Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanawa

czy depilujecie włosy na rękach?

Polecane posty

Gość kanawa

Mam pytanie czy depilowałyście sobie kiedyś włosy na rękach? jeżeli tak to czym i z jakim skutkiem? Ja mam dosyc obfite owłosienie na rękach i chciałabym je wydepilowac, zastanawiam się tylko czy po takich kremach włosy nie będą odrastały mocniejsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsłodsza na swiecie
ja sobie normalnie gole,tak jak nogi.Nie wiem czy sa mocniejsze,bo gole je co drugi dzien(wtedy co nozki) i nie daje im odrosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O :O :O nigdy w życiu,no bez przesady ... mało macie miejsc do golenia na całym ciele ? :P :) Ja uwielbiam swoje włoski na rękach :D zwłaszcza latem na opalonych łapkach tak się slicznie złocą...ahh... :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyk l
ja woskuje ponieważ jakos lepiej sie z tym czuje( cóż ich normalna długość i gestosc doprowadzała mnie do szału). nie widze w tym nic złego ale jak nie musisz to nie rób , bo to faktycznie pochłania troche czasu a i pieniedzy pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Raz wydepilowałam. Kiedy odrastały wyglądałam jak przeszczep z kosmosu.:o Więcej tego nie zrobię. Już i tak mam dość walki z włosami w innych miejscach.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuu
włosy na rękach są po prostu obrzydliwe... :O nogi ogolone,pipka...a na rękach takie kudły fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda22
ja uzywam depilatora. nie boli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niezbyt ciekawie to wygląda jak odrastają przed ponownym woskowaniem czy depilowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam tych kremow do usuwnia wlosow, robie to raz w miesiacy i na efekty nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroppii
Ja usuwam depilatorem. Do bolu sie przyzwyczailam (na nogach depilatorem nie dam rady). Odrastaja wolno, jasniutkie i cieniutkie. Wyrywanie powtarzam srednio raz na 2 miesiace jak juz je bardzo widac, do tego stopnia, ze mi przeszkadzaja jak patrze na rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia_ja
moja wychowawczyni goli sobie wlasnie wlosy na rekach.. czasami jak przychodzi do szkoly to ma takie.. czarne kudly jak ja na nogach po 4 miesiacach nie golenia.. fuuuuuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziolek
ja depiluje nogi i rece od ponad 10 lat i powiem szczerze ze mam tych wlosow coraz mniej zarowno na rekach jak i na nogach nie wspomne juz o pachach ale to chyba wiadomo , nie wyobrazam sobie paradowac w lecie w krotkim rekawie z kudlami na rekach jak dla mnie jest to bardzo nieestetyczne , wcale nie sa mocniejsze z wiekiem wloski sie oslabiaja bynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdziolek
to osłabiają sie te włoski czy nie? jak ja lubię, gdy ludzie używaja słów, których znaczenia nie znają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy,ale czy Wy macie na rękach na prawde takie długie,gęste ,czarne włochy,że musicie je depilowac ??? Ja mam jasne i oprócz wczesniej wpomnianego złotawego odcienia :classic_cool: mało co widac... Czy takie coś Wam przeszkasza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jasne (mialam :) ) i przeszkadzalo mi to pod wzgeldem estetycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nucia
ja takze depiluje depilatorem włosy na rekach ale nie na długo mam spokój poniewaz te włosy sa strasznie cienkie i nie za dobrze sie wyrywaja i szybko odrastaja ale to juz jak dla mnie jest koniecznoscia:o((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
To, że niektore kobiety maja delikatne i jasne wloski na rekach, nie znaczy ze wszystkie tak maja. Ja mam dlugie i grube wlosy na rekach z natury, gole je bo OBRZYDLIWE są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde
