Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwy gnój

zdradziłem kobietę na której bardzo mi zależy

Polecane posty

Gość Rudy Chochlik
zaciekawiona ale ty jesteś bezdennie głupia :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia***
Czasami w zyciu zdarzaja sie sytauacje zaskakujace, a jednoczesnie ekscytujace- niektorzy uciekaja od nich, a potem siedza i rozmyslaja co by bylo gdyby......., inni to robia i czasami musza onisic tego konsekwencje- ja chyba wole uczyc sie na bledach ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Chochlik
Misia - lepiej grzeszyć i żałować niż nie grzeszyć i......... też żałować prawda ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekaawiona_bardzo
dawno nie mialem takiego seksu wystarczy? panienka z baru lepsza od zony, czego on załuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Chochlik
to że sex był udany nie oznacza że facet ma nieżałować - ja nie rozumiem ... co ma piernik do qwa wiatraka .... on nie żałuje że sex był dobry, tylko że był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacuneczek
hej panowie gdzie wasze poczucie wartosci? doprawdy jestescie tak latwi ze byle pierwsza panna bez rajstop moze was bzyknac w parku a feeeeeee....a tak a'ropo jest jakies fajne okreslenie na latwego faceta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjyey
Każdy sex jest dobry..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy Chochlik o tak lepiej żałowac po, niż żałować, że się nie grzeszyło:P żaluje ze był? ale czego tu, załować ?? szczególnie ze był dobry;) hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Chochlik
malutka he he he no nie wiem czego - załuje że zawiódł zaufanie żony zapewne ;-) a ja proponuję mop - skoro kobieta szmata :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia***
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to...
twierdzisz, że jeśli jej powiesz to nie będziesz mógł jej spojrzeć potem w oczy.. więc teraz mimo tego co zrobiłeś możesz jej patrzeć w oczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadaa
Najpierw sie wyplakuje ze jest gnojem, ze zaluje a pozniej ze seks z ta lafirynda byl wspanialy. Chlopie Ty niedojrzaly emocjonalnie jestes. Jestem niemal pewna ze wyrzuty sumienia wyleczysz szybciej niz myslisz i skusisz sie jeszcze nie jeden raz, nie trzeba byc psychologiem zeby wywnioskowac po Twoich wpisach jaka jestes osoba. Niedobrze sie robi. Modle sie zeby mnie to nigdy nie spotkalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacuneczek
A to dobre - MOP-hahaha ;) oto nowa kategoria faceta... bardzo latwa w uzyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy bez rajstop nie jest zła:P w rajstopach wolicie hę? ;) \"załuje że zawiódł zaufanie żony zapewne\" nie chyba nie, zona przecież, nic o tym nie wie;) pewnie bardzo ją kocha, ale czasem ....lubi sobie... zonie najpewniej nic nie powie...jutro kupi kwiaty.. pojdą do baru na piwo...ehh życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carene
Dobrze napisane malutka. My sie tu rozwodzimy nad tematem a facetowi daje tydzien na pogodzenie sie z faktem. Nic nie powie i mysle ze nawet kwiatow nie kupi zeby nie wydalo sie to podejrzane. Zycie dalej bedzie sie toczyc swoim torem i bede zyc dlugo i szczesliwie. Ona w niewiedzy, On- bo wytlumaczy sobie ze to byl jednorazowy wyskok ktory nic nie znaczyl. Zdazy sie to po paru latach pewnie znowu, ale wytlumaczy sobie ze za pierszym razem jakos sobie dal rade to i z kolejnym da. Sielanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Chochlik
przesadzacie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o czym autorze myślales?? przeciez ja nie o pieprzeniu w parku...:P lubi sobie pomarzyć...dobra rzecz heheheh ( miało byc) nie każdy sie odwazy gratulacje;) kiedyś spróbuję a wspomnienia będą najpiękniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia***
mam pytanko , czy zrobil bys to raz jeszcze , gdyby ta sama sytacja sie powtorzyla? czy poszedl bys grzecznie do domu, myslac sobie jak by to bylo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carene
Nie widze tu ani krzty przesady. Tak po prostu w zyciu jest i tacy sa ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carene nie widzialam Twojego postu, no przecież o tym mówie;) Misia nie zadaje sie pytań sugerującyh odpowiedz, bo Ci odpowie, ze nigdy w życiu nie szedł by przez park;) baaaa do baru by nie wstapił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka czytam twoje durne wypowiedzi i zastanawiam sie czy to nie ty aby jestes ta k..... w rajstopach.Żałosna jestes dziewczyno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Chochlik
sama jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zeby sie Twoja zona o tym nie dowiedziala bo ja to cholernia zaboli i rozpieprzysz zwiazwk. w sumie to juz zaczales go rozpieprzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulek* ojjj ja o tym wiem jaka jestem żałosna;) i autor również hehehehe ale to nie ja niestety😭😭😭 ona bez rajstop była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy Chochlik i maalutka,umówcie sie w realu ,pasujecie do siebie jak mało kto!! Czytaj dokładnie RAJSTOPY MIAŁA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia***
Pytam, bo mysle ze wlasnie by to zrobil, z tego co widze z jego wypowiedzi, wiedzac nawet jakie sa tego konsekwencje. Moze to dziwnie zabrzmi ale potrafie zrozumiec kogos kto z jednej strony zaluje a z drugiej fascynuje sie ta sama rzecza.Robic cos zlego-zalowac i znow to robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ja nie chce tego wiecej zrobić na to co zrobiłem złożyło się wiele czynników ktos zapytał mnie o odczucia i napisałem że było wspaniale chodzi mi o to że było mi bardzo dobrze. Wy też macie rózne orgazmy czasem mocniejsze czasem nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zla kobieta
Do autora tego topiku- nie jestes sam...zdradzilam swojego faceta...z kim ? z jego najblizszym kumplem...tak wyszlo...jak sie czuje? ...zle , bardzo zle , wiem ze wiecej to sie nie powtorzy, choc bylo niesamowicie, zaluje? jasne ze tak i musze z tym zyc kazdego dnia, budzac sie obok swojego faceta i spotykajac sie z jego kumplem na co dzien, i to jest chyba najwieksza kara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×