Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario

ubranka i inne potrzebne rzeczy dla noworodka

Polecane posty

Po mału, choć termin w lutym, robię listę rzeczy , które powinnam kupić dla swojego maluszka. Czy któraś z Was robiłą może taką listę i mogłaby doradzić co i w jakiej ilości kupić oraz w jakich rozmiarach? Napiszcie tu lub na maila :markiza@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiar najlepiej 62 bo noworodek rośnie bardzo szybko... ja miałam kilka kaftaników (body też ale bałam się że urwę dziecku głowę;) więc body ubierałam dopiero po trzech miesiącach, koszulki z długim rękawem na guziki (też rodziłam zimą), śpiochy jakieś 7 par, ja wolałam takie nierozpinane w kroku, 2 pajacyki - ale ich nie używałam ;) trochę pieluch tetrowych i flanelowych, bardzo przydatnych przy karmieniu i kąpieli, z tetrowych porobiłam dla wygody takie małe ściereczki, wygodniej karmić bez takiej dużej pieluchy zabezpieczając przez ulewaniem tylko malutką tetrową ściereczką... co poza tym, becik, dwa kocyki, oczywiście wyposażenie do łóżeczka - pościel i poszewki... z ubrań jeszcze chyba rajstopki miałam, ale może nie na początek, nie pamiętam :) no i coś ciepłego, najlepiej z polaru, najwygodniejsze są rzeczy których nie trzeba przekładać przez głowę o, i jeszcze skarpetki - raz dla ciepła małych nóżek, dwa dla przytrzymania za dużych na początku śpiochów przepraszam za ten chaos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Laurką co do rozmiaru. Na szczęście tez kupowałam od razu 62, bo jak się dziecko urodziło w rozmiarze 57 ;) to nie miałam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam odwiedzić porównywarkę cenową CoZaCena www.cozacena.pl . Przejrzyj po kolei każdą kategorię. Zobaczysz wszystkie akcesoria, które są dostępne i zastanowisz się, które z nich będą dla ciebie użyteczne, a które całkiem zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×