Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanawa

czy depilujecie włosy na rękach?

Polecane posty

Gość 83ania
polecam laserowe usuwanie owłosienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83ania
np w laser studio4 w bydgoszczy w Galerii pomorskiej, zabieg płatny ale efekty świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_katia
mam ten sam problem... polecam plastry STREEP, inne są słabe, rwą siei pozostawiają wosk.. to naprawde nict trudnego.. uważaj tylko na wewnętrzną stronęłokcia, bo tam jest bardzo delikatna skóra i mogą sięzrobić krwiaki po przyklejeniu tam plastrów więc unikaj tego miejsca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIee nie mam takiej potrzeby. I Tobie tez nie radze bo bedzie coraz to gorzej, bedziesz miala czarne grube i dlugie wlosy. MOja kolezanka golila i teraz zaluje bo musi je codzien golic. Jak cos to krem albo depilator .NIGDY MASZYNKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez przesady dziewczyny
Niedługo będziecie się golić całe, nawet na policzkach i plecach znajdziecie grube i długie włosy. Nie mówię tu o osobach cierpiących na nadmierne owłosienie. Dla mnie to już wielka przesada żeby golić czy depilować ręce! Rozumiem, nogi, pachy, okolice intymne, ale ręce?? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugy36
tak golę i czuje sie o niebo lepiej z ogolonymi rękami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja polecam
iść do lekarza z tymi włosami, bo możecie mieć hirsutyzm, przyczyną może być podwyższony poziom androgenów. On wam poradzi co macie robić. Mówię to do osób, które naprawdę mają z tym problem, nie tylko na rękach. Ja sama mam długie włosy na rękach (ale jasne) i mi to w ogóle nie przeszkadza. Może spróbujcie je jakoś rozjaśnić, a nie od razu golić. Mam też znajome z długimi, grubymi i ciemnymi włosami na rękach i nie golą, bo to jest normalne. I nie przejmują się głupim gadaniem innych osób na ten temat. Faceci są cali zarośnięci, niektórzy jak małpy i co golą się? Nie. Tylko my dziewczyny mamy ze wszystkim problem i same szukamy tych problemów, utrudniamy sobie życie, a tu cellulit, a tu rozstępy, a tu włosy na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frosta
a więc tak.. sama mam problem z owłosieniem.. jeszcze do pewnego czasu miałam małego aczkolwiek widocznego wąsa pod nosem oraz owłosienie na rękach co mi strasznie przeszkadzało. Traciłam na pewności siebie oraz atrakcyjności. Postanowiłam coś z tym zrobić. Rozwiązaniem na moje kompleksy okazał się WOSK. Naprawdę bardzo polecam.. włosy na rękach odrastają słabsze jaśniejsze oraz rzadsze. Na początku chodziłam do kosmetyczki co miesiąc i z czasem coraz rzadziej, obecnie co 2/3 miesiące depiluje ręce. Wąsa zaczęłam depilować od niedawna więc jak na razie comiesięczne wizyty są konieczne. W każdym razie bardzo polecam, nie ma się czego obawiać bo wosk w przeciwieństwie do tradycyjnej maszynki do golenia powoduje znaczne osłabienie cebulki włosa. Tradycyjna za to tylko go wzmacnia.. dlatego np podcinamy włosy na głowie.. żeby były mocniejsze. A więc zrezygnujmy z tradycyjnej depilacji.. jeśli tylko nas na to stać zdecydujmy się na wosk.. nawet w okolicach bikini, na nogach, pod pachami.. zabiegi dość bolesne ale da się przeżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frosta mówisz, że wosk u kosmetyczki osłabia włoski na rękach, a czy zwykłe plastry z woskiem też osłabią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakiera
Cześć. Mam długie, chociaż blond włosy na rękach. To jest frustrujące, kiedy ktoś Ci to wypomni. Trzy lata temu zgoliłam je, byłam mała i głupia, pod presją koleżanek, które się ze mnie śmiały. Później znowu je... podcięłam, skróciłam, to są teraz jakoś ok 2 cm. No i... Nie chcę ich depilować, bo osobiście nie podobają mi się łyse ręce. Cholernie zazdroszczę dziewczynom bez takiego problemu. Oddałabym wszystko by mieć teraz takie zanim je zgoliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej byście się zajęły czymś
