Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---> Skleroze...? W sumie to mam (kazdy mi to mowi)... ale teraz czym sie objawila?? O czym zapomnialam? A sledzia dawno nie jadlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to czym Tym , że zapomniałaś o czym rozmawiamy na gg? To może zrobimy sobie śledziowo - filmową imprezę? Mam ognistą ochotę zaszaleć pod koniec roku i mam ważny powód ku temu!!! Jestem czysta, psiur wysikany, mogę dalej z Tobą bajerować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Hahahaha :) Ze mna mozesz bajerowac brudna tez... Ja na odleglosc nie czuje :P Ja pamietam, pewnie, ze pamietam... ale nie wiem o co chodzi... Zgubilam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> TO Twoj wspis byl ;) Diablico :P A znasz sie na reanimacji...? Tylko prosze - bez masazu serca!! I bez adrenaliny!! A jak juz to w reke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> A kto Ci powiedzial, ze przez nos...? JA wziewy robie ;) NIe swinstwo... To jedno to nawet slodkie jest! A mam brac poki nie skoncze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boś Ty Diablica Wcielona rodem z koszmarnego horroru!!! :p Nie bacząc na to, że to topik kawkowy,pije pyszna herbatkę z rumem. Flowka kochana żałuj , że Cię nie ma, ale mam nadzieję , że jutro sobie odbijemy, W środę idę się nachlać z Ptaszyskiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Juz ustalilam, ze to Twoj wpis byl... To mnie w horror nie wkrecisz :P JAk to chlac...? W koncu nie z gwinta i nie na walach... wiec to bedzie kulturalne spozywanie napoju alkoholowego zwanego dalej piwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Cos Ci sie pomylilo... Przeliterujmy: P I W O NO... sproboj wymowic razem ze mna: piwo :) O... widzisz, jakie to proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przyszlam powiedziec dobranoc :) JUz sie w EKT tez pozegnalam :) Do piwa wrocimy jutro ;) W koncu to czasem trudno za pierwszym razem zalapac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowcia jak tam komp, już wiem nijak, szkoda, ale czekanie uszlachetnia, więc cierpliwie będę wygladać dnia kiedy się pojawisz. Dziaj jak zwykle się natargałam, kupiłam mięcha, już pokrojone, robię teraz zakupy, żeby w przyszłym tygodniu mieć luz i czas na ugotowanie potraw. Pieseczek też dostał swój smakołyk, który zajął całą trzecią półkę w zamrażarce. Jutro majster mi wierci kołki w w mojej szmaragdowej łazience, wreszcie powiesze półki i lustro. Miałam jutro pojechać z Igusią do marketu, ale niestety muszę to odwołać. Wieczorem idę z wrocławiakami zaszaleć. Coś się dzieje i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA !!! Jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stęsniłam się ogromnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×