penisku ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i agresja - ktoska zartujesz chyba... moze fakt w opisach pewnych fantazji jest troche brutalnosci... ale raczej pozytywnej;))i kontrolowanej... takiej ktora wywoluje przyjemne odczucia a nie bol i cierpienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego sie rozczarowalem? bo mi sie nie podobaly... proste;) ale nie bede owijal;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez odpowiadam konkretnie na pytania, jakos ty nie odpowiedzialas na moje... Jeszcze raz powtorze i moze rozwine... rozczarowal mnie wyglad zewnetrzny, atrakcyjnosc fizyczna... rozumiesz? opisy i zdjecia tego nie oddaja... wydawalo mi sie ze bedzie ok, fajnie sie klikalo, ale na spotkaniu jakos mi przechodzilo wszystko jak siedzielismy pol metra od siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och to zupelnie niemozliwe :) jestem wyjatkowo spokojna osoba :) spokojna, konkretna, godna zaufania :) nie podobaly sie.......przykre to :) a nie widziales ich przedtem na zdjeciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mijamy sie z postami :) ciekawi mnie jak dlugo znales sie z tymi kobietami przed spotkaniem? myslalam ze tylko ja jestem wybredna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trutnia sexocholiczka
TRUTEN PRAGNE CIEBIE KOTKU 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a roznie klika dni, kilka tygodni, nie pamietam juz dokladnie bo to bylo dawno temu... przestalem spotykac sie z kobietami poznanymi w internecie, bo to nie mialo sensu.... to staje sie nudne... wiec nie spotykam sie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porzadku, teraz juz jasne, wolisz porozmawiac na forum :) Uciekam bo widze ze ci wystraszylam rozmowczynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziwiasz mie czasami... myslisz ze jestem niewyzytym samcem, ktory tu pisze po to zeby poznac jakas zdesperowana panienke, i zerznac ja bez wzgledu na to jak wyglada, jaka jest... byle miala wilgotna cipke, nawet nie musi miec wilgotnej od razu rzuce sie jej miedzy nogi i bede lizal ssal, mietosil i tarmosil jej lechtaczke! Tylko dlatego ze powie tak, spotkajmy sie jestem kobietą.... a to dla mnie za malo... sorry ze zawiodlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pomyslales, ze ja mam takze inne zajecia i nie siedze w jednym miejscu, wiec nie moge odpowiedziec od razu ? :D nie pomyslales tez, ze chcialam cie tylko podpuscic? :D nie byles w stanie tak pomyslec bo jestes zbyt zadufany w sobie....:D nie pomyslales tez, ze mnie mozesz sie nie podobac, a tak wlasnie jest, nie lubie szatynow brrrrrr :D potwierdziles tylko moje przypuszczenia o tym, ze jestes erotomanem gawedziarzem :D rozmawiaj sobie dalej z panienkami na swoim poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze cos- nie zawiodles, bo od poczatku nie myslalam dobrze o twoich postach , to jak miales zawiesc ? :O :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz ze nie lubisz szatynow, to sie dobrze sklada, mam jedna panienke z zakrzywionym horyzontem mniej;)) buzka na droge milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mozesz upic sie z radosci... nawet postawie ci wino tylko daj mi juz spokoj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jagódko;) moze zamias mojego fanklubu zalozymy fanklub ktoski? ona chyba bardziej nadaje sie na idola;) ja mam za ostry jezyczek... nie wszystkie tu panie przepadaja za nim;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×