pożytecznym, tępe pipki:O Praca, nauką, rozwojem osobistym, a nie tylko ciuszki, depilowanie rowa, makijaż. Żal was czytać:O Nie wiem, jak żyjecie, też jestem kobietą, ale wychodzę o 8 z domu, wracam o 22 i padam na ryj. Praca, praca, praca, trochę nauki, od czasu do czasu gdzieś wyjechać, zainteresowania, sport, sprzątanie, zakupy, zajęcie się mieszkaniem. Nie miałabym czasu siedzieć i kłócić się o wyrywanie włosów z łap i nie miałabym czasu ani chęci depilować sobie rąk itp.:O Jak raz na 5 dni znajdę czas na golenie bobra to jest ok🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak
ja sobie depiluje na rekach potem sa takie fajne gladkie.Uzywam maszynki do golenia i robie to raz w tygodniu.Fakt ze odrastaja ale jak robisz to regularnie to jest fajniusio:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jedna z uk
powiem wam,ze sie zdziwilam widzac taki temat ,bo wsama nogdy nie zwracalam uwagi na rece na wlosach u koebiet, hcociaz teraz mi sie kojrzy ze mam pare dziewczy n u ktorych te wlkosy bykly widoczne ale dla mnie bylo to naturalne i jakos komeopltnie nie zwraala mna to uwagio, ja to widocznie mam szzescie bo moje wlosy sa krotkie, i cienkie i,parktycznie niewidoczne. mam znajomego z pakistanu i np., w jego kraju dziewczyny gola sobie rece ,ale nie pachy czy nogi!!!!! bo po prostu tych czesci ciala nie pokazuje ,wiec wg nich nie ma sensu ich golic,ale jak maja ogolone rece to facetom bardzo sie to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jedna z uk
mam opytanie do tych co depiluja woaskie, wiadodmo zeby je usunac woskiem to wlosy musza byc troche dlugie,wiec jak te wasze rece wygladaja w tym zasie kiedy 'musicie je zapuscic' i jak dlugo to rtrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia_28
o tak ,depiluje i to regularnie bo mam duzy problem z owlosieniem... robie to juz jakies 8 lat i nie zwiekszyly sie po wyrywaniu plastrami wiec jak bys przestala robic to by poprostu odrosly takie jakby byly... depilacja laserowa daje dobre efekty przy grubszych i ciemniejszych wloskach wiec nie wiem czy te na rekach tak ladnie zejda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu gole- nie odrastaja grubsze czy ciemniejsze- mam ich tam malo, ale nie lubie miec :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie gole
wystarczająco czasu poświęcam na golenie nóg , pach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyncMaster
Mam pytanie dotyczące kremów do depilacji. Czy jezeli zgole sobie rece takim kremem to nie bedzie widac takich czerwonych chrostek??Moja znajoma goli sobie rece maszynka i ma takie czerwone punkty na rekach.I mniej wiecej co ile trzeba golic sobie rece kremem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie depiluję na rękach, już wystarczy że nogi, pachy i miejsca intymne musze golić - czego nienawidzę ale muszę... ech być kobietą to męczące;) Ogólnie zostawiam włoski na udach również bo mam tu tylko meszek taki jak na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ja usuwam włosy z rąk tak raz na miesiąc, używam do tego wosku. Włosy odastają o wiele słabsze, nawet jak sa troche dluzsze to nie rzucaja się tak w oczy. a wczesniej mialam naprawdę mocne i czarne. CZasem wartopoświęcić trochę czasu na ich usunięcie. Pięknie wygląda taka gładka skórka:) a maszynką nie usuwajcie włosów z rąk - nie dosyć, że na drugi dzień już kłują to odrastają jeszcze mocniejsze i grubsze. A depilatorem...hmm....usuwam nim włosy na nogach i mam mały problem z ich wrastaniem, także na ręce nie będę go używać. Wosk jest chyba najlepszym sposobem:) moze bardziej skuteczniejszym jest depilacja laserowa, ale mnie niestety nie stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh .
Heej . ! Ja mam teen saam probleem co inne nastolatki ! Jeesetm brunetką i na rękaach mam taak długie i gęste włosy zę o maaskarra . Moja przyjaciółka chyba goli ręce ale nie jeesetm peewna. Bo ona tez jeest brunetka i miała ten saam probleem ale juz Go nie ma bo goli rece taak mi się zdaaje . a Co ja mam zrobic jeest laato chodzi się na plaze i wg a ja wyyskocze z taakimi rękaami . ;( To straaszne POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudusiaaa
Ja zdepilowałam i mam takie gęste;/;/;/Ale jasne i więcej golić nie bd bo to strasznie wyglaaaa;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy//
Cześć! Tak jak wy mam taki sam problem: długie(1,5 cm), ciemno brązowe włosy na rękach;(( to jest masakra z tym, bo moja mama nie zgadza się zebym je wydepilowała, nie wiem czemu, to mi bardzo przeszkadza, a kolega nawet sie ze mnie smieje w zwiazku z tymi wlosami;( Czy woda utleniona bardzo sie włosy rozjasniaja i na jak dlugo to działa.? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseniorita
ja podobnie jak wiekszosc z was rowniez mam wlosy na rekach- sa geste, ciemne i bardzo dlugie (ponad 2 cm. naprawde!). oczywiscie odziedziczylam to po mamie :D w wieku jakis 10 lat stwierdzilam ze moje wlosy sa niefajnie wiec je zgolilam, ale szybko odrastaly i po jakis 3 razach znudzilo mi sie i dalej chodzilam z wlochami :P w tym roku jakos przed wakacjami znowu stwierdzilam ze nie moge z takimi wlosami nosic krotkich rekawkowo, bo sa straszne (wiekszosc facetow ma mniej wlosow niz ja) wiec je zdepilowalam. ale nie wiem czy jestem jakis mutantem czy nie umiem sie poslugiwac depilatorem :P- w kazdym razie wlosy odrastaly po jakis 3 dniach, ale mimo to wytrwale depilowalam je z 3 miesiace. potem uznalam ze mam dosyc, przestalam, dalam im odrosnac (odrosly tak samo mocne a na dodatek DŁUŻSZE, niz przed depilacja) teraz chodze z dlugim rekawem, ale w szkole jest strasznie goraca a ja wstydzilam sie nawet podwinac troche ten rekaw, wiec dzisiaj uzylam plastrow z woskiem i jak narazie efekt jest wspanialy, bo prawie wszystkie wloski sie wyrwaly i mam takie gladziutkie rece, po depilacji tak nie mialam. mam nadzieje ze efekt utrzyma sie dluzej niz pare dni, bo zuzylam juz prawie cała paczke :D a wosk bolal jak cholera, ale przez jakies 5 sek. wiec spoko :D a co do wody utlenionej to tez kiedys probowalam, mi to nic nie pomoglo, ale wiem ze niektorzy sa zadowoleni. cóż moje wlosy sa chyba za mocne i nie da sie ich tak latwi wykonczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseniorita
ja podobnie jak wiekszosc z was rowniez mam wlosy na rekach- sa geste, ciemne i bardzo dlugie (ponad 2 cm. naprawde!). oczywiscie odziedziczylam to po mamie :D w wieku jakis 10 lat stwierdzilam ze moje wlosy sa niefajnie wiec je zgolilam, ale szybko odrastaly i po jakis 3 razach znudzilo mi sie i dalej chodzilam z wlochami :P w tym roku jakos przed wakacjami znowu stwierdzilam ze nie moge z takimi wlosami nosic krotkich rekawkowo, bo sa straszne (wiekszosc facetow ma mniej wlosow niz ja) wiec je zdepilowalam. ale nie wiem czy jestem jakis mutantem czy nie umiem sie poslugiwac depilatorem :P- w kazdym razie wlosy odrastaly po jakis 3 dniach, ale mimo to wytrwale