Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

JA-TWA Szef nas wcześniej wypuścił żebyśmy mogły się zrobić na bóstwa przed imprezą. Więc klikam choc parę zdań. 👄 Jeżeli wrócę o godziwej porze to zastukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczko kochana, wiem, że znowu idziesz balować i bardzo Ci zazdroszczę, oczywiście w tym pozytywnym sensie. Też gdzieś bym poszła na imprezę, żeby oderwać się od tej szarej rzeczywistości. Zimno, nie chce mi się tyłka ruszyć nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Zarowno kawusia, jak i herbatka z cytryna (zostalo mi to wlasnie uswiadomione :( ) podrazniaja blony sluzowe... Podczas choroby nie jest wskazane popijanie ww napojow ;) Pijam lipe z rumiankiem i herbatke malinowa i soczek z czarnej porzeczki i oczywiscie wode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ kawoszki i kawoszy. Ja właśnie piję kawę czarną bez cukru. Trzecią już dziś. A i koniaczku chętnie się napiję. Pozdrawiam 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE jak fajnie, że się zjawiłaś, wreszcie na kawce!! Gdzie się podziewałaś tak długo, już z Flow42 myślałyśmy, że będziemy tu same, bo kawoszki z pierwszych stron gdzieś zaginęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kawoszka z ostatnich stron nie zaginęła :) Kawka z cykorią, cynamonem i imbirem to ambrozja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie !!!!! Świetnie, ze topik nam się powiększa o nowe kawoszki ! TWA - jestem zmęczona po wczorajszym. I chyba nie pójdę dziś na tą imprezkę... nie chce mi się !!! Zastukam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra - byłam i wróciłam. :D Ale gdybym nie poszła to i tak niewiele bym straciła ... te babskie ploty doprowadziły mnie do szału ! Na dodatek niektóre kobiety w ogóle nie mają hamulców do alkoholu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Czyżbym była tu dzisiaj pierwsza? Oj, już dawno się to nie zdarzyło ! Miłego dnia ! TWA - mam kompa dla siebie po południu ... to brzmi obiecująco ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA - jak to co ? Będziemy gadać ! Na Skype ! Mam nadzieję, że już chodzi dobrze - syn wczoraj rozmawiał i podobno jest ok. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z wiecu równości w Krakowie. Wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona - i jak tam było? Nie spałowali Cię? TWA - wygrałam tę różową bluzeczkę choc nie za taką cenę jak bym chciała ! Znalazł się jeszcze ktoś chętny. Ale jest moja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spałowali. Było dwustu demonstrujących i dwustu policjantów :) Jeden na jeden. Każdy miał swojego własnego, osobistego policjanta :) I przegapiłam ten fakt. Nie zabrałam sobie swojego. A poważnie.... Cieszę się, że tam byłam. Za wolność słowa i wolność demonstrowania walczyli moi rodzice. I powinno zostać to, co wywalczyli. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. Nie narzucać zdanie, tylko je wyrażać. A prawa lub brak uregulowań prawnych dotyczących homoseksualistów to zupełnie inna sprawa. Zupełnie inna. Moim zdaniem SPOSÓB ZASPOKAJANIA popędu płciowego nie jest podstawą do równania pary heteroseksualnej z homoseksualną w prawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Mona5? Każdy ma prawo do swoich poglądów, mamy wolny kraj. Flow42 naprawdę jestem uradowana, bluzka śliczna, spódnica też. Biedni ci gnieźnieńscy faceci, czy będą w stanie normalnie iść po chodniku jak Cię zobaczą????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA - coś na razie nie widzę kolejki facetów za sobą ! Ale byle do wiosny ! Mona - jest wolność, jest demokracja ! I Ty i ja i każdy z osobna ma prawo mówić to co myśli ! Ja też mówię to co myśle - czy to się komus podoba czy nie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×