Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwa2005

Odchudzanie BONETHAI?

Polecane posty

Gość taka ja sobie
podnoszę pytanie do "coś na temat"... co tu tak cicho na tym topiku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka sobie ja
no wiesz sam M cie nie odchudzi widocznie jadlas tyle co wczesniej wiec nie masz ubytku wagi mi pomaga ale jem malo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja sobie
wobraź sobie kochana że jadłam bardzo mało - miałam jadłowstręt przy M... i jak na takie niejedzenie to rezultat marniutki a jak jest z tym boni itd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
Hej! Nie biorę B, więc wiem niewiele, tyle co przeczytam na necie.A M brałam i jest skuteczne, a wiecej mozna poczytac na topiku o M.Ja tam schudłam po M, a w przypadku B się zastanawiam czy warto wydać na nie kasę, dlatego też się dopytuję o efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po odchudzaniu tym B., bo tyle co woda trochę ze mnie zeszła i to wszystko, a teraz po piciu tego paskudztwa, bo pisałam, że w smaku jest to koszmarne, to muszę się ratować czymś przeczyszczającym, bo to ma w/g mnie działanie moczopędne i zatwardzające. raz, po pierwszej dawce mnie pogoniło i to wszytko a teraz jest tylko gorzej. Wody nabieram, bo myslę że nie wagi i kariera odchudzania Bonethai zakończona. jednak przejdę na meizitanc, bo coś musze zrobić ze sobą bo jak się zawzięłam na odchudzanie to na czymś musze skończyc i nie jest powiedziane, że meizitanc i koniec tylko zacznę eksperymentować. Ale pisać chyba o tym nie będę, bo jak czytam różne \"odchudzające\" topiki to widzę, że coraz więcej się pojawia więcej mądrzejszych od doradzania, a ja nie potrzeby=uję żeby mnie jakaś ......... wyzywała i straszyła, bo widziałam kiedys na temacie: eksperyment meizitanc co się tam czasami wypisuje. I niczemu dobremu napewno to nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kw88888888
Sprzedam opakowanie MEIZINANC-u bez 2 tabletek za 100 zł, ta terapia kolidowała z poprzednią, więc jeśli jestes zainteresowana odezwij sie przez e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENATA chwilowo nadpobudliwa
Jest chłopak z Gdańska który sprzedaje oryginalny Meizitang-zielony z hologramem na allegro Tomaszek to jesgo pseudo ma go po 110zl jajuż biore drugie opakowanie i 12 kg w dół!!Ja zadzwoniłm i podwiózł mi i zapłciłam mu osobińscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kw88888888
Meizitanc- bez 2 tabletek sprzedam za 80 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovoc_winom
Bez 2 tabletek to znaczy 28 za 80 zł. jestem chętna, podaj dokładne namiary i formę platności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelina75
Hej!Mam pytanko,bo jeszcze jestem krótko w temacie.jak w końcu wygląda orginalne opakowanie,jest zielone czy czerwone z babką po boku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra352
Witam Was bardzo gorąco!! Widzę że jesteście zrorientowane w temacie odchudzania!! Dlatego też do Was mam prośbę i pytanie!! Odchudzam się już od wielu miesięcy niestety bezskutecznie!! Chodzę na basen (minimum 2 razy w tygodzniu jak mi czas pozwala to częściej), ćwiczę w domu, nie objadam się!! A waga jaka jest tak się nie chce zmienić!! Do zrzucenia mam bardzo dużo bo aż ok 25 kg, dlatego mam do Was pytanie! Czy którejś z Was udało się na tym specyfiku B. schudnąć chociaż z 10 kg?? Ewentualnie co myślicie o meridii i o meizitangu?? Czy te leki mogą pomóc w odchudzaniu!! jakie są efekty w ich stosowaniu i gdzie je można zakupić!! Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanusia
RENATKO jestem z Gdyni czy możesz mi podać namiary do TOMASZKA?Jak długo brałaś MEIZITANG że schudłaś 12 kg?Ja mam do zrzucenia 30 kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beati69
