Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda999

Naprawdę facet nawet jak bardzo chce to nie może zapanować nad wzwodem ???.

Polecane posty

Właśnie czytam to co oni tam piszą...i zdecydowanie nie. Jak czytam to już mi jakoś się niedobrze robi.Tzn.nie,że ja taka święta jestem,ale jakoś mocz dla mnie ląduje w kibelku a nie na mnie! No jakoś mnie to nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać mam jakieś STOP i dalej nie jadę.Takie małomiasteczkowe ograniczenia. Ale jakoś niektóre rzeczy zdecydowanie mnie nie kręcą.Nie,że potępiam takich co to lubią-absolutnie!Ale ja -NIE! Dla mnie obie strony muszą mieć dobrą zabawę,bo kiepsko jak ktoś bawi się twoim kosztem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez... to wole juz jak kobieta jest mocno podniecona, bardzo wilgotna i przesuwa sie nademna pozostawiajac mokry slad swoich sokow na moim brzuchu, albo twarzy... to mnie rajcuje, ale mocz nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest oki.Bo to jara.Ale jakoś nie jestem w stanie na kogoś nasikać. Oj,Truteń Ty mi tu robisz takie klimaty... Mój facet nie podoła,już chyba nie ma siły się bzykać.Jak tylko pogadamy to mu spać nie daję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez mojej nie dam spokoju... a pewnie znowu bedzie udawac zmeczona i spiaca;)... ale ze mna nie ma tak latwo...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalamy się oboje na necie,a oni później marudzą.Kurcze,szkoda,że masz tak daleko do mnie... ŻAŁUJE BARDZO! Ale pewnie mój facet nie żałuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez chcialbym zeby moja kobieta taka napalona wrocila do domu... aj dalbym sie caly... a tak pozostaje mi tylko samemu rozgrzewac... a nie mam latwo, ale daje rade;)) jak nie delikatnie, to klapsem:) a jak nie klapsem to za wlosy;))) zawsze znajdzie sie sposob na kobiete;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoska - jasne ze myslalem... a ty o mnie?:)) rzucilas sie na swego faceta?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Chyba czekałeś na mnie tutaj,co? Odezwałeś się dopiero jak zagadałam... No,no... No pewnie że o Tobie myślałam.I zdarłam koszulę z mojego i...Ty wiesz co.. A Twoja-jak?Głowa wczoraj bolała,czy włosy były mokre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak moglbym nie czekac na taka kobiete;)) Moja nie mial zadnych szans... nawet mocno sie nie bronila, bardzo szybko ulegla, no i chyba nie zaluje....:))) bo miala niezapomniane chwile jak szczytowala;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pozazdrościć takiej kobiecie.Nie to,że narzekam-to to nie,ale masz w sobie Truteń to coś co przyciąga kobiety nawet przez kabel sieciowy...a to na prawdę bardzo wiele. Żałuję,że nie miałam okazji spotkać Cie osobiście:( I pewnie takiej szansy mieć nie będe...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz... zwykly facet jestem... i lepiej ciesz sie ze mnie nie spotkalas;))))))))))))hyhyhy:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×