Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwa2005

Odchudzanie BONETHAI?

Polecane posty

WITAM. BARDZO CHCIAŁABYM DIĘ DOWIEDZIEĆ CZEGOŚ NA TEMAT ODCHUDZANIA CHIŃSKIM PREPARATEM O NAZWIE BONETHAI. Mam dośc dużą nadwagę, bo ok. 15 kg a innych środków typu meizitanc (bo o nim dużo tu czytałam) się boję. Może ktoś to stosował i może mi parę słów napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też to wierci, bo odstawię meizitanc, bo wydaje mi się chwilami, że mi serce rozwali. Nie wiem czy przez moje ostatnie napięcie nerwowe, bo troche tego było czy juz więcej mój organizm tego nie wytrzyma i ta suchość w ustach jest już tez nie do zniesienia. Bardzo chciałabym wiedzieć coś więcej na temat tego bonethai i czy on faktycznie coś \"robi\" czy to tylko kolejna głupota, która działa na ludzką podświadomość, że jest to cud w odchudzaniu. Jak ktoś ma nadwagę, to uważnie każdą głupote przeczyta i uwierzy że to jest właście to co mi potrzeba a potem niemiłe rozczarowanie i stwierdzenie, że kolejny raz dałam się nabrać i tak jest za każdym razem do następnego razu. Czekam też na informacje o tym cudzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA37
też chciałabym wiedzieć. Śmieszne, bo IWA pyta konkretnie o wady i zalety bonethai a my się dołączamy nie do odpowiedzi lecz do jej pytania. Może wreszcie ktoś złapie ten topik i napisze parę słów i niech sie grubaski odchudzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1970
czy nikt sie odezwie. czy aby wszystkie panie jestescie na innych odchudzaczach. A może to jedno wielkie g.. i dlatego nikt nic nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zamówiłam sobie to bonethai na wszystko jedno. Przeczytałam przy temacie ekperyyment meizitang skład tego meizitancu i sie przeraziłam. I teraz wiem skąd u mnie takie błyskawiczne reakcje i jasnośc umysłu. To przez nootropil. Kiedys mnie nabierało żeby to zażywać, bo wtedy człowiek jakby miał dodatkowe dopalacze ale po co mi to. zreszta moje serce już tego nie wytrzymywało. Niby nie głupie sa informacje o tym bo... ale jaka rzecywistość. meizitanc tez miał być naturalny, ziołowy, zdrowy itd. a można się niekiedy przekręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nic dalej
I co się dzieje dziewczyny? czego nikt nic nie napisze. A może to przerobiony juz tutaj temat a my szukamy na nowo igły w stogu siana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
Cześć! Szkoda , że nikt kto zażywa nie chce sie podzielić rezultatami:( Też się zastanawiam nad tym środkiem i od kilku osób dowiedziałam się,że działa i nie ma skutków ubocznych. Przyrządza się z tego napój i pije 3 razy dziennie. Wiecej nic nie wiem :(. Może ktoś wreszcie się odezwie... Pozdrawiam wszystkich.Idę na kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
IWA 2005! Jak będziesz juz to miec i uzywać, to napisz!!!Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to mnie przeraziłaś. Ja myslałam, że to raz dziennie się zażywa i po kłopocie. Ale trudno. wpłaciłam dzisiaj kase i myslę, że na dniach mi przyjdzie. Gdybym wiedziała, że będę się z tym bawiutkać tyle razy na dzień to napewno tego nie zamawiałabym. Przy każdych innych odchudzaczach to 1 raz dziennie, najczęściej przed albo zaraz po pierwszym jedzeniu. Ale trudno i pisac napewno będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
IWA! Napisała mi tak dziewczyna, która to pije. Ważne, żeby było skuteczne. Buźka! Czekam zatem na informacje od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się nie mogę doczekać przesyłki a ten dupek z allegro jeszcze nie raczył napisać że kasa doszła, a napewno doszła bo wpłaciłam wczoraj o 9.30 w banku i jeszcze wczoraj powinien mieć pieniądze na koncie. Znów zaczęłam podbierać Meizitanc, bo wydsaje mi się, żemnie za bardzo ciągnie do jedzenia. A może ja sama wpadłam w jakąś psychozę. Bo faktycznie to chyba dużo nie jem. Rano mała kromeczka i jakaś sałatka bądź z pomidorów lub podobna, ok. 13-tej jabłko i po 16 obiad i to nie dużo, tylko te cholerne cygary mnie dobijają, bo strasznie mnie teraz do nich ciągnie i dość że po meizitancu chce się pić to dodatkowo te papierochy, ale tego nie rzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