Astra352 Nie zawracaj sobie głowy tym bonethai bo nie schudniesz. Jak piszesz chcesz zrzucić 10 kg. Nie ma szans. Tylko woda trochę z Ciebie zejdzie i tyle. meizitanc jest o wiele skuteczniejszy i efekty sa po kilku dniach. Ja jestem na M. trzeci miesiąc, teraz biorę co drugi dzień i dodatkowo wspomagam odchudzanie max superossa. A odchudzam się całe dorosłe życie, więc "kupe" lat. Do tej pory nie miałam lepszego i skuteczniejszego zestawu. Wiadomo, że ryzyko przy każdym odchudzaniu jest ale z M. nie ma źle. Jak się zaczynasz źle czuć to odstaw na 2 dni i można brać i w przeciwieństwie do meridii, mazindolu to dla mnie jest rewelacja. Boję się dobrze pisać o M. bo zaraz jakiś demon nawiedzony z przeszłości się pojawi i będzie pisał wyssany z palca skład. Ja jestem w stałym kontakcie z Bonifratami i ani się nie boję brać i ani nie czytam tych durnoctw napisanych przez nudzących się i chcących zabłysnąć bądź konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beati69
Miało byc od Beti 69 a nie Beati69, zresztą co to za różnica. Każdemu pytającemu przecież chodzio o treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_1984_20
DO BETI 69!! Widzę że stosowałaś już tego trochę powiedz mi w takim wypadku czy stosowałaś adipex i czy ten środek jest również skuteczny?? MOże znasz kogoś kto to stosował i mógłby mi na temat tego leku coś powiedzieć?? Czy skuteczny i na ile?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniat
czesc! jestem tu pierwszy raz, ale powiem Wam co wiem. Nigdy nie umialam sie odchudzac i nie robilam teago, bo nie mam cierpilwosci i regularnego trybu zycia, zeby stosowac diety. W wakacje lykalam meizitanc.poltora miesiaca, bo zaczelam pracowac fizycznie i krecila mi sie dosc mocno w glowce.Ale przez te 1,5m-ca schudlam 9kg! teraz waze 65kg-to waga dobra do mojego wzrostu. w trakcie faktycznie pocilam siewrecz brzydko pachnac! suchosc w ustach( i nie tylk!).czasem gesia skurka nawet w upal.najgorsza jednak w moim przypadku byla bezsennosc, bo i tak zawsze mam z tym problem. czesto tez niestety palpitcje serducha. to samo braly ze mna jeszcze 2 dziewczyny. jedna pomimo podobnych objawow brala 2 m-c, druga przerazila sie palpitacjami serca i rzucila po 3 tygodniach. wlasnie teraz zaczelam konczyc "kuracje"przerwana i kupuje nastepna porcje. uwazam, ze jesli ktos ma sklonnosci do uza´leznien to moze sie uzalezni, ale mi to nie gro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejwla
ja akurat stosowałam meizitanc i jestem zadowolona i teraz czekam na drugie opakowanie bo chce jeszcze nizej wagi zejsc, moja mama brała i siostra nie mowie o kolezankach i na kazda inaczej działały bo kazda ma inny organiazm. polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 69
Witam wszystkich, zastanawiam się nad rozpoczęciem odchudzania z M. Mam już w domu, ale zastanawiam się czy zacząć brać. W niedługim czasie chciałabym zajść w ciążę i boję się, że M może robić jakieś spustoszenie w organiźmie, co może w rezultacie być zagrożeniem dla ciąży. Czy wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia. Akuratnie adipexu nie stosowałam, więc nie mogę powiedzieć czy jest skuteczny czy nie, ale cała gamę od drastycznych typu meridia, mazindol ( nic mi tak w d..,. nie dało) po aplefity, chromy, jakieś zamawiane g... , gdzie ani waga nie drgnęła - także ja będę chwaklić sobie meizitanc, bo z tych stałych efektów typu suchość, u mnie akuratnie zimnica, bo cały czas przez tydzień mi było ziomno, leciusieńkie pocenie i bezsenność - miałam ok. tygodnia, gdzie przy zażywaniu meridii czy mazindolu przez cały czas brania i jeszcze tydzień. I efekty nie były takie rewelacyjne jak przy M. Sięc sama musiasz zdecydować co chcesz i co będzie dla Ciebie najlepsze, bo pamiętaj, że odchudzanie to ciągła metoda prób i błędów. Ja akuratnie na M. dobrze poszłam i dobrze zaregowałam, bo nic mi nie dolegało więc wszystkich niepowodzeń nie zwalałam na M. jak to inne Panie robia. Jak im tylko coś dolega, to wszystkiemu winne jest M. a nie stare choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasi 69
