Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA 👄 Dobrze, że odwiedziłaś Igam - dziewczynie jest potrzebna pomocna, kobieca dłoń. Jak ją już wybadają do końca to przynajmniej będzie wiedziała na czym stoi. Co Ty znowu oglądasz ? A jak HP i czara ognia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak HP i czara ognia? Myślę, że masz świętą rację mówiąc, że książka jest zdecydowanie lepsza. Pomimo dzisiejszych szerokich możliwości w kręceniu filmów i róznych komputerowych animacji film jak film, najbardziej podoba mi się miotła i biały koń ze skrzydłami. Igam dostanie to co potrzebuje, trafiła pod ten adres co jej podałam a tam się nią i dziećmi odpowiednio zaopiekują. Cieszyła się bardzo, że przyszłam. Powiedziała, że z nieba jej spadłam. To ciekawe, bo ostatnio zdawało mi się, że byłam w piekle problemów, ale czary są nie tylko w Hogwardzie...Flow42 co oglądam? film o teściowej hahahaha Monster in Law - przetłumacz tutył hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monster to był taki oskarowy film. Mam go nawet na płycie. Może oglądałaś? Gra tam taka sliczna aktorka Charlie T .... nie pamiętam nazwiska. A tak ja ucharakteryzowali, że gdybym nie wiedziała to bym jej nie poznała ! Film jest świetny a ona za ta role dostała chyba w zeszłym roku Oskara. Ale skoro Monster in Law to film o teściowej to ... nie wiem czy Ci to oglądanie nie zaszkodzi ! :D TWA 👄 nawet w naszym zepsutym XXI wieku możemy sobie wyczarować piękny świat i nie musi to być wcale Hogward ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Nie miałam takich rzeczy na gg. Za stara jestem żeby się do mnie dobijał jakiś młokos. I dobrze bo przynajmniej mój wiek średni chroni mnie przed tymi wirusami które rozsyła ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada poprawia nastrój, powoduje uczucie zadowolenia, rozjaśnia umysł, zwiększa przepływ energii, jakby nie patrzeć powoduje wydzielanie hormonu szczęścia, wię nie dziw się kochanie, że ciągle mam ochotę na coś...słodkiego Flow42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 zajrzyj do najbliższego kiosku i zobacz ostatni numer \"Vivy\". Żywcem zmałpowane po Demi Moore, bo to ona pierwsza pokazała się w ciąży nago. Nie wiem czy Ibiszowi cokolwiek pomoże odzyskać dawny blask?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam dziś za bardzo czasu na oglądanie ale ... jutro w drodze do pracy zajrzę do stoiska w Netto i obejrzę Vivę. Jak Ci minął dzionek? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Zapomniałam o najważniejszym ! Wczoraj zaraz po zakończeniu naszej rozmowy - jeszcze się nie zdążyłam rozłączyć - na gg zastukał ktoś i napisał \"witam\". Sprawdzam w katalogu i co widzę? Jan 21 lat ! Skąd ja to znam?! Haker !!! I widzisz ? A niedawno pisałam , ze jestem w bezpiecznym wieku. Okazuje się, ze jednak nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie mam prezent na Mikołaja dla Ciebie, ponieważ nie jest bardzo drogi to dorzuce .... co????????????? BATONIKA!!!!!!!!!!!!!!! ZADOWOLONA FLOW42??????????????????????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz pod choinkę???????????????? Flow42 A jestem pindka, po co pytam ? WIEM?! 👄👄👄👄👄 👄 Mężczyznę!!!!👄 👄👄👄👄👄 Jak słowo honoru, już idę go szukać, zakładam nową kieckę i w drogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak znajdziesz TWA to pamiętaj, że to ma być prezent dla mnie !!!!!!!!! Nie zostawiaj go sobie broń boże !!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że zwróciłaś mi uwagę Flow42, muszę szukać dwóch... Tak, kochanie dla Ciebie poświęcam swoją panterkę i kupuje kudłacza, a schody już od jutra zaczynam myć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczytem marzeń byłoby mieć i Grzesia i Pawełka i Rafaello .... Niestety - skoro muszę wybierać wybieram .... Rafaello. Dobrze mi się kojarzy !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Dzisiaj przyszła moja zielona spódniczka z allegro, właściwie to jest w kolorze zielono-morsko-pastelowym. Ale jest ładna ! Więc na baletach w dniu dzisiejszym wystąpię właśnie w niej !!! Duża buźka dla Ciebie !!! I nie romansuj za wiele !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA JuZ wróciłam. Było ... sama nie wiem jak to określić ... dobra , opowiem Ci jutro ze szczegółami. 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jak to jest z kobietą, jedno myśli, drugie mówi, trzecie robi...Flow42 Ale szampan jak zaszumi w głowie, to cały świat szaleje, ja też...ach co za sobota...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ta sobota jest dla mnie wybawieniem !!! Dobrze, że dziś wolne bo ledwo się zwlokłam z wyrka ... zmęczona jestem tym tygodniem pracy no i ta imprezka też mnie dobiła ! Nie było trzeźwej osoby choć nie byliśmy w takim stanie żeby nie pamietać. Kaca nie miałam ale czuje się rozbita ... to sie nazywa fachowo trzęsawka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sobota jest wyjątkowo trudnym dniem, bo dylematów powstało mnóstwo. Co będzie dalej? to pytanie zadaje sobie od 15.00 Jak mam powiedzieć, że nie kocham, skoro kocham Flow42? Wiem to na pewno!!! Trudny wybór, łatwy błąd... Czy kochać, znaczy wiecznie czekać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochać to tylko łatwo powiedzieć ... jak to jest w piosence. Niestety - życie nie jest ani białe ani czarne. A nam (mam tu na myśli takie typy kobiet jak my TWA) szarość się nie podoba zdecydowanie !!! Lubimy wiedzieć na czym stoimy a w Twojej sytuacji ... cóż ... byle nie polec !!!! Choć pozycja leżąca jest czasem bardzo wskazana !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×