Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda999

Naprawdę facet nawet jak bardzo chce to nie może zapanować nad wzwodem ???.

Polecane posty

No patrz jaki zboczony jestem, wpycham fiuta w usta kobiety, gwalce je, podgladam... wiesz co, a mi sie to podoba i tak bede dalej robil;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ok.Twoje prawo. Tak na marginesie.To przy innej okazji napisałam,że dałabym kopa facetowi gdyby on mnie zdradził.Nic nie pisałam o sobie. Zresztą,ostatnio wiele się u mnie zmieniło i niech sobie facet robi co chce,ja mam swoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truten- chcesz sie spotkac ze mna? ;) musze tylko dowiedziec sie jak mniej wiecej wygladasz, rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz widze, od tego seksu na oczy juz mi padlo;))) pewnie juz zamiast powiek mam lechtaczki;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede pokazywal bo sie dziewczynka przestraszy hehe, a moze fajna bedzie:) lubie takie przestraszone istotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie interesuje spotkanie, nie rozmowa na forum, przeczytalam twoje posty, jesli robisz to co piszesz proponuje live ;) A dlaczego? Sam sie przekonaj, podaj swój nr gg, porozmawiamy o szczególach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truen
Dziewczyny... ale ja jestem tuz kolo was.... wystarczy szerzej otworzyc oczy;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porzadku, walczyc o ciebie nie bede, tym bardziej ze nie odpowiadasz na pytanie jak wygladasz mniej wiecej :) nieladnie pozwalac odejsc kobiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno wyglad dla kobiety nie ma takiego znaczenia;)))) wygladam calkiem normalnie, wysoki, szczuply, szatyn ciemny itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ma......czym innym masz mnie zachecic jak nie wygladem, przeciez nie znamy sie :) wysoki? jaki kolor oczu? znaki szczegolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
190 wystarczy? oczy piwne, znakow szczegolnych brak;)) Wydaje mi sie ze zachecilem fantazja erotyczna:)) wiec wygladcoz:) wazne zeby byl z wyobraznia i temperamentem;)) tego ci chyba brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi tutaj o to zeby mnie wystarczylo, tylko zebym nie zobaczyla pozniej faceta o wzroscie 170 :) Rozumiem ze jestes zainteresowany spotkaniem? Czy mnie brakuje faceta z wyobraznia, to miales na mysli? Sama mam wyobraznie, a mezczyzn zbieram jak fotografie :) czysta umowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chcesz spotkania to jak mnie zachecisz zebym wybral akurat ciebie? Jakos kilka razy probowalem znajomosci przez net i zawsze sie rozczarowalem;) Wiec co w tobie jest poza tym ze masz duzy album ze zdjeciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kim ty jestes ktosko? Ja bardzo sporadycznie czytuje :) forum, a poza tym nie sadze, abym miala ochote opowiadac ci o sobie, jestem tu w konkretnym celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×