No zobacz, ja też jadłam meizitanc. a teraz albo ten bonethai albo zacznę drugą pakę. Bo podobnie jak Ty wpadłam w tę głupią psychozę z jedzeniem....Ale mamy problemy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem na adipexie :) ale czekamy na wrazenia co do tego BONETHAI jak smakuje itp!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubertańska
Tyle dni i nic dalej nie wiadomo jak to działa. cxyzby wszyscy byyli na silnych odchudzaczasz, czy wszystko jest szczuplutkie jak igiełki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mało jaja nie zniosę i nie mogę się doczekać. dopiero dzisiaj zdałam sobie sprawę z tego jaka jestem głupia. Czekałam dzisiaj do południa jakby conajmniej miało przyjśc coś bezcennego, coś co ratuje życie a to tylko durne odchudzacze. Jaki człowiek potrafi być głupi i stary i głupi. Oczywiście dziś nie przyszło, ale już napewno wysłane. Myślę, że w poniedziałek będszie napewno i od wtorku zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to swietnie, ja tu caly czas zagladam i czekam z niecierpliwoscia na wrazenia :) moze w koncu znalazl sie cudowny srodek na te zbedna kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to cholerne, upragnione B. i szlak mnie rozdziera bo nie wiem jak mam to stosować. Ten uczony sprzedawca z allegro nie wie nic. Co za kaciała skończona. Sprzedaje bałwan cos o czym nie wie. Pisze na opakowaniu żeby pić wywar 2-3 razy dziennie składający się z 1-2 łyżeczek. To stanowczo za mało, bo ani nie wiem na ile wody i jak wywar to chyba trzeba gotować, czy żeby tylko wrzało czy szlak wie jak. Jest owszem ulotka po chińsku a tego języka nie znam. Przeleciałam całą wyszukiwarkę na onecie i zero rezultatów. A od jutra chciałabym zacząć. Jak ktoś coś wie na temat sposobu przygotowania to bardzo proszę. Skład jest dośc obiecujący i dodatkowym plusem jest to, że to są listki i grubsze zioła, bo lepiej działają ale uganiania z tym będzie troche więcej niż ze zwykłą herbatą - ale czego człowiek nie zrobi dla poprawienia swojego wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty_julcia
Witajcie dziewczyny. JA także zamówiłam Bonethai, czekałam chyba 2 tygodnie i doszło. Piję od wczoraj. Trochę martwi mnie to że nie wiem co to za specyfik i co tam jest namieszane. Trochę mało info. No i jak to przyrzadzać. NA razie zalałam wrzatkiem ale moze rzeczywiście podgotuję:) Postanowiłam sprawdzić po składnikach w necie ale to i tak mało bo wiadomo różnie one moga działąć w połączeniu ze sobą. Na razie zauwazyłam ze jak wypiłam wieczorem to trzy razy latałam w nocy do łazienki oddawać mocz. Moze to jest moczopędne. Cholera wie. W każdym razie postanowiłam zacząć zdrowiej się odchdzać. Trochę boję się tego specyfiku czy nie narobi wiecej szkody niz pożytku ale spróbuję bo szkoda kasę wyrzucić w błoto. Ale poza tym postanowiłam jeść chudo, mało i zdrowo bez wspomagaczy. Niestety już tyle cudów i diet przetrenowałam i jestem teraz grubsza niż przed:) Po kilku latach dotarło do mnie że jedynie zmiana stylu żywienia daje długotrwałe efekty. Brałam kiedyś adipex. Schudłam i co z tego. Musiałam go odstawić bo zaczęło żle się dziać z moim organizmem a zwłaszcza sercem. NApędził mi takiego stracha że już nigdy nie wezmę do ust podobnego świństwa. Ale nie zmienił on moich stałych nawyków. Po odstwieniu nie mogłam się opanować i powtrzymać przed niektórymi smakołykami i waga wróciła. Nie podwójnie ale z zapasem. Same piszecie że po odstwieniu czujecie że chce wam się bardzo jeść. A do końca życia nie da się jechać na tabletkach. Przyznam że jak pierwszy raz sięgnęłam po Adipeź to czułam jakbym maiłą skarb. Nietrudno się uzależnić bo po pierwsze chudnie się, po drugie ta ogromna ochota na wszystko i niespożyty zapas energii. To to czego mi do dziś brakuje i chyba jesynie strach mnie powstrzymuje przed zakupem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadziejeze ten BONETHAI sie sprawdzi, piszcie prosze jak Wam idzie , moze rowniez zamowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty_Julcia: Ja też wczoraj zaczęłam na wszystko jedno czy wiem jak używać czy nie. Więc chyba troszkę za mocny napar sobie zrobiłam a wczesniej chwileczkę na leciusieńkim ogniu pogotowałam a potem filizankę tego wypiłam, ale ja nie jem wieczór więc ot tak z ciekawości. Ale tę ciekawośc miałam do pół godziny wyjaśnioną. Chciałam wiedzieć jak to działa i nie to szlak jak mnie przegoniło. sama woda. Bobrowało mi chwilę w brzuchu a potem czyszczenie. Ale nie ma z tym źle. Ja faktycznie bandziora zrobiłam a nie