Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Kochana - to Ty dzisiaj masz zalatany dzień ! No ale trudno -jak trzeba to trzeba ! Załatw co masz załatwić i wracaj szybko ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co kochana? Jakoś przeżyłaś ta randkę ...?! I znowu wieczór nalezy do nas ... przy kompie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Flowka nigdy nie wiadomo co będzie w grudniu, czy uda się otrzymać to, na co liczymy. Jeżeli z jakiś powodów nie, to trzeba będzie znaleźć sposób na życie wspólne, kurcze nie wiem, jak to może wyglądać. Wszystko zależy od tego czy przekonamy pewną panią z łańcuchem, że się już nie kochamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Ty przecież kumasz, że to co najlepsze dla mnie, jest całkowitą zagładą naszego związku. Teraz jest tego najlepszy dowód. JUTRO JEST BARDZO SMUTNY DZIEŃ, JUTRO SIĘ ŚMIAĆ NIE BĘDĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze można pogodzic dwa światy ... coś trzeba wybrać. Ale tutaj wybór jednego to śmierć dla drugiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale pospałam dzisiaj, a teraz ide po kawke:) jak pijecie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe TWA? Jak miło :) Witajcie. Ja też lubię kawkę, słodką z mlekiem. A ostatnio jeszcze ze szczyptą specjalnej przyprawy (cynamon, kurkuma, imbir...). Pycha, mówię Wam. Bez ciasteczka ta kawa, bo czas się zabrać za te nadmiary w ciele :D A martini z dwiema oliwkami koniecznie. Albo nawet trzema. A lepiej oliwki z martini :) jak mówi mój mąż. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY Flowka już śpisz smacznie, a ja właśnie skończyłam rozmawiać przez komóreczkę z Igam - 1godz. 4min. Tylko baby tak potrafią, dzisiaj się chyba spotkamy, bo muszę jej pomóc w pracy. Miłego dnia i smacznej kawki, jak będziesz ją pić, ja będę spać. Ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka wypita :) A w Krakowie śnieg i słońce przepiękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Jestem po formatowaniu komputera. Podobno teraz skype chodzi lepiej - tak przynajmniej twierdzi mój syn.Sprawdzimy to wieczorkiem ?! Za chwilkę lecę na aerobik. Zjawię sie pewnie około 20 może wcześniej. 🌻 Mona 🌻 A w Gnieźnie szaro, buro i ponuro ... Pozdrawiam gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poćwiczyłam w domu. Takie tybetańskie ćwiczenia, dobre na wszystko :) A skype rzeczywiście działa lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski Mona5 Flow42 - dzien pełen wrażeń, jestem zadowolona, bo Igam się wywiązała z pracy. Piłam pyszne kawki i jadłam serniczka(a szlag silną wolę), pojeździłam super autkiem, było naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Cieszę się, ze się spotkałyście z Igam. To było potrzebne i Jej i Tobie - tak myślę. Tylko kto zapłaci za ta komórkową rozmowę? Godzinę i 4 minuty ? Powariowałyście zupełnie ! :D :D :D Mona Co to za tybetańskie ćwiczenia? Jakieś rozciągające? Ja chodzę na aerobik i mnie to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Flow42 i Mona 5 We Wrocku dzisiaj mróz. A ja pije gorącą kawkę. Gimnastyka jest organizowana w ramach programu walki z cukrzycą, prowadzona przez fachowca, przezd ćwiczeniami mierzy się ciśnienie, po też. I najważniejsze, że bardzo blisko domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×