Kasia, jak chcesz mieć dziecko to sobie odpuść M!!!!! Ja brałam to gówno i miałam bardzo poważne skutki uboczne włącznie z zatrzymaniem @. Powiedziałam o tym mojemu gin. i tylko pokiwał głową... i powiedział: "Możliwe że 1 opakowanie nie sprawi że będziesz bezpłodna ale rozsądna kobeta która chce mieć dziecko lub żyć dla dziecka, które już ma (przecież matki też się tym faszerują) NIE POWINNA BRAC" Po pierwsze nie zna się dokładnie składu chińskich świństewek. Ten gin miał z takimi kontakt - często sa tam środki silnie uzależnaijące, psychotropy i sterydy... miłego łykania :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagger_
Mi w niedziele skonczy sie pierwsze opakowanie M. jestem bardzo zadowolona bo schudłam aż 15 kg!!!! oprócz tego że ograniczam jedzenie to jeszcze bardzo ważny jest ruch codziennie wieczorem ćwicze w domu + 3 godziny Wf-u w tygodniu + jedna impreza w weekend do tego teraz zapisałam sie na zajecia taneczne do muzki dance hehe a juz czeka na mnie 2 pudełko M... Jedynym minusem jest dla mnie to ze po lekkim wysiłku pot poprostu ze mnie spływa ale to własnie o to chodzi bo orgaznizm sie oczyszcza :) Bardzo Polecam dzieki temu produktowi osiągnełam norme w mojej wadze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra352
Dangger_ a możesz mi powiedzieć ile ważyłaś wcześniej że tak ładnie na M schudłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra352
Sorrki za pomyłkę oczywiście chciałam napisać Dagger_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagger_
ogólnie na początku zanim zaczełam jakiekolwiek odchudzanie ważyłam 85 kilo 5 kg schudlam na zwyklej diecie pozniej dowiedzialam sie o M i schudłam juz koło 15 :) i mam z tego wielka satysfakcje bo nie wazyłam tak duzo z obzarstwa tylko po tabletkach na inna chorobe :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra352
A w jakim czasie udało ci się zrzucić te 15 kilo?? Ja też jestem w trakcie kuracji hormonalnej dlatego tak przytyłam!! Tzn na hormonach trochę nabrałam a całą resztę to ze stresów!! Ja byłam zł to się jadło no i przybyło!! Ja waże tyle co ty przed odchudzaniem!! Niestety sama nic nie moge zrzucić, nie jem dużo , może teraz trochę za mało ruchu!! A teraz bym chciała zacząć kurację adipexem myślę że przez 2 miesiące chociaż z 10 kg mogłoby spaść!! A w jakim czasie ty schudłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagger_
NO ja zaczynam 3 miesiac diety . czyli dla mnie w niedziele bedzie 30 dni na M. i miesiesiac czy troszeczke ponad na zwykłym odchudzaniu bo ja pierwsze chcialam normalnie skurczyc troszke żoładek i dostosowac do tabletek bo mi nie chodzilo w M. o zmniejszenie łaknienia tylko o poprawienie przemiany materii ktora mam wlasnie po tabletkach hormonalnych calkowicie rozregulowana... Na poczatku nie wierzylam ze mi sie uda ale teraz jestem poprostu szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniat
czesc.ja dalej o M. ja sie nie ruszam na zadnych slaowniach, nie tancze- ale gratuluje wytrwalosci! ja jestem za leniwa.ruchu u mnie tyle co w codziennym zyciu rodzinnym. Mysle wiec, ze moje 9kg to zasluga tylko M!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra352
Dagger!! Tylko pogratulować i pozazdrościć!! Ja chyba zacznę jednak od adipexu!! Jeśli to mi nie pomoże to przerzuce się na M.!! Dwa miesiące na adipexie może pomoże !! Oby!! Jeszcze raz gratulacje i żeby nadal szło tak dobrze w odchudzaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra352
Do aniat !! Możesz mi powiedzieć z jakiej wagi startowałaś?? I jak długo stosowałaś M., może stosowałaś kiedyś adipex?? Alno wiesz jakie są efekty na tym leku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×