Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanawa

czy depilujecie włosy na rękach?

Polecane posty

Gość Simona1811
lepiej nie depilować włosów na rękach, bo można sobie wychodować futro chubaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz (z głupoty) ogoliłam i nigdy więcej, wystarczy mi masa innych włosów do golenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuski
Niewazne czy macie tak długie kłaki na rękach, plecach czy też klacie. Najważniejsze, żeby zawsze były UCZESANE !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speczjalist
nie depiluje i nie bede depilowac,dla mnie to jakis absurd te cale cyrki z rekami, bikini itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jasne będę
siedziała pół dnia i depilowała sobie wszystko po kolei... nie mam na to czasu ani chęci, zresztą lubię swoje włosy i nie przeszkadzają mi one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogięło na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1, aż śmiać mi się chce, zobaczycie dziewuszki jak wasz zarost na rekach będzie się reprezentował za 10-15 lat wtedy nawet woskowanie nie pomoże ,szkoda i mi was bardzo ja nie przekroczyłam 20-ki ale jeszcze swój rozum mam, wielkie szkoda ze takie z was pustaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko łeb jeszcze do obdarcia i będziecie jak te dmuchane lale z sex shopu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona mm
Może komuś pomogę więc postanowilam wziąć udział w dyskusji:) Kazda brunetka ktora ma duzo wlosow wie ze depilowanie lub co gorsza golenie wlosow na rekach to masakra.W pierwszym przypadku wlosy wrastaja a poza tym i tak nie ma efektu super gladkiej reki,nie mowie juz o efekcie po tygodniu.Co do golenia to dla mnie samobój...Nie wyobrazam sobie swoich wlosow na rekach po ogoleniu swinstwa. Ja wybralam jedna,niezmienna metodę ktora stosuje od jakis 10 lat.Jestem naturalna brunetką, wlosy mam czarne nie tylko na glowie:(Na rekach sa one cieniutkie,ale dosc ciemne i geste.Prawie jak u faceta.Kupuje krem do rozjasniania wlosow.Sa specjalne Sally hansen ale tubka kosztuje okolo 16 zl.Ja kupuje w pobliskiem chemicznym krem do rozjasniania wlosow za 6 zl.Tam mam osobno "tabeltki" z woda utleniona plus krem w tubce.Miazdze 3 do 4 tabletek( w opakowaniu 12) dodaje lyzeczke wody cieplej plus 1/4 tubki kremu.Nakladam na cale rece,łącznie z wloskami na palcach,niby malutkich,ale tez widocznych.Po najlepiej 25 minutach zmywam wszystko woda z mydlem,smaruje ręce tlustym balsamem do ciala.Przy pierwszym uzyciu skora piecze,swedzi-nawet na poczatku mialam bąble,takie troche jak po oparzeniu.Teraz juz przyzwyczaila sie do tego stopnia ze jest lekko zaczerwieniona i tyle.Mija po pol godzinie.Wlosy sa jasne,moze nie wyglada to do konca naturalnie,bo na glowie czarne,na rekach biale,ale fakt faktem,sa slabsze,mniej widoczne i wole te jasne od czarnuchow pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walewska80
Szkoda, że głupoty nie da się wydepilować bo każdej z Was by się to przydało jak nic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaje mi sie
zeby jasne i krociutke wlosy na rekach byly nietesteyczne ktoras tu z was przesadza i to grubo, a najlepiej ak odrasjata i sa kujace tedy jest baardzo estetycznie i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legun
to jakiego UZYWACIE TEGO WOSKU na rece ? albo nogi? skuteczny? napiszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka 4343
mam długie,ciemne i gęste włosy na rękach czuje się z tym fatalnie na dodatek każdy zwraca na nie uwagę nie wiem co mam robić nie chce ich golić ani używać żadnych kremów bo boję się że odrosną mi grubsze :( POMOCY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapowa
ja tez mam taki problem i gole sobie zyletka efekt super gładkie raczki przez dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra.S
Piszecie,że chore na głowe.Życzymy wam tego samego horroru;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrabana
ja miałam jasne włosy, ale były cholernie długie i gęste, świeciły się. pewnego razu przycięłam je nożyczkami, żeby były krótsze, a one wtedy się wzmocniły i zciemniały, użyłam kremu, zciemnily się i odrosły tak samo dlugie : ( polecam co jakiś czas potraktować kremem do depilacji a potem machnąć wodą utleniona, a jak ktoś ma czas i pieniądze to na laserek ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elie
a ja depiluje woskiem, takim na cieplo, efekt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elie