wywar, czy też napar. dzisiaj po lekkim śniadaniu się napiłam i oprócz tego że xczęściej biegałam sikać to nic innego, bądź głupiego mi się nie działo. Teraz po obiedzie druga dawka i tyle, bo kolacji nie jem, więc będę brać tylko 2 razy. Wystarczy. Widzę, że jest tam zielona herbata, podjeżdża mi też smak oryginału pu-erh ale myślę, że to całkowicie bezpieczne. Wiem, że ma to działanie lekko przeczyszczające i moczopędne. Wydaje mi się na początek, że nie ma źle. Pić mi się trochę bardziej chce jak zwykle, ale tam pisze, że przy tym trzeba pić dużo wody. ok. 3 litry. zresztą jak przy każdym odchudzaniu i oczyszczaniu organizmu. musze konczyć bo jadę na zakup nowej kolekcji ciuchów, bo zywcem nie mam się w co ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi mowi ze calkiem niezly jest ten preparat, ale zobaczymy za 2-3 tyg efekty:) a jak to wyglada, to jakas puszka , czy zwykle opakowanie z herbata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anie: To jest czerwona puszka a w środku zioła. I mnie się też wydaje, że to może nie będzie tak szybko skuteczne i efekty błysk jak po meizitancu ale pewniejsze, powolniejsze działanie a tym samym im pomalej się chudnie tym lepiej i napewno bardziej zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
Witajcie! IWA fajnie , że już to wreszcie masz. Jaki to ma smak? Czy coś na tym pisze na temat przeciwwskazań? I jak tam z chudnięciem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: coś na temat: Nie ucieszysz się wiadomością, że smak jest okropny delikatnie rzecz nazywając. Ale ja jestem przyzwyczajona do różnych goryczy, bo zawsze jakieś tam zioła pije. Da się wypić i widzę, że to coś \"robi\". Jak wypije ten cudowny eliksir to ganiam ze sikaniem co chwilę. To jest bardzo moczopędne, ale i ja robię sobie na wieczór mocny wywar. Zaleję to wrzątkiem i potem jeszcze chwilkę gotuję na bardzo słabym ogniu. Efektów chudnięcia narazie nie widzę, bo dopiero minęła doba - a to stanowczo za krótko, ale wydaje mi się, że troszkę brzuch mi się zrobił bardzioej płaski a może to silna wiara w to, że pomoże, ale zdecydowanie czuję się lżejsza. Człowiek to czuje, jak jest ociężały jak słoń. Będę mieć efekty porównawcze, bo wciągnęłam w ten interes odchudzający i siostrę i mamę i mojego starego też próbuję namawiać, sugerując mu, że coś mu tak przybyło, bo przestał palić od maja. I widziałam, że sobie to dziś podpijał, ale znając go to będzie dwa dni z dzisiejszym. jutro drugi dzień, zobaczymy co przyniesie ale radykalnych zmian się nie spodziewam. przynajmiej nie chce się tak cholernie pić jak po meizitancu, chociaż picie zalecają. A na ulotce to prawie nic nie pisze. tyle, że pic 3 razy dziennie po głównych posiłkach. Więcej informacji było na allegro, ale aukcja się skończyła a nowych nie wystawił. Ma się po tym chudnąć ok. 2 kg tygodniowo. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
do IWA! Dzięki za info. Ja maila jeszcze nie mam od tej dziewczyny, co to juz pije jakis czas. Ale jak tylko napisze, to przekażę co i jak.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia1100
dziewczyny, a nie lepiej kupic sobie diete cambrige albo to jakies herbalife? moze kumpela po DC sporo schudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem...
dlaczego tyle dziewuch woli wirtualne rozmowy z nieznajomymi (pomijam już tematy - obojetnie na jaki temat...)???? Czy w realu nie macie przyjaciółek, oddanych mężów, dzieci którymi czas by sie zająć (chyba że oddajecie je do przedszkola by miec wiecej czasu na kafeterie...)???? Pewnie zapytacie mnie: co ja tu robie???? Ano tak, czasem poczytuję sobie różnicte "rozmowy" między dziwnie ponazywanymi paniami.... Nawet nie wiadomo czy to panie czy panowie... Znak czasów widać - ludzie nie pragną kontaktu osobistego, nie zależy im na podtrzymaniu przyjaźni... Nie wiem jak to jest ze lepiej pisać z obcą osobą niż ze znaną i do pewnego czasu cenioną osobą. Troche sie wywnetrzniam i pewnie mnie olejecie ale czuję rozgoryczenie bo wiem ze osoba mi bliska woli siedzieć w "kafeterii" ale do mnie zadzwonić albo wysłać smsa to nie bardzo... Widać to już nie przyjaźń.... A ja myślę, że wszystkie opentane odchudziaczki to po prostu zakompleksione wariatki, które myslą ze jak osiągną pewną wage to ich wartośc wzrośnie... Dzięki jesli doczytałyście to do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×