depilowalam je z 3 miesiace. potem uznalam ze mam dosyc, przestalam, dalam im odrosnac (odrosly tak samo mocne a na dodatek DŁUŻSZE, niz przed depilacja) teraz chodze z dlugim rekawem, ale w szkole jest strasznie goraca a ja wstydzilam sie nawet podwinac troche ten rekaw, wiec dzisiaj uzylam plastrow z woskiem i jak narazie efekt jest wspanialy, bo prawie wszystkie wloski sie wyrwaly i mam takie gladziutkie rece, po depilacji tak nie mialam. mam nadzieje ze efekt utrzyma sie dluzej niz pare dni, bo zuzylam juz prawie cała paczke :D a wosk bolal jak cholera, ale przez jakies 5 sek. wiec spoko :D a co do wody utlenionej to tez kiedys probowalam, mi to nic nie pomoglo, ale wiem ze niektorzy sa zadowoleni. cóż moje wlosy sa chyba za mocne i nie da sie ich tak latwi wykonczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseniorita
ja podobnie jak wiekszosc z was rowniez mam wlosy na rekach- sa geste, ciemne i bardzo dlugie (ponad 2 cm. naprawde!). oczywiscie odziedziczylam to po mamie :D w wieku jakis 10 lat stwierdzilam ze moje wlosy sa niefajnie wiec je zgolilam, ale szybko odrastaly i po jakis 3 razach znudzilo mi sie i dalej chodzilam z wlochami :P w tym roku jakos przed wakacjami znowu stwierdzilam ze nie moge z takimi wlosami nosic krotkich rekawkowo, bo sa straszne (wiekszosc facetow ma mniej wlosow niz ja) wiec je zdepilowalam. ale nie wiem czy jestem jakis mutantem czy nie umiem sie poslugiwac depilatorem :P- w kazdym razie wlosy odrastaly po jakis 3 dniach, ale mimo to wytrwale depilowalam je z 3 miesiace. potem uznalam ze mam dosyc, przestalam, dalam im odrosnac (odrosly tak samo mocne a na dodatek DŁUŻSZE, niz przed depilacja) teraz chodze z dlugim rekawem, ale w szkole jest strasznie goraca a ja wstydzilam sie nawet podwinac troche ten rekaw, wiec dzisiaj uzylam plastrow z woskiem i jak narazie efekt jest wspanialy, bo prawie wszystkie wloski sie wyrwaly i mam takie gladziutkie rece, po depilacji tak nie mialam. mam nadzieje ze efekt utrzyma sie dluzej niz pare dni, bo zuzylam juz prawie cała paczke :D a wosk bolal jak cholera, ale przez jakies 5 sek. wiec spoko :D a co do wody utlenionej to tez kiedys probowalam, mi to nic nie pomoglo, ale wiem ze niektorzy sa zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate56567
moje włosy na rękach są nie dość że gęste i długie to jeszcze ciemne, a właściwie czarne, byłam u endokrynologa żeby mi zbadała poziom hormonów i tylko się na mnie durna baba wydarła, że przesadzam itd., żadnych bada mi nie zrobiła, a ja uważam że powinna, wstydzę się chodzić w krótkim rękawku, a boję sie je depilować plastrami, bo na nogach kiedys to robiłam i odrastały po dwóch dniach, i nie chce mieć takich kłujaćych włochów na rękach jeszcze, a ile kosztuje depilacja u kosmetyczki mniej więcej i jak często trzeba to powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka45678
nie dawno wygoliłam ręce żałuję tego ale cóż czasu nie cofnę. teraz jak mi one odtastają strasznie kłują. na dodatek są czarne. czy one zawsze już będą takie kłujące?? czy kiedy odrosną będą trochę gładsze?? nie chcę ich golić bo wiem że to i tak dużo nie da. co mam zrobić żeby były gładsze?? pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×