Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanawa

czy depilujecie włosy na rękach?

Polecane posty

Gość Meczennica
Ja mam straszne dlugie ciemne wlosy na rekach, od jakiegos czasu strasznie sie ich wstydze, zaczynaja sie na dloni i koncza sa loksciem nie wiem co mam zrobic strasznie sie boije zaczac je golic bo wiem ze beda pozniej sto razy gorsze i nie bede miala cierpliwosci golic rak co drugi dzien, POMOCY ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka .
Mam bardzo długie włosy na rękach , nie przejmuje się tym wcale są jasne . Oczywiście od czasu do czasu je depiluje . . :) . Dużo osób zwraca mi uwagę , a ja razem z nimi się z tego śmieje , przecież to nie jest koniec świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi92
Tak, depiluję i nie żałuję. Używam kremu do depilacji z Eveline i jestem bardzo zadowolona. Depiluję ok. co 3 tygodnie, włoski odrastają wolno i po zabiegu są słabsze. Nie wyglądają na jakieś nienaturalne. Jak zapomnę dłużej o depilacji to po prostu przypominają mi takie naturalne włoski. Także polecam jak najbardziej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszegolicrece
Mam teraz 17 lat, bladą karnację i ciemne włosy. Jak byłam młodsza zaczęłam sie wstydzić mojego gęstego owłosienia na rękach więc wzięłam maszynkę i je po prostu zgoliłam. Do dzisiaj żałuje ze to zrobiłam. Lepiej mieć nawet gęste owłosienie niż kłujące włoski, bo wiadomo nie zawsze udaje nam sie zgolić włosy " do zera ". Nie chodzę do szkoły w krótkich koszulkach bo sie wstydzę tego, że golę sobie ręce. Wstydzę sie bo jestem taka z charakteru, moze Ty jesteś inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o mnie chodzi to ja przez długi czas walczyłam z włoskami na rękach. Najpierw goliłam ale odrastały, były ostre i bardzo się wzmocniłyy i jeszcze ściemniały. Potem depilowałam kremami i depilatorem a potem jeszcze chodziłam na wosk - to wrastały i robiły się krostki. Potem mama mi zaproponowała, że może mi zapłacić za laser i już po 2 sesjach właściwie nie mam włosków, a robiłam w gabinecie w Warszawie w Blue City w Afrodycie http://afrodytasalon.pl/zabiegi-2/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×