Wczoraj przeczytalam ten topic, po czym spotkałam się z moją qmpelą na piwko. Choc włoski na rękach mam jasne i nigdy mi nie przeszkadzały, to wczoraj poczułam się jak małpka fiki miki, przy mojej łysej na rękach qmpeli.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gładka
A ja sobie golę. Chociaż jak napisałyście o depilacji to poczułam ochotę, żeby zadziałac depilatorem, może nawet dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu o kudłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-linaaa
nie kazdy ma szczescie miec jasne sliczne wloski na rekach, ja jestem brunetka i po moim kochanym tacie odziedziczylam czarne wloski nie tylko na głowie ;) njapierw golilam nogi-normalnie golarka, raz ogolilam rece no i odrosły mocniejsze, wiec postanowilam potraktowac je woskiem, na ekach tez i jestem bardzo zadowolona. wosk jest super, a to ze depiluje sie rece to nic zleg- bo nie musze nikomu przypominac ze piekne cialko jest gladkie, a dzisiejsza kobieta nie zastanawia sie czy depilowac cialo- tylko jak depilowac. wybor pozostawiam Wam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-linaaa
nie kazdy ma szczescie miec jasne sliczne wloski na rekach, ja jestem brunetka i po moim kochanym tacie odziedziczylam czarne wloski nie tylko na głowie ;) njapierw golilam nogi-normalnie golarka, raz ogolilam rece no i odrosły mocniejsze, wiec postanowilam potraktowac je woskiem, na rekach tez i jestem bardzo zadowolona. wosk jest super, a to ze depiluje sie rece to nic zlego- bo nie musze nikomu przypominac ze piekne cialko jest gladkie, a dzisiejsza kobieta nie zastanawia sie czy depilowac cialo- tylko jak depilowac. wybor pozostawiam Wam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhh
ja mam okropne dochodziły naet do 3 cm czarne i geste bo mam grube i ciemne włosy tez gole ale te odrosty mnie dobijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona18
e-linaaa - ja rowniz mam problem z wlosami na rekach i tak jak ty odziedziczylam je po moim tatusiu...to jest okropne!,jakis czas temu zgolilam je zwyklą jednorazowką ,odrosly dwa razu dluzsze i czarniejsze! myslalam ze sie zalamie ,rozjasnilam je troszke ale szczerze to malo pomoglo,nadal sa dlugie i okropnie sie z nimi czuje,mam zamiar teraz za nie sie wziąsc,i sprobuje woskiem,mam nadzieje ze szybko mi nie odrosna jak po goleniu i mam nadzieje ze bedą krotsze i jasniejsze,z jednej strony to bardzo estetyczne gdy dziewczyna nie ma wlosow na rekach,do tego takich okropnych czarnych ,ale z drugiej mam wrazenie ze moj chlopak moze byc zszokowany jak zobaczy ze se wydepilowalam wlosy na rekach ;/,moze nic nie zauwazy i nie poczuje jak mnie bedzie calowac po rekach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em-ka
wczoraj zrobilismy fotki na lonie natury ,fajnie, piknie wyszly ,troche schudlam wiec moglam w sumie popatrzec na siebie z zadowoleniem ale jak zobaczylam swe klaki na rekach to mi mina zrzedla :( ,gole nogi od A-Z wyrywam klaki z brody i szyi ,na piersiach tez mam mnostwo-troche wyrywalam depilatorem nie bolalo o dziwo ale zczely wrastac i mialam popekane naczynka -takie pajaczki wiec przestalam i wlasnie wyrosly kolejne obok tych co mialam ,zalamka no i nie wiem co zrobic z tymi na rekach ,mam ich duzo,sa cienkie ,dlugie i sredniociemne ale widac je kuzwa na kilometr jaka metode wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem. mam starsznie owłosione rece. :[ bardzo je widać ponieważ jestem brunetką. są długie i dość gęste nie wygląda to estetycznie. spotkałam się z nieprzyjemną przygodą. gdy jakiś facet powiedział że on ma mniej włosów na nogach niż ja na rekach. to jest straszne. Coraz ięcej osób mi mówi żebym je zgoliła, ale ja nie jestem w tym obeznana i nie wiem co mam robić. Tymbardziej że teraz te włosy są również nie tylko na widocznej stronie rąk, ale ostatnio trochę urosły z drugiej strony pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×