Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwa2005

Odchudzanie BONETHAI?

Polecane posty

Może któraś z Was mi napisze gdzie zaopatrujecie się w ten adipex i ile on kosztuje. Nie pytam jak działa, bo jak w kazdym odchudzani zdania są podzielone, chociaz chciałabym wiedzieć, co się dzieje po zazyciu tego adi i czy też tak się chce pić jak po meizitancu, bo o M. dużo wiem. Zaczęło się od bonethai a temat zszedł na zupełni inny tor. Ale odchudzanie jest ciągłym eksperymetowaniem i takie wymoany doswiadczeń są niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa2005 jeśli wiesz dużo o M to napisz czy są efekty i jakie?? Bo właśnie się zastanawiam czy kupić adipex czy M!! Stosowałam już tyle diet i nic z tego nigdy nie wychodziło a mam dużo do zrzucenia (ok 20 kg)!! Napisz czy M działa i na ile?? Czy stosowanie przez 2 miesiące da jakiś efekt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do astra 352: co prawda pytanie nie jest do mnie skierowane, więc powiesz, że nie pytana nie opdpowiada ale jak chcesz więcej wiedzieć na temat działania meizitancu to odsyłam do tematu: EKSPERYMENT MEIZITANG\" co prawda ostatnio tam jest więcej niepotrzebnych rzeczy typu; jedna wojna przeradza się w drugą - ale jest i dośc dużo prawdy o efektach, skutach i in. Ja po niczym tak nie zrzuciałm wagi jak po meizitancu, bo bonethai tez piłam i niejedno juz próbowałam i dla mnie M. jest najskuteczniejszy. 10 kg w ciągu m-ca to lekko przeadzone ale 5-7 kg to norma i wydaje mi się, że prawdziwe. przynajmniej u mnie. są dziewczyny, które schudły i więcej ale są które mało schudły na m-c. Jak zawsze wybór należy do ciebie. ja narazie m. nie odpuszczam, bo nie mam czasu na bieganie po siłowniach, aerobicach czy innych, bo mam tak wypełniony dzień za dniem, że zakretu czasem nie mogę złapać. Praca, szkoła, dzieci i duży dom - to trochę dużo. Także nie ćwiczę, ale też nie gniję, bo nie mam na to czasu i jest to dla mnie bardzo wygodna forma odchudzania. raz dziennie tableteczka, lekkie śniadanko, mały obiadek i tyle. czasem jakieś jabłko, czy inny owoc i to wszytsko i oprócz tego kupa cygarów, bo mnie niesamowicie ciągnie do palenia jak biorę m. Każdy ma jakieś ciągoty. Mnie akuratnie do cygarów. Przepraszam, że to ja odpowiedam a nie IWA2005, ale jak mam chwilkę czasu i jestem dopuszczona do kompa to przelatuję interesujące mnie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia69
Do ./- Dziękuję bardzo za odpowiedź. Tak właśnie myślałam, że ten M, to nie do końca wiadomo co to jest. Na jakimś innym formum przeczytałam, że ktoś oddał go do analizy i wyszło, że to jest sama chemia, że dawka żelaza przekracza czterokrotnie dzienne zapotrzebowanie człowieka na ten pierwiastek, podobno to bardzo źle wpływa na śledzione i wątrobę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulsiez
Czesc ja wlasnie od wczoraj stosuje M.zobaczymy jak to bedzie.wcale mi sie nie chce jesc dzis zjadlam tylko jedna kanapke. W maju stosowalam diete Cambridge przez 3 tygodnie i schudlam 14 kg z czeko 3 mi wrozilo i staoje.Polecam ta diete jak najbardziej na swiecie.ale troszke upierdliwe te koktaje- robie nie 3 razy dziennie- tylko je pilam bo zupy mi nie wchodzily. tylko juz mam do tej diety wstret i dlatego probuje M. Tylko troszke mnie denerwuje te kolatanie serca conajmniej jak bym wypila za duzo kawy.poza tym wszystko ok.Ja zaczelam z waga 73 kg zobaczymy na czym skoncze jakos nigdy nie moge przekroczyc 70 kg.Kupilam M tylko na miesiac.Pozdrawiam i piszcie jak tam wasze postepy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybulka
Ja mam zamiar kupić ten Meizitanc bo tyle dobrego się o nim naczytałam.Ja też tyle diet stosowałam i żadna nie przyniosla pozytywnych efektów.Tylko mam dylemat-nie wiem które M mam wybrać?To czerwone czy zielone,bo nie wiem czym one się różnią i które jest bardziej skuteczne.Proszę odpiszcie na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sneake41
witam.czytalem uwaznie wasze wypowiedzi.ja tez mam problemy z nadwaga .probowalem juz chyba wszystko co mozliwe zeby pobudzic moj organizm do oddania zbednych kilogramow i dopiero meizitanc zaskutkowalo u mnie.co musze dodac ze pije ok.4 litry wody dziennie.w ciagu 2 miesiecy stracilem juz 6 kg i zawartosc tluszczu w organizmie spadla o 5%.mam jeszcze jedno opakowanie i potem zrobie sobie miesiac przerwy.zobaczymy czy waga sie utrzyma.pozdrawiam wszystkich i nie poddawajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulsiez
Czesc podobno zieloy jest skuteczniejszy niz czerwony.ppozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie zielony Li Da Daj... (reszty nie pamiętam). Sama go mam i jest łagodniejszy znacznie w skutkach ubocznych i tych przykrych dolegliwościam przy braniu na początku. Później się już nie czuje żadnych skutkó i nie czuje się tez głodu.Teraz mam porównanie, chociaż nie mogę też narzekać na czerwony ale osobiście jak będę jeszcze zamawiać to napewno zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulsiez
czesc ja stosuje juz tydzien i 2-3 kg mniej waga sie waha :)) przez pierwsze 2-3 dni mialam straszne kolatanie serca - myslalam ze mi wyskoczy ale teraz jest ok. nie chce sie jesc ale to fakt ze cierpie na bezsennosc, jestem caly czas taka pobudzona. zobaczymy na ilu kilogramach skoncze.ale zawrotow glowy nie maial.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena26
słuchajcie chciałam się zapytać o różnicę między czerwonym a zielonym M., bo ja wczoraj dostałam w opakowaniu czerwonym, ale tabletki same w sobie są zielone i teraz nie wiem czy mam ten zielony czy czerwony ;o). może to troche głupie pytanie, ale jakby ktoś mógł mi na to odpowiedzieć to będę wdzięczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róznica między opakowaniami polega na tym, że w czerwonym opakowaniu są mocnniejsze a w zielonym ale mam na myśli LiDaDajHua (nie jestem pewna czy dobrze napisałam) są nie tyle słabsze w działaniu co nie dają tak popalić jak w czerwonym. Są \"subtelniejsze\" ale efekty OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena26
dzięki serdeczne ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anie1
1. KTORY JEST LEPSZY I CZYM SIE ROZNIA CZERWONY OD ZIELONEGO 2. ILE UDALO CI SIE SCHUDNAZ I W JAKIM OKRESIE CZASU 2 JAKA DIETE STOSOWALAS 4. KIEDY NAJLEPIEJ ZARZYWAC MEIZITANC I CZYM POPIJAC 5 CZY UPRAWIALAM SPORT 5 CZY BYLY JAKIES SKUTKI UBOCZNE 6 CZY JESTES ZADOWAOLONA ZE STOAOWANIA MEIZITANC DZIEKUJE WSZYSTKIM KTORZY ODPOWIEDZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeleć kilka stron wcześniej i będziesz miała odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, bo trudno jest odpowiedzieć Ci żeby nie byc posądzonym o niezdrową konkurencję. Jak czytasz niektóre topiki dot. M. to rozumiesz moje sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdi
witam wszystkich !!!! od jakiegoś już czasu czytam wszystkie wasze wypowiedzi i chciałam podzielić się z wami moimi odczuciami . ja jestem po 5 kapsułce M. mam podobne objawy czyli suchośc w ustach i zero apetytu . kiedyś parę razy spróbowałam amfetaminy . po niej tak samo zero głodu suchośc . i tak sobie myślę że czuję się po M. tak samo jak bym zażyła niewielką dawkę białego proszku. pobudzona spać się nie chce . i myślę że to nie są żadne zioła z tybetu tylko tylko chemia w której skład wchodzi mała ilość amfy. inaczej M byłby ogólno dostępny w sklepach zielarskich. ja jednak nie zrezygnuję z M bo faktycznie nie chce mi się jeśc i mam nadzieję że schudnę . pozdrawiam wszystkie dziewczyny które mają trochę do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek_30
Witam! Tak sobie 'kartkuję' Wasze wypowiedzi nt. odchudzania i suplementów mających w tym pomóc i mam niestety trudne do odparcia wrażenie, że większości brakuje a to konsekwencji a to systemowego podejścia do tematu. Trafiłem na tę listę przypadkiem, poszukując opinii nt. meizitancu dla żonki. Moja żona nie tylko regularnie, choć od niedawna ćwiczy na siłowni, ale stosuje dietę wysokobiałkową rozłożoną na pięć-sześć posiłków dziennie. Meizitanc ma jej pomóc w opanowaniu apetytu; niestety w jej przypadku jedzenie to nie tylko dostarczanie energii i budulca mieśniom, kościom itd. Ale bardzo doceniam jej konsekwencję w dążeniu do wymarzonej sylwetki, nie tylko zaś gadanie, że wszystkie te diety, ćwiczenia, tabletki to ściema. Wystarczy, że jej mamusia tak robi i po tygodniu głodówki rzuca się na słodycze i bekonik. Mam jednak propozycję: meizitanc jest z pewnością skuteczny; opis działania i profil efektów ubocznych wskazuje na prawdopodobną obecność efedryny. Sugerowałbym wzmocnić działanie preparatu podawaną w podzielonych dawkach kofeiną (3-5 małych kawek dziennie). Przede wszystkim jednak - bazą pozwalającą uzyskać satysfakcjonujące zaangażowanie tkanki tłuszczowej (czytaj: zrzucanie tego cholernego sadła) są ćwiczenia bazujące na rozbudowie tej tkanki, która zgłasza największe zapotrzebowanie energetyczne. Myślę o mięśniach. Uznaje się, iż przeciętny człowiek potrzebuje 30 kcal dobowo na każdy kilogram wagi ciała. Mięśnie - 60 kcal. Efekt jo-jo po drastycznych dietach spowodowny jest głównie utratą mięśni, w pierwszej kolejności traktowanych przez organizm jako źródło energii zapasowej, a w konsekwencji nadmierną podażą kalorii po powrocie do diety sprzed głodówki. Po prostu, utrata np. 5 kg mięśni oznacza, że powinno się jeść o 300 kcal mniej. Osoby opierające odchudzanie o ćwiczenia siłowe często zauważają paradoks: sylwetka się poprawia, ale waga pozostaje bez zmian. Bynajmniej, mięsięń jest cięższy od tłuszczu o porównywalnej objętości. Pewnie część z Was pomyśli 'przecież ja nie chcę wyglądać jak jakiś Rambo'. Odpowiem: pod kilkoma warunkami. Nie będziesz wyglądać jak Rambo jeśli nie jesteś mężczyzną, nie trenujesz sześć razy w tygodniu, nie przyjmujesz 2,5 - 4 gram białka / kg masy ciała i wreszcie kluczowe: nie stosujesz anabolików. Proponowałbym raczej porównywać się do np. Elżbiety Boreckiej-Brzózki. Wystaczy, żeby nie bać się syndromu babochłopa. A na koniec trzy pytania dla tych z Was, które mogły się poczuć urażone zarzutem o brak systemowego podejścia: co to jest indeks glikemiczny, na czym polega termogeneza oraz jaki jest związek między produktami przemiany białek (głównie mocznika) a angażowaniem tłuszczu zapasowego? Serdecznie, Mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek_30
