Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankieter

JAKA WADA/CECHA CIAŁA FACETA ODRAZU WAS DZIEWCZYNY ODRZUCA?

Polecane posty

katarzynka_ 🌻🌻🌻🌻 takie kobiety to skarb i :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden..
a co ma powiedziec facet ktory poci sie bardzo (bo to u niego nerwowe) ale za to stara sie myc czesto no i ladnych perfum uzywa?? Mimo to za godzine juz jest duzo potu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white star
to i ja dorzucę kamyk: -wielki brzuch ściśnięty pasem, żeby go nie było widać :), lub spodnie wciągnięte prawie po pachy -pazury u nóg jak u krogulca, pięty ze zgrubiałą skórą bllleeee -brudne pazury u rąk -obcięcie - trochę dłuższe u góry, krótkie na dole, - nie koniecznie na grzyba, do tego żel -płaski tyłek -odstającce uszy -żółte zęby a z charakteru -chamstwo -nadmierna pewność siebie -przekonanie jaki to ja jestem wspaniały -głupkowaty śmiech bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę rudzielców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
nienawidzę jak chłopak ma na sobie spodnie marchewki które sa obcisłe , i nie lubie jak ma długie włosy tzn takie niedogolone anidługie ani krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
ehh te podszywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
czemu ja musze sie czasami pod siebie poszywac:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
no chyba ty pode mnie.. z resztą wszystko mi jedno... pewnie jestes tym kolesiem z długimi włosami w obcisłych marchewkach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore wypowiedzi dziewczyn mnie przerazaja:/ pewne rzeczy po prostu nie zaleza od nas!!ale tak to jest jak w dzisiejszym swiecie \"trzeba byc idealnym\" bo pzreciez modelki, modele sa tacy idealni... rozumiem brak higieny ale np krzywe zeby? opanujcie sie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co takiego_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mogłabym być z facetem który ma perkaty i mały nosek....no za cholerę, tego bym nie zdzierżyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no za cholere
nie mogłabym być z facetem który ma zęby jak Miecugow, w życiu bym takiego nie pocałowała i nie dała mu polizać moje cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak higieny to oczywiste, ale tak poza tym to...wąsy, tzn same wąsy, bo z brodą mi wogóle nie przeszkadzają;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbut
A jak się facet ją-jąkkka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAVID BECKHAM MNIAM
KŁAKI NA DUPIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dla odmiany powiem co lubię :) To czego nie lubię będzie można wysnuć analogicznie. 1. dobrze ostrzyżonych brunetów z czystymi włosami (żadne grzybki, zapałki czy włoski z grzywką :o ) 2. niebieskie oczka 3. zadbane dłonie, czyste paznokcie 4. zniewalający uśmiech ze ślicznymi białymi ząbkami (wszystkimi) 5. świeży oddech 6. zgrabny tyłeczek 7. proste nogi!!! (a nie jak mają piłkarze) 8. owłosioną klatę ;) - choć wolałabym już łysą, niż gdyby miał mieć tylko trochę włosów na środku hahaha 9. średnią budowę ciała 10. styl elegancko-sportowy (ale nie dresy i nie garniaki) 11. lubię też gdy ma szyję i nie chodzi kiwając się na boki :D Może wozić mnie na ramie od roweru, kupować tanie piwo tanie papierosy (ale tutaj to bez przesady;) ), które wypijemy na łące - bo nie będzie nas stać, żeby iść do pubu - ale ma mnie bezgranicznie kochać i sprawiać, że będę czuła się bezpieczna. Ma być po prostu FACETEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze dwie rzeczy: 12. zadbane stopy - tzn.na tyle ile to możliwe - bo nie każdy facet ma z natury ładne 13. dwudniowy zarost u brunetów, mmmmmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odrzuca od czloweika \"kwadratu\" . a kto to jest ? misniak niskiego wzrostu :( ostatnio takiego widzialam ok 165 a tak umiesniony,ze nie mial szyi. Niski tak, ale bardziej chudzielec niz miesniak ;) i podstawowe minusy: - brak higieny,czyli nie umyty (cialo,wlosy,zeby) - bezczelny - wydaje mu sie ze wyglada jak leonardo di caprio a w rzeczywistosci jest jego przeciwienstwem :( .... moge troche wymienic tych cech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój typ to wysoki chudzielec z chopinowskim nosem i długimi włosami. Szczęśliwie jestem w posiadaniu takiego :D dyskfalifikują faceta w moich oczach: - grube palce - w ogóle tusza - za dużo mięśni - żel na włosach - czerwone policzki - rzadkie włosy/skłonności do łysienia - niski wzrost - niewielkie owłosienie - facet bez wlosow na tylku jest podejrzany... :P Rozumiem, ze to cechy niezależne, jakkolwiek mam swój typ i to co powyzej mi się po prostu nie podoba. Dalej: - brak higieny - brak zebów - zbytnia dbałość o cielesną powłokę. jesli ma więcej kremów niż ja to coś ejst nie tak... - pedanteria - brak zainteresowań - przeklinanie - palenie papierosów (sama nie palę i nie mogłabym się całować z kolesiek, który pali) - niski temperament hm, to z grubcza tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do helle
no to kup sobie manekin krawiecki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 32_
Higiena i brak zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaa
chuda sylwetka (facet powinien byc troszke zbudowany.....) długie włosy:O:O zakola brak higieny brak zębow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. smród poitu (fuuuuj! ) 2. brak zebów, szczególnie tych widocznych (1-4) 3. łysiejacy/łysy 4. za gruby :o 5. brudne/nieobciete pazury w rekach/w nogach ..juz mi sie zrobiło niedobrze.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koka9
A TERAZ DZIEWCZYNY SLUCHAJCIE Nie kazdy kto smierdzi potem znaczy ze sie nie myje - niektorzy maja taki organizm ze bardzo szybko sie poci i do tego poci sie "smierdzaco" i mozesz sie myc kika razy dziennie i tak to samo na marne, takie dojrzewanie Nie kazdy ma biale zeby bo nie myje nie dba tylko poprostu taka ma kosc i juz nic z tego nie zrobisz Niektorzy faceci sa chudej budowy bo mimo tego ze jedza po 2 kotlety na obiad to nic im nie przybywa masy - szybka przemiana materii Nie kazdy jest idealem - tak jak i kobiety TO TYLE CHCIAŁEM, ALE JAK TO MOWIA "KAżDA ZMORA ZNAJDZIE SWEGO AMATORA" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Jakoś nigdy nie odrzucało mnie od faceta z powodu jego wyglądu, najpierw musiałam choć trochę poznać, porozmawiać. Za młodu podkochiwałam się nawet w pewnym łysym jak kolano starszym panu. Był niesamowicie miły i szarmancki. A nienawidzę wręcz skrajnych szowinistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×