Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---> W sina dal... :( To z oczami fajne :) ALe mialo byc intrygujace :( A tak to wszyscy beda wiedzieli, ze mam piekne oczy... I ze zielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię nie zauważam ? Gdzie tak pisze? Mowię tylko, ze kompy się psują zawsze wtedy, kiedy nie trzeba. flowka ma urlop przez cały tydzień, mogłybyśmy teraz się wreszcie nagadać, a tu dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> A... bo przedkladasz ogladanie filmow nad umilanie mi zycia ;) (to zart byl z tym niepocieszeniem!!) Ja sobie kupie jakies browarki na noc sylwestrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wały to pójdziemy wszyscy, palić ognisko, smażyć kiełbaski, ziemniaczki i pić ( tu wpisać..... co każdy lubi)... Pytam Ty Niedomyślne Stworzenie Boże o spotkanie intymne! Za kilka dni wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super podryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Jestem bardzo domyslne stworzenie :) A czy intymne, wieczorne spotkanie kloci sie z walami?? Ja tylko pytam, czy moze byc w przyszlym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłóci się, bo na wały teraz za zimno, to po pierwsze. A po drugie to ma być spotkanie we dwoje, sorry we dwie... I musi być jeszcze w tym roku, żeby również mogło być w przyszłym... Oczywiście, paznokcie mam już odświętnie pomalowane w kolorach czerwonym i fioletowym... [TWA daje sobie uciąc głowę, że KO nie ma zielonego pojęcia, który palec ma jaki kolor]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Bardzo mi sie podoba :D W koncu gadasz do rzeczy, a nie jakimis skrotami :) NO dobra... moze troche zimno. Ale mozna sie cieplo ubrac ;) W przyszlym bedzie napewno... A tego to juz tak niewiele zostalo :( Od kiedy Ty taka przesadna jestes :P [bacznie sie przyglada szponon TWA... ale kolory Jej sie mienia przed oczami i po raz kolejnny dzis glupieje...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobre KO! Ja tymi skrótami to tak lubię się posługiwać, bo wtedy mam okazje spawdzić Twój iloraz inteligencji:p U mnie na wsi, wieje zimny wiatr, mały mrozik i pada śnieg, a w drugim końcu tej wiochy co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu ta stopka nie odnosi się do Ciebie KO. To stary mój wynalazek, najbardziej pasująca do mojej sytuacji, a właściwie przeznaczona dla kobiet, które zawiodły się na facetach. Podoba mi się ta złota myśl, bo zawiera jak sama widzisz, wiele prawdy, ale też przestrogę na przyszłość. (była używana w twa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> HAhaha... wlasnie dlatego :) Wole jak rozwijasz te skroty, zeby nie wyszlo, ze mam niskie IQ :P [spoglada przed okno, przykleja nos do szyby, robi spostrzezenia...] Cos tam leci z nieba... wiec pewnie mrozik jest... i ciemno... W sam raz na lulu :D Udaje sie w objecia Morfeusza!! D O B R A N O C !! PS. POzwalam Ci teraz dokonczyc filmidlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Jaśnie Pani !!! [TWA kłania się nisko, choć jej dalej tam i ówdzie pika] I w ten o to sposób ( warto brać przykład) Ptaszysko Orle wywinęło się od odpowiedzi, czy chce spędzić z TWA wieczor sylwesrtowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna czterdziestoletnia---> Ja jestem :D ALe nie cierpie kawy :O TWA---> Jak to sie wywinelo???!! Ja grzecznie odpowiedzialam! Ze mi lepiej pasuje w przyszlym roku :D To ja nie wiedzialam, ze chodzi Ci o wieczor sylwestrowy... ;) Ja szczerze mowiac wolalabym inny wieczor. W ten sylwestrowy to hgw jak beda jezdzic autobusy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Piękna 40 masz dzisiaj wolne? Ty Ptaszysko jak zwykle nic nie rozumiesz, to jest jedyny w roku cudowny wieczór , a autobusy jedżą do 20.00. No szukaj dalej wykrętów, w tym jesteś rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta---> Przynajmniej na tym jednym sie znam :P Eeee tam rewelacyjny... Taki sam jak kazdy inny... Ja akurat nie lubie. Moje biedne psiunie sie tak strasznie boja :( No wlasnie do 20.00... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko o co Ci idzie? Ze jedżą tylkodo 20.00, czy aż? Poza tym prągnę Cię uświadomić, że z zabaw, spotkań towarzyskich wraca się dopiero w Nowy Rok. [TWA musi jak najszybciej skończyć psychologią i koniecznie poderwać przystojnego ornitologa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Też się stęskniłam ! 👄 To ja mam urlopik a tu mi komp nie chce działać ! Straszny był wczorajszy dzień kiedy nie mogłyśmy pogadać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Ze tylko!!! A nie daj Boze ten ostatni wypadnie z trasy!! A jeszcze z przesiadkami przecie jade... Ja w sylwestrowa noc wybieram sie na biala sale :P Taka bede oryginalna :) Wszyscy beda balowac, a ja bede spac :D [zastanawia sie co TWA sie tak uwziela na ornitologow...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×