Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

flow---> Rozmnazanie to w koncu podstawowy cel naszego gatunku :) (zreszta kazdego gatunku...) A my mamy przyrost ujemny ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seklsu nie dam sobie odebrać za żadne skarby !!!!!!!!!!! Ale przeciez niekoniecznie zaraz z tego muszą być dzieciaki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, można, można ... Nie będę sie przechwalać ale były czasy, że ... A dzisiaj chętnie bym popieprzyła kogoś albo z kimś ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko faceci myślą - znam wiele kobiet które też o tym myślą a niektóre nawet robią !!!! Różnica polega tylko na tym, że my mówimy to wyraźnie i głośno - faceci nie mają tyle odwagi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci w ogóle nie mają żadnej odwagi. Wycofują sie rakiem , bo boja się samych siebie, boja się uczuć i czułości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ochotę
na dziwkawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to tyczy pana M. który nawet nie potrafi zakończyć tego co tak ładnie zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam Widzę więc, że coś się wyjaśniło z panem M. Chyba jednak nie tak jakbyś chciała i nie tak jak Ci tego życzyłyśmy z TWA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zrobię sobie kawkę i obejrzę jakiś film. Właśnie wyjęłam Twoją kurtkę z szafy, wprawdzie byłaś niegrzeczna, ale na rózgę szkoda kasy. Jutro ją zapakuje i na pewno Ci wyślę. Ja też nie jestem grzeczna i dobrze mi z tym. Należy ubarwiać nasze szare życie, fantastycznie, że sklepy i inne miejsca są tak ślicznie przystrojone, mogłabym nie wychodzić. Może obrabujemy bank? Ha dopiero wtedy mogłybyśmy nakupować prezentów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Skok na bank przed świętami to dobry pomysł !!! I wtedy święta mamy na koszt państwa !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj , czekaj Flow42 czekanie uszlachetnia.... Właśnie zaliczyłam przychodnie, chora przebadana i pakuję paczkę. Sadzę, że już myślisz jak uda się spotkanie? Dobrze by było, żeby facet okazał się wart poświęconemu mu popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Flowka, przekonałam się, że z Tobą ok, więc mogę spokojnie się zrelaksować. Z Igusią też rozmawiałam, jest pod dobra opieką, a faceci, cóż się po nich można spodziewać... Może gdybyśmy miały dwadzieścia lat mniej, różowa mgiełka miłości zasłoniła by nam oczy, a tak same wiecie dziewczyny jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Kochana - było zajebiście !!!! Jeszcze trochę a dałabym się skusić na dużo, dużo więcej niz powinnam ... :D Juz zapomniałam jak wspaniałe mogą być pieszczoty !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×