Ach, jeszcze jedna uwaga: stosowanie meizitancu dłużej niż trzy-cztery tygodnie jest bezcelowe. Efedryna podlega zjawisku tachyfilaksji, a więc wymaga zwiększania dawek dla uzyskania oczekiwanego efektu terapeutycznego. Lepiej preparat odstawić na 4-6 tygodni i dać odpocząć receptorom. Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagger
Drogi Macku niestety nie moge zgodzic sie z tym ze meizitang zawiera efydryne ... Jest ona zawarta w tabletkach tussipect ale nie meizitangu a zazywanie obu srodkow naprawde sie rozni... po tussipect-cie nie ma suchoty masz kolotanie serca i objawy jak po zazyciu narkotykow rozszerzone zrenice czy tez nadpobudliwosc... oczywiscie sam tussipect nie daje takich objawów ale polaczony z mocna kawa i aspiryna. Nie polecam tego "sposobu" bo niszczy zoladek powoduje brak koncentracji oraz przedawkowanie moze doprowadzic do smierci.... natomiast meizitng oczywiscie nie nadaje sie dla wszystkich ludzi (na ulotce jest napsianie przy jakich dolegliwosciach nie mozna zazywac) jest to produkt ziolowy oczywiscie trzeba robic przerwe miedzy kuracjami ale dotyczy to wszystkich tabletek nie tylko M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluusia
a jak dziala M , kiedy najlepiej go stosowac i czy trzeba przy tym jakas diete stosowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluusia
czym sie rozni zielony MEIZITANG od czrwonego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagger
Nie powiem ci czym sie różni zielony od czerwonego bo nie wiem ja używam czerwonego a to czy bedziesz przy jego zazywaniu stosowala diete zalezy ile chcesz pozbyc sie kilogramow oraz od tego jakie masz przyzwyczajenia zywieniowe ... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkainkainka
czy można meizitanc używać równocześnie z tabletkani antykoncepcyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j16
biorę meizintanc i mam straszne zatwardzenie .czy to normalne i jak sobie z tym popradzić żeby nie mieć boleści brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar35
witam wszystkich serdecznie,zapoznałam się z kilkoma stronami i mam pytanie.15-ty dzień stosuje M schudłam tylko 2kg ale ja mam w żółtym opakowaniu nie wiem co o tym myśleć, kosztował 120zł.Fakt,że apetytu nie mam a jestem straszną łakomczuchą zauważyłam też,że po południu dostaję czerwone place na buzi i dekolcie takjagby ciśnienie uderzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rory myszorek
witam,ja również mam pytanei odnośnie oryginalnosci M. i naprawdę byłambym wdzięczna za odpowiedź. jaki kolor mają wasze kapsułki? ja mam zielono-czerwone a słyszałam że orygibnalne to zielono-seledynowe.byly w zielonym opakowaniu z hologramem zintergrowanym z pudełkiem.jeszcze raz bardzo prodze o odpowiedź.jutro biorę pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-u75
gdzie można kupić ten mezitank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuleczek
poprosze o kontakt odnosnie gdzie mogę zaopatrzyc sie w ten srodek? Prosze o sprawdzone żródło. Wielkie dzieki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapucha85
witam brałam meride 15 i na początku mi pomagała ale po pewnym czasie znów wrócił mi wilczy apetyt nasłodycze i nie zdrowe jedzienie. Chce spróbować M ale nie wiem gdzie go kupić:( Napiszcie jakąś sprawdzoną stronke albo tel do kogoś kto tym handluje. Bardzo pilne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa2004
Witam serdecznie! Zakupiłam MEIZITANC i zastanawiam się czy go stosować, czy można go przyjmować jednocześnie stosując doustne środki antykoncepcyjne?? Czy któraś z Was wie coś może na ten temat? Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×