Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwa2005

Odchudzanie BONETHAI?

Polecane posty

Do : ciekawa jestem: Nie wiem po co zabierasz głos na ten temat. Ten topik jest stworzony do wymiany doświadczeń i poglądów i porównywania efektów a nie do pouczania. Pomyliłaś profesję. Powinnaś być psychoterapeutą albo psychologiem - chyba że jesteś i nikt Cie nie słucha i dlatego bierzesz się za pouczanie chociaż nikt Cię o to nie prosi. Załóż sobie swój topik pt; Moje dobre rady na wszystkko i tam sie wypowiadaj, a tymczasem PANI JUZ DZIĘKUJĘ. Może cierpisz na brak przyjaciół albo jesteś tak cholernie \"miła\" i tu postanowiłaś mordę wsadzić. A WYMIANA DOŚWIADCZEŃ JEST POTRZEBNA I WYPOWIEDZI PISANE TUTAJ SA BARDZO SZCERE a TY SPADAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nokia1100: Ja się nie piszę na żadne diety, bo jestem zbyt leniwa i nie chce mi się czegoś drastycznie przestrzegać. Ja idę po łatwixnie. Zażyć cos i niech sobie to działa a ja będe jeść co mi sie chce z tym że małe ilości, bo jakis tam zażywane specyfik ma mnie pohamować od nadmiernego jedzenia. A herbalife juz dawno temu przerabiałam i przy zakupie miałam gwarancję zwrotu pieniedzy w przypadku braku efektów a wtedy naprawde stosowałam zgodnie z przepisem i zero efektu i za to, ze powiedziałam dystrybutorce gdzie pracuję, to nie miałam większych problemów ze zwrotem pieniędzy. I więcej tego nie chcę a pani ta od hebralife omija mnie do dziś szerokim łukiem. To bonethai narazie mi sie podoba. Przede wszystkim troche wody ze mnie spuści imnie przegoni raz dziennie i nie chce mi się faktycznie po tym jeśc a jak dotąd żadnych efektów ubocznych, jak np. po meizitancu, gdzie w pierwszym dniu zażywania mozna wypic wiadro wody i tak dalej sucho. To jest przynajmniej bezpieczne. Dziekuję za rade, bo każde słowo czasami jest potrzebne ale ja mam inny tok odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się do Was przyłączę, bo \"jadę\" na bonethai. I nic nowego nie mam do doania. Sikam jak chłopiec niemowlę, tzn. chodzi mi o częstotliwość, ale o to chyba też w odchudzaniu chodzi. I też sobie z ciekawości zaparzyłam mocny wywar i niech to licho jak mnie przegoniło i od trzech dni z tą drugą cznnością jeszcze nie byłam. Ale wydaje mi się, że nie mam bardzo z czym, bo dopiero skończyłam meizitanc i chyba mnie to jeszcze trzyma albo to bonethai (w przyszłości będę pisać skrót B.) też ma podobne działanie, tzn. hamuje łaknienie albo przyzwyczaiłam się do niejedzenia. A to niejedzenie bardzo mi się podoba, bo nie mam roboty przy tym chlaniu i wieczorem ani do kuchni nie wchodzę a tym samym mam więcej czasu na buszowanie po internecie. bachorki o tym czasie już śpią, staruszek w pracy przeważnie a jak mam \"teren wolny\". Będziemy się wymieniać naszymi doświadczeniami i IWA2005 - GRATULUJĘ, że przegnałaś tą doradzaczkę. Bo to chyba ona nie ma z kim rozmawiać i szuka wolnych słuchaczy. To jej sprawa, ale nie na topikach, których nie założyła, bo one nie do takich dorad zostały założone. Głupia jest, bo która z mężem rozmawia na temat odchudzania. Chłopy mają inne tematy , chociaż wielu mężczyzn się odchudza, ale ci których znam robia to po cichutku i jeszcze się żaden do tego nie przyzna. Kobiety sa bardziej otwarte i badzo się cieszę, że takie tematy są poruszane. To jest bardzo potzrebne a wymiana doświadczeń i efekty, skutki uboczne itd. tego wszystkiego się dowiedziałam tutaj właśnie, bo na Meizitancu to same rewelacje a życie niesie coś innego i po to właśnie tu jesteśmy żeby się dzielić wrażeniami i doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
