Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankieter

JAKA WADA/CECHA CIAŁA FACETA ODRAZU WAS DZIEWCZYNY ODRZUCA?

Polecane posty

Gość Ankieter

Co odrazu dyskfalifikuje faceta?- Trądzik, Zółte zęby, małe umięśnienie ciała... CZY CO INNEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj dzieciol
zolte zeby,wada postawy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa truskawka
kurcze tak samo jak wyżej- nie znoszę krótkich grubych palców i dłoni jak bochen chleba! dlugie szczupłe palce i zgrabne dłonie działają na mnie! normalnie fetysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyglądu: chudzielcy (nie odrzuca, ale nie chciałabym się spotykac z takim facetem), pryszczaci (wiem, że to przechodzi, ale mnie się nie podoba, bo sama tak kiedyś wyglądałam :D ), pakerzy (budzą we mnie raczej strach i wzbudzją śmiech swoim żałosnym zachowaniem), z brudnymi pazutami, litrem żelu do włosów, lub z zaniedbanymi tłustymi włosami. Z zachowania: bezczelni, aroganci, zbyt pewni siebie, z zawyżoną samooceną, traktujący siebie jak bóstwo, kobietę jako dodatek do własnej osoby, szpanujący wózkiem, komórką itp. Mogłabym tak godzinami wymieniać. Zresztą co kobieta to inne wymagania. Moja koleżanka lubi chudziny, innej podobają się faceci z tłustymi włosami (sick!!), więc myślę, że takie niby ankiety nie mają sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem fajny
i umięsniony ale nie za wysoki to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja, to racja. Brzydkie dłonie, brzydkie zęby i - raz w życiu widziałam coś takiego - RÓŻOWE OBWÓDKI WOKÓŁ OCZU (to było chroniczne, podobno). Coś niesamowitego. I oczywiście ogólny brak higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tfuuu
jadących potem smierdzącym,z duzym dupskiem,z duzym nochalem i wystającymi z tego nochala''kozami'',z zapuszczonymi stopami, szczegolnie piętami-obrzydlistwo,brudnymi butami,z miodem w uszach, i jak sikaja to zdarza im sie puszczac przy tym baki- a fuuu, obrzydlistwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok..
hm, nierozumiem jak mozna wysmiewac czyjes obwodki wokol oczu albo to ze ktosjest chudy !! Przeciez sa to rzeczy nie do zmiany. Ci ludzie sie tacy urodzili i tacy umra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz- pierdzenie przy szczaniu jest zajebiste :)dłubanie w nosie tez jest niezłe- jak sie idzie po chodniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie wyśmiewam. Po prostu na tyle mnie to raziło, że facet nie pociągał mnie fizycznie (w połączeniu z brudnymi włosami i paznokciami zwłaszcza) - bo przecież mówimy o cechach fizycznych, czyż nie? Jeżeli chodzi o charakter, posiadacz różowych obwódek jest całkiem miły. Najzwyczajniej w świecie nie mieści się w moim minimum dotyczącym wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arktosia
1.pryszczaty 2.brudny (szczegolnie uszy) 3.smierdzacy potem to z wygladu, a z zachowania 1.proste slownictwo (ograniczone do przymiotnika "zaje..iste", rzeczownika "ku..", czasownika "zaje...", "ch.." dla urozmaicenia) 2.brak wlasnego zdania 3.narcyzm 4.nieumiejetnosc zaskakiwania kobiety 5.brak hobby 6.napompowane bary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuniaaaa
a ,mnie obrzydza jak facet w łózku w trakcie stosunku puszcza baki,albo w trakcie oralu puszcza baki, to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluwaif
braki w uzębieniu, brudne włosy, czarne pazury, ogólny brak higieny i poczucia estetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arktosia
napompowane bary-to do wygladu oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellla
nienawidze jak facet ma gruby/szeroki kark, szerszy od glowy, i krotka szyje, bleeeeeeeeh I w ogole jak jest za bardzo umiesniony i ledwo sie rusza. Ponadto nie znosze lysiny, odstajacych na maxa uszu, czerwonych polikow, chudych lydek jak u komara, dlugich rak, wlosow scietych na grzyba, krzaczastych brwi, chudego nieumiesnionego ciala, plaskiej dupy, owlosionej klaty, dupy, plecow i stop - OHYDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tłustych
brzuchów nie cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrzucaja z wygladu: - zolte i krzywe zebu, lub ich braki - brudne poobgryzane paznokcie - szorstkie dlonie z odciskami - tluste wlosy - brudne ciuchy, lub porwane itp - nieodpowiednio dobrane buty do stroju (mam tu na mysli adidasy + garnitur lub podobne hity mody) - brzydkie, zaniedbane stopy, brudne pazury, niepoobcinane - smrody wszelkiego rodzaju odrzucaja z charakteru: - despotyzm - kontrolowanie i brak zaufania - rasizm, nazizm, antysemityzm, homofobia itp. - czepialstwo - chamstwo - skapstwo ( nie mowie tu o dawaniu w prezencie porche, ale o napiwku przykladowo) - brak szacunku dla innych form zycia, czy wrecz przemoc ( zwierzeta) - staroswieckie poglady (i nie mam tu na mysli przywiazania do tradycji) - maminsynkostwo (czyli ze mamusia wie najlepiej) jak mi sie jeszcze co przypomni to dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie znosze
idiotow.i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellla
dodam ze zbieram zuzyte podpaski higieniczne w celu rekreacyjno-zarobkowym na plazy w dwiżynie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllaa
hehe, widze ze jakis podszywacz z szerokim karkiem, czerwonymi polikami i owlosiona dupa sie zbulwersowal moja wypowiedzia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.nie cierpię, gdy facet ma trądzik (ale taki na maxa), lub blizny po nim:o 2.odrzucają mnie kolesie w dresowych bluzach z kilometra widocznym logiem \"adidas\" (lub inne badziewie) na plecach.. 3. nie znoszę również \"elegancików\" w kancikach, skórzanych kurtkach i mokasynach z czubkami:o bleeeeeeeeeeeeeeeeeee jak sobie jeszcze cos przypomnę to dopiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobrazacie sobie
jakby facet robił wam "palcówke" brudnymi łapami??? :)- zakażenie gotowe albo nawet szpital :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada faka
mnie odrzuca notoryczne bekanie i pierdzenie 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak jest duzo ale...
a mi przeszkadza jak facet ma krzaki pod pachami i wlosy na plecach, ja tam lubie gladziudkie paszki, gladziudki tors i jajeczka... wlosy to najlepiej tylko na glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpie jak mężczyzna ma brudne paznokcie, jeszcze bardziej mam u raz u wielkich harpunów u stóp (przyjżałam sie na basenie, co 4 chyba tylko obcina paznokcie i myje nogi). Zółte zęby mi nie przeszkadzają - teraz 80% ma takie od fajek i kawy :) Trądzik też mi nie przeszkadza. Powinien ładnie pachnieć i brac prysznić przynajmniej 2 razy dziennie. A jacy panowie mi sie nie podabają: nie lubie chudych ani napakowanych. Mój ideał, delikatnie puszysty z włosami na klacie takimi do przytulenia mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede wyjatkiem, a wiec tak: - brudne paznokcie - straszliwie zaniedbane zeby (zolte jeszcze jakos zniose) - nieogolone pachy - brudne ubranie - brak higieny (niby czysciutko ubrany a smierdzi potem na kilometr) Cechy charakteru: - cwaniactwo - nietolerancja a juz w szczegolnosci odrzuca mnie od facetow ktorzy zrobili mgr i zachowuja sie jakby byli conajmniej docentami we wszystkich dziedzinach zycia. O Matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×