dodam jeszcze ze mam bardzo jasniutkie wlosy ale kazdy rosl w inna strone, taki balagan w dodatku byly bardzo dlugie i bardzo zle wygladaly w sloncu. Irytowaly mnie strasznie... Poza tym jestem kosmetyczka i uwazam ze jesli kobieta sie lepiej dlatego czuje to powinna usuwac zbedne owlosienie, to przeciez tylko kilka chwil, jak standardowa pielegnacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze przyznać że po przeczytaniu waszych komentarzy przestraszyłam się troche tej depilacji ale mimo to zdecydowałam się na nią i bardzo się z tego ciesze. Nie miałam ciemnych włosów ale za to były długie i gęste. Okropnie się z nimi czułam, tak niekomfortowo... W końcu zgoliłam je zwykłą maszynką i teraz mam gładkie ręce. Włoski odrazstają mi bardzo wolno, wystarczy że gole je raz na tydzień i wcale nie sa jakieś grubsze i gęstsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varmiann
ostatnio odkryłam całkiem niezłą metodę depilacji selectif pro, która może być alternatywą do tej laserowej. Stosują jaw tej klinice La perla, gdzie nasi polscy celebryci bywają. Ponoć dzięki temu, ze jest oparta na technologi ultradźwięków każdy może z takiego zabiegu skorzsytać bez względu na karnację i kolor włosków. Może która z was próbowałam takiego sposobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju dlaczego głupota????
brzydzę się włosów, nawet w zimie, mam wydepilowane ręce nogi, pachy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego?
Dlaczego mówicie ze wszystkie dziewczyny, które mają z tym jakiś problem muszą być puste i głupie? Ja też jestem wiecznie zabiegana, cały czas coś robię i nie mam czasu na takie głupoty jak depilacja wszystkich części ciała, ale przyznam, że mam z powodu włosów na rękach straszne kompleksy. Dużo osób zwraca mi na to uwagę, a w szkole się ze mnie śmieją, że jestem obleśna itd. Moje włosy są czarne gęste i długie na ok 3cm..... Chciałabym to jakoś usunąć, ale niekoniecznie depilacją myślałam raczej o rozjaśniaczu, ponieważ dużo osób ma długie włosy na rękach, ale kiedy są jasne nie rzucają się w oczy. Jak mogłabym to zrobić? Czy to pomaga na długi czy krótki okres czasu? Proszę o odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhtderdy
ja mam bardzo jasny blond wloski na rekach i ciele a jestem brunetką. bardzo ładnie to wyglada ale mimo to golilam od czasu do czasu. teraz jednak widze, ze inne dziewczyny maja ciemniejsze i moje mi się nawet bardzo spodobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkeee
nie depiluje na rękach, bo później by mi jeszcze gorsze porosły, wolę już mieć jakie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trishenka
Nie...wystarczy mi,ze musze depilowac pachy, bikini i nogi. Na szczescie na rekach, mam w miare delikatne, czego nie da sie powiedziec o nogach i bikini. Stosuje paste cukrowa. I zastanawiam sie nad laserem. Czy ktos moze mi powiedziec ile utrzymuje sie efekt po laserowym usuwaniu wlosow, bo,ze nie jest to metoda na stale to juz wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/;/
Ja jestem jeszcze młoda chodzę do podstawówki ale mam starsznie wielkie włosy na rękach ;/;/ Są brązowe i mam ich dużooo wygladają obrzydliwie . Wstydze się wyjść na dwór w krótkim rękawku ;( Co mam zrobić aby się ich pozbyć i nie było to bolesne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiecie jak to jest !!
Niektóre z was wogóle nie wiedzą co my czujemy !! Mam tak samo jak wy czarne w długie włosy nie mam jeszcze nawet 15 lat . I ci co mówią że jesteśmy chore na głowe to życze im tego samego i niech zobaczą co to za horror i wstyd nawet nic nie można zrobić na krótki rękaw bo podejrzewam że każda z was sie wstydzi . To okropne też nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia_33
ja jak najbardziej depiluje tzn gole, od 13 lat :) zawsze jak gole nogi to gole i rece jest to dla mnie oczywistosc robie to raz na 3 sni inne miejsca tez oczywiscie depiluje :) jak ktos ma delikatne wloski to nie musi mnie moje przeszkadzaly gole maszynka nie odrastaja mocniejsze a gole juz tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych co krytykuja: jakbyscie byly brunetkami z mocnym owlosieniem to nie wiem czy byscie chcialy miec wlosy na rekach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kARolcia ; )
Ja osobiście zaczęłam golić ręce, choć mam jaśniutkie włosy, są jasne ale za to dużo ich i są długie,latem zle się z tym czuję więc postanowiłam je golić. Potem ręce są b.miłe w dotyku ;) I to nie prawda, że potem odrastają jakieś czarne i grube. Z kazdym goleniem one robią się cieńsze i mniejsze. Po latach juz one będą w ogóle zanikać ;) Pozdrawiam !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×