Mam juz wiadomości co do przygotowywania herbatki. Więc kolezanka zalewa wodą, nie wrzącą, taką 80 stopni ( to mi przypomina zaparzanie zielonej herbaty), nastepnie trzeba przykryć kubeczek na 5 min i gotowe. Nie trzeba gotować, a efekty są w odchudzaniu widoczne.Co powiesz na 6 kg mniej? :) Ps. Wkleiłam te moja wypowiedź z topiku o podobnej nazwie ( gwoli wyjaśnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tez właśnie robię w pracy, bo nie mam możliwości gotowania, tylko z czajnika i przykrywam na jakiś czas a potem piję, w miarę szybko bo jednak to niedobre. Nie widze teraz efektów przeczyszczających ani mocnych ani lekkich. Raz mnie tak pogoniło. Wydaje mi się, ze chyba 1 kg mam mniej. Oby tak daklej. A znając sibie to ja będe eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Iwa2005 ile wazysz??? ja najczesciej efekty o dchudzania widze po ubraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziulek
oj, dziewczyny, ja tu sobie do was nie zagladam zbyt czesto, ale za kazdym razem mnie zaskakujecie. uleglam i nabylam M.zazywam jakis 2 tydzien i nic specjalnie sie nie dzieje. pije malo, bo nie odczuwam potrzeby, jem, jak jadlam, waga stoi a miala isc w dol. I JAK TO Z TYM M. JEST??? a teraz znow piszecie o jakims cudownym B. a ja chce chocby minimalny efekt pomozcie kochane, bo nie wytrzymam!!! ja chce choc 5-6 w dol!!! pozdrawiam i zycze efektow!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja 5-6 w dol a tu nic waga stoi w miescu :9 sama juz nie wiem co robic teraz czekam jak dziewczyna pojdzie z B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukces - 2 kg w dół. Bez większego wysiłku, tzn. bez żadnych zmian w moim życiu. Fakt, że ja i tak mało jem, więc jak sobie utnę jedzenia to prędzej zdechnę z głodu niż schiudnę dlatego muszę sobie czymś pomóc. Albo odchudziło mnie z nadmiaru tłuszczyku i sadełka albo to efekt działamnia moczopędnego - ale wynik dobry. Jutro będzie tydzień a ja 2 kg mniej. Jak tak będzie co tydzień to byłaby rewelacja. Ale w cuda nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteście wszystkie jebnięte
Dokładnie wszystkie. I wszedzie to będę pisać, bo widzę, że są tu wspólne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bet69
Demonie z przeszłości - po co tu mordę wsadziłaś. przecież piszesz nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteście wszystkie jebnięte
Słuchaj pojebańcu - wszedzie jak to nazwałaś mordę wsadzę i mi tego nie zabronisz. A ty zdecyduj się czym się odchudzasz. Raz mezitank raz bonetai. To w końcu czym? I nie jesteś pojebana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie: Po tym B. bardzo dobrze się czuję. Nie ma żadnych, a żadnych efektów ubocznych. Przez ten czas co to piję, to napewno cośby mi się juz działo. Z tym efektem lekko przecyszczającym to chyba blef, bo nic takiego u siebie nie widzę. Raz mnie przegoniło jak wypiłam pierwszy raz ale z sikaniem to naprade ganiam. Ale to chyba działa. Troszkę brzuch mi opadł bo czuję po spodniach. Napewno zamówię sobie jeszcze jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bonich i innych
podnoszę temat!!!! kto to bierze niech pisze o rezultatach Gdzie podziały się inne biorące "B"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech to bonethai raz .... Musze czymś wyregulować się, bo obstrukcja niesamowita. Ono owszem jest ale moczopędne. Może ma i inne zalety ale ja wolę meizitanc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzonko
prosze napiszcie cos o MEIZITANC, zamowilam te piguly i czekam wlsnie na nie. Jestem pelna obaw, ale i nadziei:-) co jest po tym, czy sa efekty no i jakie, czy sa przypadki,ze ktos sie zle czul i czy ktos moze jest zadowolony?? PROSZE piszcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam i meizitancu i bonethai i wybieram meizitanc. To jest zabawa bonethai. Mozna się tym odchudzać jak się nigdy nic nie próbowało ale meizitanc dla mnie to rewelacja. Owszem miałam kryzyz że tyle nie więcej, że nie dam rady ale nie widzę nic skuteczniejszego. Nie będę się rozpisywać co wcześniej brałam, bo odchudzam się ok. 10 lat i próbowałam i wszystkiego i by;e xczego i wreszcie mam coś na co czekałam tyle lat. Nie ma możliwości schdnąć bez wysiłku i bez wyrzeczeń ile się chce a po tym możnma. Dołożyć samozaparcia w postaci zniesienia sahary w ustach i to na początku brania a po miesiącu, czy niespełna to juz nic złego się nie dzieje. Nie czytaj skrajnych opinii, bo tu pojawiają się co raz marne doradzaczki i próbują całemu światu cos przekazać. Czytaj opinie od osób, które faktycznie biorą i jakie mają efekty. U mnie po jednej paczce, przy czym nie brałam później codziennie, tylko co 2 dni - efekt - ubytek 10 kg. Tego jeszcze nie było. Trochę przesadzają, że M. zje 10 kg w ciągu m-ca ale po niczym tak nie schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem teraz na adipexie ale cche sprobowac tego B :) jak daje efekty :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
IWA 2005! I jak idzie Ci z tym bonethai??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie bez większych zmian. 2 kg w dół i tyle. Ale po obwodzie tego za bardzo nie widzę. Nie wiem czy to faktycznie waga mi poleciała, bo schudłam te 2 kg czy to efekt lekkiego \"odwodnienia\". Nie bierz tego dosłownie, bo to całe B. jest bardzo moczopędne. Zdaje się, że jak skończę pić ten eliksir to zastąpię to chyba meizitancem, bo mnie bardzo wierci, żeby sobie to kupić. Tyle że odchudzanie meizitancem jest chyba trochę drastyczniejsze, bo czasami czytam ten topic. troche się boję, ale tyle dziewczyn schudło więc chyba zaryzykuję. Jak się tylko na dobre w sprzedaży pojawi to zamiast B. bedzie M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra znowu bore sie za adipex mam juz dosc tego oblesnego tluszczu, teraz przez 4 dnoi bylam w domu i dziennie wychodzilo mi ponad 2000kcal , wrrr dosc tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22
hej .uzywalam meizitanc,rzeczywiscie schudlam w bardzo niedlugim czasie jakies 5 kg,ale na dluzsza mete(oklo miesiaca) -nie polecam!nadmierne pobudzenie,potliwosc,drażliwość,kołatanie serca,zawroty głowy,juz przy najmniejszym wysilku wszystkie naczynia pulsuja..a to wszystko za sprawa zwiekszonej ilosci noradrenaliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADELINA75
Hej.czy ma ktoś z was kontakt z osobą chcącą sprzedać MEIZITANC od zaraz 4op w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja sobie
ciekawam piszcie - "iwa" i "cos na temat" jakie rezultaty? czy w smaku jakieś zjadliwe? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czado3wo
meizitan c sprzedadzą od reki w orłowie na wrocławskiej 46 Chińskie CentrumMedyczne Właśnie wczoraj sobie kupiłam.Czekam na rezultat, ale brac będęco drugi dzień,może nie dostanę palpitacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADELINA75
hej! czad3owo mam pytanko jaka cena za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czado3wo
100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
No cześć! Jak tam IWA sie miewasz? Popijasz to B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja sobie
do "coś na temat" - słuchaj czy Ty bierzesz ten B? Jakie efekty - jesli bierzesz napisz w ogóle co o tym wiesz jestem ciekawa tego środka brałam ten sławetny meizitang ale on mnie przeraża a efekty nie takie znów rewelacyjne, wiec juz sama nie wiem............ a Ty próbowałaś M??? I jakie wnioski czy co o nim myśilsz???? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×